Hledáte ke Dni otců dárek, který potěší? Možná ho pro vás má Mototechna Classic

S nezapomenutelným dárkem pro hlavu rodiny se vrátíte do dob dávno minulých  

Praha, 14. června 2018 – Kupoval vám táta jako malému klukovi k narozeninám nebo pod stromeček modely autíček, aby si pak s nimi dlouhé hodiny hrál sám? Určitě pochopí, když mu tentokrát oplatíte a pro změnu si zase vy pohrajete s jeho dárkem ke Dni otců. Zvláště, když se bude jednat o skutečného veterána, například z nabídky společnosti Mototechna Classic.

Součást skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO, se specializuje na investiční vozy skutečně pro každého - od předrevolučních škodovek, wartburgů a lad až po úplné skvosty (aktuálně třeba v podobě modelu Jaguar XK 120 s hliníkovou karoserií z roku 1949 za 8,5 milionu Kč). Vychází přitom z toho, že peníze uložené do sběratelských vozů jsou dobře uložené peníze.

Je jasné, že jde v první řadě o nostalgické vzpomínky z mládí, investice to však přesto je: zhodnocení zajímavějších modelů se jen za posledních pět let pohybuje kolem 60 procent. A výhodou investice do veteránů navíc je, že si vlastnictví auta můžete užívat, což se třeba o akciích asi říct nedá. Zvláště když k pořízení zajímavého kusu s potenciálem finančního zhodnocení leckdy stačí jen pár desítek tisíc,“ řekl Petr Vaněček, provozní ředitel sítě autocenter AAA AUTO.

Aktuální nabídka na webové stránce www.mototechna.cz/classic nabízí řadu různých dopravních prostředků pro cestu časem zpět. Třeba do sedmdesátých let se můžete i se svým tátou aktuálně vrátit se zářivě oranžovou Škodou 100 z roku 1973 za 110 tisíc Kč. Pro toho, kdo si potrpí na „osmdesátky“, je v nabídce Mototechny Classic třeba Škoda 120 z roku 1988 a „zlatá devadesátá“ zastupuje několik favoritů v ceně do 100 tisíc Kč. Ti, kdo to myslí skutečně vážně, však mohou na stránce najít i modely z poloviny minulého století. 

„Otcové si odměnu podle svého gusta za všechna léta věnovaná rodině určitě zaslouží. Proč jim ji nedopřát?“ apeluje před Dnem otců na všechny jejich rodinné příslušníky generální ředitelka AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO Karolína Topolová. „Nadcházející víkend, na který Den otců letos vychází, jsou na jejich návštěvu připraveny všechny naše showroomy. Na pražské pobočce AAA AUTO je vozům s označením Mototechna Classic vyhrazena samostatná sekce.“ 

Příklady zhodnocení aut – obvyklé ceny 2013 vs. 2018

Příklady zhodnocení aut_2018
 

AAA Síť autocenter ojetých vozů AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Zahrnuje více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Je součástí skupiny AURES Holdings, kterou majoritně vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Za dobu své existence společnost obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. V roce 2017 prodala 75 400 vozů s tržbami přes 14,5 miliardy korun, a je tak z hlediska počtu zobchodovaných automobilů jedním z největších prodejců ojetých aut ve střední a východní Evropě. Nabízí také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 a 2018 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.

.


 
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800