Generální ředitelka Karolína Topolová informuje o novinkách pro zákazníky

 

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

bezpečnost a zdraví našich zákazníků a zaměstnanců je naší nejvyšší prioritou. Přečtěte si naše informace k opatřením, která jsme přijali v souvislosti s epidemií koronaviru zde.

Naše společnost působí již 28 let na českém trhu a jsem ráda, že nám již více než 2,4 milionu z vás dalo důvěru a využilo našich výkupních a prodejních služeb. Mezinárodní síť autocenter AAA AUTO prošla v posledních letech výraznou proměnou, a to včetně přechodu společnosti do vlastnictví mezinárodního investičního fondu Abris Capital Partners a změny názvu společnosti z AAA Auto International a.s. na AURES Holdings a.s. s platností od 1. března 2018. Díky novému vlastníkovi jsme byli schopni posílit mnoho činností, za které jste nás dříve oprávněně kritizovali a investovali jsme nemalé finanční prostředky do modernizace našich počítačových programů a systémů, které výrazně urychlily a zjednodušily celkový proces výkupu a prodeje vozů a zprostředkování finančních služeb. Jako vůbec první prodejce ojetých automobilů jsme se stali v září 2016 partnerem fotbalové Fortuna Ligy a připravili jsme pro vás řadu novinek, které vám nákup vozu v AAA AUTO zpříjemní.

Neustále zvětšujeme nabídku našich vozů, proto můžete vybírat z celkové nabídky až 10 000 vozů, které vám můžeme převézt do kteréhokoliv z 23 autocenter v blízkosti vašeho bydliště. Uvedli jsme do provozu novou pobočku v Čestlicích. Významně jsme rozšířili kapacitu zejména pražské pobočky, kde najdete až 3 000 automobilů. Nainstalovali jsme na prodejní plochu interaktivní stanoviště, kde si můžete prohlédnout naší kompletní nabídku a přivolat prodejce. Zjednodušili jsme tím výrazně vaší orientaci v autocentru a zrychlili proces výběru i prodeje vozu. V Praze, Brně a Jihlavě jsme vybudovali specializovaná centra pro prodej velmi oblíbených vozů kategorie SUV & Terénní vozy. Jsme největší prodejce ojetých vozů Škoda s více než 3 000 vozy připravenými k prodeji. Celkem máme nyní 57 poboček, kromě České republiky a Slovenska již působíme i v Maďarsku a v Polsku.

Kromě dlouhodobě poskytované garance čistoty právního původu vozu jsme také jako jediní na trhu rozšířili pojištění technických a elektrických závad až na 24 měsíců.

Připravili jsme pro vás také bezpečný a snadný nákup vozu na splátky s financováním od největších a nejrenomovanějších bank v České republice. Našimi partnery jsou Česká spořitelna, Home Credit, Komerční banka a Moneta Money Bank. Náš přístup k nabídkám úvěrů je zcela transparentní a neustále se pro vás snažíme podmínky úvěrů vylepšovat, a proto nyní můžete dostat odklad až šesti měsíčních splátek.

V posledních dvou letech jsme vyčlenili novou společnost AuresLab, která pro nás vyvýjí inovativní služby, produkty i specializované IT řešení pro firmy. Uvedli jsme na trh novou značku Mototechna Classic, která se zabývá prodejem investičních vozů. Pro podnikatele a firmy jsme spustili střednedobou půjčovnu nových automobilů Mototechna Drive i flexibilní krátkodobou autopůjčovnu Fleet Hero.

Zákazníci si od nás ročně odvezou na 86 000 automobilů a jsou pro nás nejdůležitější, protože na nich stojí i padají naše úspěchy. To, že si u nás vybírá svůj automobil i mnoho úspěšných lidí, je známkou, že naše nabídka je kvalitní a dostatečně široká pro všechny typy zákazníků. Autem z Áček jezdí např. tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy, módní návrhář Osmany Laffita, fobalista Antonín Panenka, herci Chantal Poullain, Václav Vydra i Maroš Kramár, před nimi například také fotbalisté Václav Kadlec a Patrik Schick, moderátorky Ladislava Něrgešová nebo Miss České republiky Lucie Váchová-Křížková či herečka Veronika Žilková. 

AAA AUTO prověřuje stavy tachometrů u vykupovaných vozů již řadu let. Na výkupu běžně odmítáme kolem 65 % vozů, které jsou nám nabízeny. Většinou je to právě kvůli stočeným tachometrům. 

Jako první a prozatím jediný prodejce ojetých vozů v České republice jsme také obdrželi certifikace ISO 9001 A ISO 14001. Mohou je získat pouze společnosti, které podnikají v souladu s evropskými standardy a platnou českou legislativou. Pro zákazníka jsou obě certifikace jistotou, že je každé jednotlivé vozidlo 100% prověřené po legislativní a technické stránce. Navíc každý náš zákazník získává v ceně vozu pojištění mechanických a elektrických závad na dva roky.

Naším cílem je nezklamat žádného z vás. Ve chvíli, kdy uvažujete o výměně vozu, chceme pro vás být vždy první volbou. Věříme, že celkovou změnu našeho přístupu, širší nabídku vozu a nové služby oceníte a budete se k nám opakovaně vracet pro další vozy. Budeme rádi, pokud se o změnách, které jsme u nás v posledních týdnech zavedli, přijde sami co nejdříve přesvědčit.

Na závěr vás prosím, abyste mě neváhali kdykoliv kontaktovat se svými připomínkami k webovým stránkám mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, našim službám nebo naší nabídce na můj osobní e-mail. Osobně se budu vaším podnětem zabývat a odpovím na něj.

Přeji vám bezpečnou jízdu!

Vaše

Karolína topolová_vánoce_zima_2014 Karolína_podpis

Karolína Topolová
generální ředitelka mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO, skupina AURES Holdings
Prohlédněte si můj profil

Vaše názory a připomínky jsou pro mě důležité!

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, připomínku či stížnost, kontaktujte mne na adrese k.topolova@aaaauto.cz nebo na webu www.karolinatopolova.cz.

Vašemu e-mailu se budu ráda osobně věnovat.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 


800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat
Více

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800