Zelené automobily v autocentrech AAA AUTO

U nás koupíte i elektromobily!

Chcete tišší města, čistší životní prostředí a nižší náklady na provoz vozidla? Podpořte s námi elektromobily. Společnost AURES Holdings se ještě pod názvem AAA AUTO jako první prodejce ojetých vozů připojila k programu Elektromobilita společnosti ČEZ, a.s. Díky tomu si můžete dobít svůj elektromobil zcela pohodlně přímo před pražským autosalonem značky AAA AUTO. Zároveň jsme zprovoznili další dobíjecí stanici v Brně. Zároveň jsme se rozhodli elektromobily podrobit důkladnému testování, abychom s nimi nasbírali zkušenosti a mohli vám v budoucnu nabídnout jak jejich prodej, tak i výkup. Vozy s nízkou spotřebou a minimální produkcí emisí CO2 však naleznete v AAA AUTO již nyní. Zprovoznili jsme sekci Mototechna EcoDrive, která nabízí elektromobily, hybridy a další vozy na alternativní pohony.

Podpořte s námi budoucnost elektromobility.

Vyberte si vůz s nízkou spotřebou v autocentru AAA AUTO.

Dobíjecí stanice v Praze a v Brně

Přijeďte si svůj elektromobil zcela zdarma dobít do autocentra AAA AUTO. Přímo před autocentry v Praze a Brně si můžete zdarma dobít svůj elektromobil v dobíjecí stanici, která je pro vás dostupná 24 hodin denně.

 

Napsali o nás

7.3.2016
HYBRID.CZ: TEST NABÍJECÍCH STOJANŮ PRO ELEKTROMOBILY MORAVA A SLEZSKO
Dnes přicházíme se třetím dílem praktického testu nabíjecích stojanů pro elektromobily na Moravě s ve Slezsku od Radovana Burkoviče. Jak tedy funguje síť nabíječek ve východní části Česka?

3.2.2015
TESLAFAN.CZ: RYCHLODOBÍJECÍ STANICE ČEZ
Známá společnost AAA Auto ve spolupráci s gigantem ČEZ otevře na Moravě 7. rychlodobíjecí stanici, a to v rámci projektu "Elektromobilita ČEZ".Stanice bude fungovat podobně jako našim fanouškům známe Superchargery Tesla, dobije totiž 80 % kapacity elektromobilu asi za 20 minut.

27.1.2015
CENTRUMNEWS.CZ: STARTUJE PRVNÍ RYCHLODOBÍJECÍ STANICE PRO ELEKTROMOBILY V BRNĚ, BATERII NABIJE ZA 20 MINUT
Uživatelé elektromobilů v jihomoravské metropoli a okolí mají ode dneška širší možnosti pro své cestování. Skupina ČEZ dnes otevřela svou první rychlodobíjecí stanici pro elektromobily v Brně.

27.1.2015
PARLAMENTNILISTY.CZ: STARTUJE PRVNÍ BRNĚNSKÁ RYCHLODOBÍJECÍ STANICE ČEZ. ELEKTROMOBIL NABIJE ZA 20 MINUT!
Skupina ČEZ, provozovatel nejkomplexnější sítě veřejných dobíjecích stanic v České republice, otevřela svou první rychlodobíjecí stanici pro elektromobily v Brně. „Dobíječka“ zprovozněná ve spolupráci se společností AAA AUTO umožní uživatelům elektromobilů nabít 80 % kapacity baterie za pouhých 20 minut.

21.1.2015
HYBRID.CZ: ČEZ OTEVŘE V BRNĚ SVOU PRVNÍ RYCHLODOBÍJEČKU
Síť rychlodobíjecích stanic společnosti ČEZ se pomalu, ale jistě rozrůstá. Po Praze, Plzni, Hradci Králové, Vrchlabí a Kladně přibude jedna také v Brně. Půjde tak už celkově o čtvrtou rychlodobíjecí stanici v Brně.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 


800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800