Novou tváří a hlasem značky Mototechna se stala herečka a šansoniérka Chantal Poullain

Praha, 10. října 2018 – Značka Mototechna, která patří do skupiny AURES Holdings a zabývá se prodejem zánovních a referenčních vozů, využívá k marketingovým účelům nejednu známou osobnost. S auty z Mototechny jezdí například tenistky Karolína a Kristýna Plíškové, módní návrhář Osmany Laffita, fotbalista Patrik Schick anebo herec Václav Vydra. Novou tváří se dnešním dnem stala i herečka a šansoniérka francouzského původu Chantal Poullain.

V rámci projektu ambasadorů skupiny se novou tváří a hlavně hlasem značky Mototechna stala herečka a šansoniérka Chantal Poullain. „Naše společnost si již dlouhodobě zakládá na spolupráci se známými osobnostmi. Mezi ně v současnosti patří například tenistky Karolína a Kristýna Plíškovy, herci Veronika Žilková a Václav Vydra, módní návrhář Osmany Laffita, influencerka a Miss Andrea Kalousová, dakarský závodník Lukáš Kvapil nebo fotbalista Patrik Schick,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka AURES Holdings, kam patří například značky AAA AUTO a Mototechna. „Chantal Poullain propůjčí naší značce pro zánovní automobily nejen tvář, ale hlavně svůj jedinečný hlas a budete ji tak moci slyšet v rozhlasové reklamě i televizním spotu,“ dodala.

Hodně cestuji za prací a auto je pro mě mým druhým domovem. Je to můj pomocník nejen při cestách za koncerty a divadlem, ale i pro Nadaci Archa Chantal. Poslední dobou jsem byla hodně odkázaná na odvoz známých, což při neustálém cestování za divadlem i koncertováním bylo z dlouhodobého hlediska nemyslitelné. Mototechna je pro mě charizmatickým partnerem, který vyřešil moji mobilitu nadstandardním způsobem a na spolupráci se těším,“ řekla Chantal Poullain. 

NEFSET_Chantal Poullain_10.10.2018_1

 

Zlatá karta_logo Moto Současná Mototechna prošla zásadní obnovou a je moderní společností, která svou nabídkou uspokojí nejnáročnější zákazníky. Za 6 let prodala již na 48 000 automobilů nejžádanějších značek a modelů. Specializuje se především na prodej kvalitních, minimálně užívaných vozů a má za cíl poskytnout motoristům kompletní servis. Pod značkou Mototechna Premium prodává také prémiové a luxusní značky a patří do skupiny AAA AUTO, kterou majoritně vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže.

     

 800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800