Limuzína AAA AUTO bude opět místem pro rozhovory s osobnostmi na karlovarském filmovém festivalu

Praha 29. června 2018 – Společnost AURES Holdings, je prostřednictvím své značky AAA AUTO dlouholetým partnerem serveru Blesk.cz na karlovarském festivalu, opět zapůjčila limuzínu Lincoln Crystal, ve které budou redaktoři a redaktorky zpovídat slavné osobnosti.

„Jsem ráda, že se z přítomnosti našeho devítimetrovém Lincolnu na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech již stala tradice a vzniká v něm spousta zajímavých rozhovorů s našimi předními herci, herečkami, hudebníky a dalšími VIP,“ uvedla generální ředitelka mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO. Limuzína je určena pro 8 osob a řidiče. Je vybavena barem s lednicí a televizí s DVD přehrávačem. O pohon se stará motor o objemu 4.6 litru a výkonu 153 kW.

V předchozích letech se limuzínou Lincoln Crystal svezli například skupina Lucie, Dominik Hašek, Jana Švandová, Inna Puhajková, Andrea Verešová, Albert Černý nebo Zuzana Belohorcová.

 

AAA Síť autocenter ojetých vozů AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Zahrnuje více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Je součástí skupiny AURES Holdings, kterou majoritně vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Za dobu své existence společnost obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. V roce 2017 prodala 75 400 vozů a je tak z hlediska počtu zobchodovaných automobilů jedním z největších prodejců ojetých aut ve střední a východní Evropě. Nabízí také zánovní vozy pod značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 a 2018 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. V roce 2018 získala plaketu „Symbol úspěšných“ v rámci vyhlášení 100 obdivovaných firem České republiky. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.

 

 
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800