Rozhovory

1 2 3 4 5 6 7  >
16. květen 2014
Generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová čelila ostrým dotazům MF DNES
Generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová čelila ostrým dotazům MF Dnes ohledně možných daňových úniků a jiných podvodů na trhu ojetých automobilů v ČR. Vzhledem k závažnosti tématu přinášíme nejen odpovědi na dotazy, ale také jejich původní znění tak, jak byly redaktorkou MF Dnes položeny.

12. březen 2014
Karolína Topolová v pořadu Snídaně s Novou
Generální ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová v pořadu TV Nova Snídaně s Novou, vysilaný 27. února 2014.

22. leden 2014
Deník: Obchodování s ojetinami je stále aktuální
Karolína Topolová v rozhovoru o současné postavení společnosti AAA AUTO na trhu ojetých vozidel, rizikách podnikání a vítaných aktivitách ČOI.

16. leden 2014
Ekonom: Manažeři už nejsou nečinnou aristokracií
Rozhovor s Karolínou Topolovou o jejích motivacích, růstu společnosti, kterou řídí, plánech na otevírání nových poboček a návratu na maďarský trh.

15. leden 2014
Rozhlas.cz: Zájem o ojetá auta roste, loni se jich do Česka dovezlo přes 126 tisíc
Karolína Topolová komentovala pro Český rozhlas situaci na trhu s ojetými vozy. O procento – na více než 126 tisíc vozů – se oproti předchozímu roku zvýšil počet ojetých aut dovezených ze zahraničí a i autobazary hlásí nárůst prodejů. Mezi nejprodávanějšími značkami jsou tradičně auta mladoboleslavské Škody.

13. prosinec 2013
Deník: Obchodování s ojetinami je stále aktuální
Karolína Topolová v rozhovoru o současné postavení společnosti AAA AUTO na trhu ojetých vozidel, rizikách podnikání a vítaných aktivitách ČOI.

12. prosinec 2013
Hospodářské noviny: AAA Auto čeká růst zisku, nyní těží ze slabší koruny
Komentáře a odpovědi Karolíny Topolové v článku Romana Šitnera o výrazné proměně společnosti AAA AUTO v posledních letech, prodejních trendech a třikrát vyšším exportu kvůli oslabené koruně.

7. únor 2013
EKONOM: Už i firmy nakupují ojetá auta
Ekonom - Největší česká síť autobazarů loni posílila. "Letošní první pololetí však bude složité," soudí generální ředitelka společnosti AAA Auto Karolína Topolová.

12. prosinec 2012
Královna z Áček a její plány na rok 2013
Investiční web - Nákup auta je jak racionální, tak emocionální rozhodnutí. Na českém trhu ojetin se po očekávaných legislativních změnách blýská zákazníkům na lepší časy, říká nová generální ředitelka největšího středoevropského autobazaru AAA Auto Karolína Topolová, která ze své SUV ojetiny pozoruje svět s patřičným nadhledem a pod jejímž...

5. prosinec 2012
Karolína Topolová
Moje Psychologie - Profil Karolíny Topolové v prosincovém čísle časopisu.