SEZNAM VÍTĚZŮ SOUTĚŽÍ S AAA AUTO

Seznam ukončených akcí, ve kterých jste mohli v minulosti vyhrát. Děkujeme všem, kdo se soutěží zúčastnili.

Výherci soutěží
Šťastným výhercem soutěže o Audi Q7 se stal pan Jan Babka. Svou výhru si převzal na pražské pobočce AAA AUTO. K výhře srdečně blahopřejeme.
Výherci soutěží

Dvoumiliontým zákazníkem AAA AUTO a výhercem paliva na rok zdarma se stala paní Nela Müllerová. K výhře srdečně blahopřejeme!

Nela Müllerová
Výherci soutěží
Posledním výhercem soutěže "10 000 Kč na dovolenou" s CK Fischer se stal pan Bohumil Čermák. Voucher využije určitě na nějaký zájezd.
Bohumil Čermák, Jihlava
Výherci soutěží
Dalším výhercem soutěže "10 000 Kč na dovolenou" s CK Fischer se stal pan Martin Holub. Výhru využije na společnou dovolenou s rodinou.
Martin Holub, Jihlava
Výherci soutěží

Pan František Jáchim se stal dalším výhercem soutěže "10 000 Kč na dovolenou" s CK Fischer. Soutěžní kupón vyplnil v Jihlavě na promo akci AAA AUTO v City parku. Výhru využije nejspíše na dovolenou do Chorvatska.

František Jáchim, Jihlava
Výherci soutěží
Pan Tomáš Šťastný se stal dalším výhercem soutěže "10 000 Kč na dovolenou" s CK Fischer.
Tomáš Šťastný, Jihlava
Výherci soutěží

Pan Jan Fadrhons se stal jedním z výherců soutěže "10 000 Kč na dovolenou" s CK Fischer.

Jan Fadrhons, Kolín
Auto Moto Revue
Vítěz 3. kola soutěže z 30. 5. 2015

Vítěz 3. kola soutěže z 30. 5. 2015

Vítězem třetího kola soutěže Auto Moto Revue se stala paní Miroslava Lízlová. Ta správně zodpověděla otázku, že reflexní vesta patří v České republice do povinné výbavy vozu. Výherkyni gratulujeme, budeme ji kontaktovat. Ostatním soutěžícím děkujeme za účast ve všech kolech soutěže.

Fandi a vyhraj s AAA AUTO
V úterý 19. května 2015 byl vylosován výherce tipovací soutěže Fandi a vyhraj s AAA AUTO, kterým se stal Lukáš Kristek z Prahy. Jeho tip na otázku "Kolik prodá skupina AAA AUTO aut po dobu pořádání MS v hokeji, tedy od 1. do 17. 5. 2015 ve všech zemích, kde působí (Česká republika, Slovensko, Polsko, Maďarsko)?", byl nejblíže. Výherci gratulujeme, budeme jej v nejbližší době kontaktovat. Všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast.
Auto Moto Revue
Vítěz 2. kola soutěže z 9. 5. 2015

Vítěz 2. kola soutěže z 9. 5. 2015

Vítězem druhého kola soutěže Auto Moto Revue se stal pan Daniel Řehoř. Ten správně odpověděl na otázku „Na které straně vozovky se jezdí v Austrálii?“. Správná odpověď je vlevo. Pan Řehoř vyhrál voucher na večeři v žižkovské restauraci Tower Park Praha - Oblaca v hodnotě 5 000 Kč a odvoz limuzínou. A jeho bezproztřední dojmy? "Rád bych společnosti AAA AUTO poděkoval za jedinečný zážitek. Vše bylo naprosto perfektní, maximální spokojenost."


 Načíst další...

Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací