bezpečný nákup ojetého vozidla

Nákup ojetého vozu je pro většinu rodin nezanedbatelný finanční krok. Aby se ojeté auto nestalo ztracenou investicí, je potřeba věnovat patřičnou pozornost prověření původu a důkladnému zjištění technického stavu.

AAA AUTO, které po celou dobu svého působení klade velký důraz na kvalitní a profesionální prověření nabízených vozů, přichází s dalším krokem, který zákazníkům přináší v konečném důsledku ochranu jejich investice.

AAA AUTO získalo certifikát Bezpečný nákup

Tento produkt vyvinula nezávislá zkušební a expertní organizace DEKRA a již několik let ho, s velmi dobrými zkušenostmi, poskytuje ve Spolkové republice Německo. Certifikát Bezpečný nákup udělený AAA AUTO znamená, že postup, jakým jsou auta kontrolována a přijímána do prodeje, prošel přísným auditem. Zákazník má díky tomu jistotu, že všechny vozy, ze kterých si vybírá, byly pečlivě prověřeny v souladu s tímto certifikovaným postupem.

Na rozdíl od běžného ojetého vozidla auto, které prošlo certifikovaným postupem kontroly, vždy splňuje předepsané minimální standardy. K posuzování vozidel v rámci certifikátu Bezpečný nákup se používá mezinárodní metodika, která dává spotřebiteli jistotu, že kupuje kvalitní výrobek. Navíc má zákazník samozřejmě stále možnost nechat provést kontrolu vozu vlastním mechanikem. S velkou radostí předkládáme našim zákazníkům další důkaz, že nákup ojetého auta v AAA AUTO je správnou volbou.


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.


800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800