Financování

3,99 % nejnižší úrok na trhu! Auto na splátky pro každého

Nejvýhodnější nákup auta na splátky v ČR!

 • Financování vozů bez omezení rokem výroby
 • Splátky přizpůsobíme vašemu rozpočtu
 • Akontace od 0 %
 • Ihned se stáváte majitelem vozu
 • Odjíždíte s plně pojištěným vozem


Získejte odměnu při nákupu na splátky:


Reprezentativní příklady

Jak probíhá koupě vozu?

 
 • Vyberte si vůz (po internetu nebo přímo v autobazaru).
 • Společně s finančním poradcem nebo poradkyní proberete všechny vaše požadavky. Třeba délku splácení, výši první splátky apod.
 • Poradce vám poté navrhne úvěrovou kalkulaci „na míru" přesně podle vašich potřeb.
 • Budete-li chtít, poradce může rovnou odeslat smlouvu ke schválení do banky, což zpravidla trvá 30 až 60 minut.
 • Po souhlasném stanovisku banky můžete rovnou podepsat všechny smlouvy.
 • Poradce vám ještě doporučí vhodné povinné ručení i havarijní pojištění. I tyto smlouvy můžete uzavřít hned na místě.
 • S podepsanými smlouvami vás poradce doprovodí k prodejci, který vám fyzicky předá váš vůz.
 • Odjíždíte s plně pojištěným vozem. První splátka úvěru vás čeká až příští měsíc.
 • Pokud kdykoliv v průběhu splácení úvěru zjistíte, že automobil nebo délka úvěru už nesplňují vaše aktuální požadavky, můžete znovu navštívit naše finanční poradce. Ti vám zdarma poradí a nabídnou nejlepší možnosti řešení.

Vážení zákazníci,

umíte si představit, že také koupí ojetého vozu získáte stejné nebo lepší finanční služby jako při koupi vozu nového?

Právě takové vysoké standardy zavedla skupina AAA AUTO, a přispěla tak k zásadnímu zlepšení úrovně obchodu s ojetými vozy, jichž se v Česku ročně prodá třikrát tolik než nových automobilů.

I nadále usilujeme o to, aby pro vás byly vozy AAA AUTO ještě dostupnější. V autocentrech AAA AUTO můžete využít všech finančních služeb, na které si jen vzpomenete, a to pod jednou střechou. Nejčastěji využívanou finanční službou je prodej vozu na úvěr.

Tento nejoblíbenější produkt jsme rozšířili o akční nabídku slevy na vůz 20 000 až 100 000 Kč nebo vyplacení hotovosti na ruku, a to až do výše 40 000 Kč. Navíc se okamžitě stáváte majitelem vozu. Úvěr lze čerpat ve 100% výši ceny automobilu, tedy s nulovou počáteční investicí a první splátkou odloženou minimálně o měsíc. Sami si stanovíte délku splácení od 12 až do 96 měsíců dle vašich splátkových možností.

Matyáš Kořínek
manažer finančních služeb AAA AUTO v ČR
Čtěte více zde

Zprostředkujeme vám výhodné povinné ručení, havarijní pojištění a samozřejmostí je možnost výhodného pojištění všech rizik (např. ztráta zaměstnání, nemoc, invalidita, úmrtí), které lze na vaše přání zahrnout do splátek.

Chcete zpětně financovat automobil, který již vlastníte, nebo si koupit vůz od kamaráda či přes inzerát, ale nemáte dostatek finančních prostředků? I v těchto případech můžete využít naši kompletní nabídku finančních služeb. A to včetně bezúročné půjčky.

To vše sjednáme pro vás a za vás s předními finančními institucemi, bez zbytečných formalit a bez ručitele. Obdobné podmínky platí také pro prodej aut na leasing, který je využívaný zejména podnikateli.

Všichni zákazníci mohou v rámci financování výhodně získat doplňkové produkty k automobilu. Těmi nejzajímavějšími jsou např. satelitní zabezpečení vozu, produkty zvyšující bezpečnost a pohodlí cestování nebo povinná výbava.

Prodejem naše služby nekončí. AAA poskytuje výjimečný a ojedinělý servis v oblasti finančních služeb, a to nejen pro své zákazníky. Obrátit se na nás tedy může každý, kdo chce například snížit měsíční splátky u svého stávajícího úvěru nebo leasingu. Zde lze využít naší nabídky refinancování.
Přejete si snížit vaše měsíční výdaje, již déle nechcete splácet váš současný automobil nebo jej chcete vyměnit za jiný? I v těchto případech se na nás s důvěrou obraťte. Vykoupit automobil zatížený splátkami je pro nás maličkostí a samozřejmostí je opět kompletní vyřízení formalit zdarma.

Díky našemu významnému postavení na trhu máme exklusivní smlouvy s předními bankami a finančními společnostmi v ČR. Díky tomu pro vás naši poradci dokáží zajistit a sjednat ty nejlepší podmínky na trhu. Přijďte k nám bezplatně porovnat vaši stávající nabídku splátek – věříme, že ji překonáme!

Zákazníci AAA AUTO dostávají vždy něco navíc. K finančním službám, které naši zprostředkovatelé dokážou sjednat za lepších podmínek než přímo ve finančních ústavech, navíc můžete získat zajímavé a hodnotné dárky, jako GPS navigaci, satelitní zabezpečení vašeho vozu nebo kartu společnosti Mototechna, díky které získáte slevu 4 % na pohonné hmoty u všech čerpacích stanic v ČR.

Takže přijďte do kteréhokoli autocentra AAA AUTO nebo zavolejte na bezplatné telefonní číslo 800 110 800.

Přesvědčte se, že nákup vozu v AAA AUTO je bezpečný a transparentní

 • Kompletní přehled financování máte neustále na očích
  • Naši nabídku financování prezentujeme na velkých televizorech, abyste si ji mohli kdykoliv prohlédnout a porovnat
 • Vždy vám vybereme tu nejvýhodnější nabídku
  • Záleží nám na vaší spokojenosti, a proto vám vždy z dostupných nabídek financování vybereme tu, která nejlépe splní vaše možnosti a potřeby
 • Poskytneme vám dostatek času k prostudování veškeré smluvní dokumentace
  • Vždy vám poskytneme dostatečný čas k prostudování všech smluv a dokumentů. Se smluvní dokumentací se mohou seznámit i další osoby, které si sami určíte.
 • Nabízíme nejvýhodnější podmínky financování na trhu
  • Díky vysokému objemu prodávaných aut na splátky vám dokážeme nabídnout ty nejvýhodnější podmínky financování vozů na trhuVyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací