Podporujeme

Dlouhodobě a různými formami podporujeme neziskové organizace. Jejich prostřednictvím pomáháme těm, kteří to nejvíce potřebují

podporujeme havel
       
Logo Dětské dopravní nadace Logo Nadace Naše dítě Logo Cerebrum Logo Dobří andělé

V AAA AUTO pracují Dobří andělé

Mnoho zaměstnanců AAA AUTO se stalo Dobrými anděly. Pravidelně, každý měsíc, odesílají na konto nadačního fondu DOBRÝ ANDĚL svůj příspěvek. Pomáhají tak rodinám ve finanční tísni, do které se dostaly vinou nemoci.

AAA AUTO a herec Roman Vojtek společně pomáhají

Naše společnost ve spolupráci s hercem Romanem Vojtkem pomohla mladé mamince, jejíž dítě je vážně nemocné a potřebuje vůz na časté převozy k lékaři. Když nás Roman Vojtek oslovil s tím, že auto bude částečně financovat, neváhali jsme, poskytli jsme výraznou slevu a tím cenu vozu doplatili. Dále jsme zaplatili povinné ručení, plnou nádrž benzinu, 2 sady pneumatik, kompletní servis a STK. Jsme rádi, že jsme takto mohli pomoci, a nemocnému chlapečkovi přejeme, ať se jeho zdravotní stav zlepší.

Klub dívek a žen postižených Turnerovým syndromem

AAA AUTO dlouhodobě podporuje Klub dívek a žen postižených Turnerovým syndromem. Pravidelně přispívá hodnotnými dárky do tomboly konané na benefičních plesech, které klub pořádá v hotelu Praha. Snaží se tak zkvalitnit život lidí, jejichž finanční možnosti jsou kvůli postižení značně omezené.

Dětská dopravní nadace

AAA AUTO dlouhodobě finančně podporuje Dětskou dopravní nadaci, která finančně pomáhá dětem, kterým při dopravní nehodě zahynuli rodiče. Nadace zároveň podporuje děti, které mají v důsledku dopravní nehody trvalé následky na zdraví. Od svého založení pomohla již 270 dětem.

VIZE 97

Počátkem roku 2011 jsme navázali spolupráci s Nadací Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, která spočívá v bezplatném zapůjčení vozu na dobu jednoho roku. Jedná se o vůz značky AUDI A5 a nadace jej využívá pro své charitativní aktivity. Vůz osobně převzal 31. ledna 2011 na pražské pobočce AAA AUTO exprezident Václav Havel, spoluzakladatel Nadace VIZE 97, z rukou generálního ředitele společnosti AAA AUTO pana A. J. Dennyho. Snahou naší společnosti je tuto spolupráci nadále rozvíjet i do dalších oblastí, a pomáhat tak dobré věci.

Nadace Naše dítě

Naše společnost se stala sponzorem Nadace Naše dítě, které jsme předali finanční dar určený na pomoc dětem se závažným zdravotním handicapem. Peníze poslouží na nákup speciálního implantátu, který vrátí sluch sluchově postiženému chlapci, a také jako příspěvek na školu v přírodě pro 4 zrakově postižené děti.

Tomáš Slavata a dětské domovy

Od července letošního roku jsme se stali partnerem projektu Tomáše Slavaty, v němž je zapojeno přes 100 dětských domovů z celé České republiky, ale zahrnuje také děti z běžných rodin. Jedná se o sérii triatlonových závodů, která je propojena s kempy, kde se dětem věnují sportovci a školení instruktoři. Cílem celého projektu je přivést děti ke sportu a probudit v nich soutěživost a zároveň jim pomoci začlenit se do reálného života a do společnosti. Tomášovi naše společnost věnovala finanční dar na zakoupení automobilu na podporu projektu.

CEREBRUM

Společnost AAA AUTO také podporuje občanské sdružení osob po poranění mozku a jejich rodin CEREBRUM, jehož posláním je přispívat k porozumění problematiky poranění mozku. Cílem sdružení je zvyšovat povědomí české veřejnosti o následcích poranění mozku a o možnostech jejich rehabilitace. Zároveň si sdružení klade za cíl podporovat rodiny v podpůrných terapeutických programech, hájit jejich zájmy a prosazovat systémové změny v organizaci péče a rehabilitace osob po poranění mozku v ČR.


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Všechny autá na našich pobočkách jsou i přes špatné počasí očištěny a kvalitně nasvíceny až do konce otevírací doby. Více informací.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací