Ochranné pomůcky pro 130 pražských lékáren vozí auta z AAA AUTO a známé osobnosti

Praha 6. dubna 2020 – V rámci probíhající pandemie koronaviru mnoho zdravotnických zařízení naráží na nedostatek pomoci v rámci distribuce ochranných pomůcek. AAA AUTO ve spolupráci s Českou lékárnickou komorou začalo zavážet ochranné pomůcky do 130 pražských lékáren. Vozí je zaměstnanci AAA AUTO, ale i známé osobnosti, které se značkou spolupracují. AAA AUTO zároveň dlouhodobě podporuje Dětskou dopravní nadaci, která pomáhá sirotkům obětí dopravních nehod, a tento měsíc zapůjčilo další automobily i Červenému kříži a spolku ALSA, která pomáhá lidem s fatálním onemocněním Amyotrofická laterální skleróza.

„Jsem ráda, že v této tíživé době můžeme alespoň trochu pomoci i my. Lékárníci patří při styku s veřejností po nemocnicích mezi jedny z nejrizikovějších skupin a bojují s nedostatkem lidí. My naopak díky aktuální situaci disponujeme lidským kapitálem a vozovým parkem, který může v tomto mezidobí alespoň vypomoci, kde je potřeba,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO. Společnost tento měsíc podpořila i Červený kříž a mobilní tým spolku ALSA třemi automobily, díky kterým se dobrovolníci dostanou k více lidem s fatálním onemocněním Amyotrofická laterální skleróza. V následujících dnech plánuje pomoci ještě dalším organizacím. „Do pomoci jsme zapojili nejen známé osobnosti, se kterými dlouhodobě spolupracujeme, ale chystáme i jedno sladké překvapení. Věříme, že i to bude pro lékárníky malým zpestřením,“ doplnila Topolová. Hned první den tak ochranné pomůcky rozváželi nejen zaměstnanci AAA AUTO, ale i bývalý fotbalista a předseda Hráčské fotbalové unie Tomáš Pešír. V dalších dnech to bude například swingový král Jan Smigmátor, fotbalová legenda Antonín Panenka, dakarský závodník Lukáš Kvapil.

„Jsme rádi, že nám AAA AUTO pomohlo s rozvozem respirátorů a ušetřilo nám tak čas, který můžeme  věnovat  svojí práci,“ poděkovala Veronika Horáková, lékárník FN v Motole. Celkem auta a zaměstnanci z Áček týdně zavezou na 130 pražských lékáren. Pomoc potrvá několik týdnů, minimálně do doby, kdy pomine riziko nákazy COVID-19.

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 28 let. Provozuje síť 57 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se letos umístila v anketě Top Ženy Česka na prvním místě v kategorii manažerek.

 
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat
Více

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800