Karel Kašák rozvážel jídlo potřebným s dodávkou zapůjčenou z AAA AUTO

 Známý moderátor Karel Kašák se rozhodl pomoci, usedl za volant dodávky a pod patronátem Potravinové banky Praha a Středočeský kraj rozvážel jídlo potřebným. Sám moderátor neměl nejjednodušší start do života a dobře ví, že jídlo není samozřejmostí. I to ho motivovalo přijmout nabídku a dát si pořádně do těla při nakládání krabic s potravinami a řídit Fiat Ducato, které zapůjčila České potravinové bance Praha a Středočeský kraj síť autocenter AAA AUTO.

Karel Kašák se bez problémů chopil řízení dodávky, bylo na něm vidět, že za volantem většího auta nesedí poprvé. Zručně zacouval na určené místo a začal nakládat připravené potraviny, které jsou neprodejné z důvodů poškozeného obalu, nesprávného popisu nebo blížící se exspirace, avšak jsou ještě velmi dobré a vhodné ke konzumaci. Pak ho čekala cesta do Potravinové banky ve Zdibech, kde jídlo za pomoci pracovníků banky vyložil. Potraviny následně zaměstnanci protřídili, zaevidovali a uložili do skladů, odkud jsou rozděleny odběratelským organizacím, mezi které například patří i dětské domovy, Klokánky, Koaly, Charita anebo seniorská zařízení. V dětském domově strávil část života i sám Karel.

„I vzhledem k tomu, že jsem sám z dětského domova, tak mi jakékoli plýtvání, a jídlem obzvlášť, přišlo vždy strašně líto a vždy jsem  proti tomu bojoval. Tím spíš jsem rád, že jsem dostal příležitost zapojit se a podpořit aktivity Potravinové banky. Myslím, že to, co pro potřebné dělají, je velmi důležité a záslužné a mě těší, že jsem mohl aspoň trochu přispět k dobré věci,“

komentoval čas strávený pomocí moderátor Karel Kašák.

„Srdečně děkujeme, každá pomoc je nám vítána a každá darovaná potravina již cestuje ke svému klientovi, pro kterého mnohdy znamená východisko z nouze,“ vítala pomoc předsedkyně Potravinové banky Praha a Středočeský kraj Věra Doušová.

„Dle statistik až jeden z devíti lidí na světě trpí hladem. To je neuvěřitelné množství. My, kteří máme dostatek, si ani neumíme představit, jaké to je, když člověk nemá co jíst. Vážím si proto činnosti potravinových bank, které zachraňují ještě stále dobré jídlo a dávají jej potřebným. Jsem moc ráda, že se do projektu zapojil i Karel Kašák a za volantem naší dodávky, kterou jsme zapůjčili Potravinové bance Praha a Středočeský kraj, pomohl zviditelnit tak důležitou činnost potravinové banky,“ komentuje spolupráci Karolína Topolová, generální ředitelka AURES Holdings, pod kterou spadá i AAA AUTO.

Karel Kašák Karel Kašák

 

Zlatá karta_logo AAA Síť autocenter ojetých vozů AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Zahrnuje více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Je součástí skupiny AURES Holdings, kterou majoritně vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Za dobu své existence společnost obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. V roce 2017 prodala 75 400 vozů s tržbami přes 14,5 miliardy korun, a je tak z hlediska počtu zobchodovaných automobilů jedním z největších prodejců ojetých aut ve střední a východní Evropě. Nabízí také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 a 2018 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy.

.

 

 800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800