Ostravské AAA AUTO na Místecké je v běžném provozu i při uzavírce mostu

„Áčka“ v Ostravě aktuálně nabízejí až 650 vozů

Praha, 9. února 2018 – Pobočka největšího tuzemského prodejce ojetých vozů AAA AUTO v Ostravě poskytuje kompletní servis pro zákazníky včetně výkupu a prodeje vozů i po dobu uzavírky mostu přes Místeckou ulici. Příjezd na pobočku není nijak omezen. Díky nedávnému rozšíření prodejní plochy se nabídka zvýšila až na 650 vozů.

„Fungujeme bez omezení, autocentrum je pro zákazníky nadále přístupné, rekonstrukce mostu náš provoz ani služby nijak neomezila. Máme otevřeno každý den od 8:00 do 21:00 hodin,“ uvedl manažer ostravského autocentra AAA AUTO Marek Koláček.

Sjezd na most k pobočce je sice uzavřený, nicméně vyznačená objížďka je velmi krátká a dobře značená. „Zákazníci k nám nepojedou déle, než tři minuty. Cesta je značená našimi navigačními tabulemi, díky kterým k nám všichni mohou dorazit bez zdržení,“ dodal Koláček.

Ostravské autocentrum AAA AUTO patří mezi největší v zemi. Díky zvětšení prodejní plochy nyní nabízí až 650 vozů. Zákazníkům je každý den k dispozici šest desítek zaměstnanců výkupu, prodeje a finančních služeb.

Zlatá karta_logo AAA Skupina AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně více než 75 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.

 
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800