AURES Holdings v uplynulém týdnu v síti AAA AUTO prodal nejvíce vozů v historii

Vrchol sezóny ojetin přišel s několikatýdenním zpožděním 

Praha 25. června 2019 – Skupina AURES Holdings v uplynulém týdnu od 17. do 23. června prodala v mezinárodní síti autocenter AAA AUTO nejvíce vozů v historii za sedm dní, celkem 1900. Společnost také oproti předchozímu týdnu zaznamenala nárůst internetových poptávek, a to zejména z mobilních zařízení.

„Zdá se, že největší vrchol letošní jarní sezóny začal teprve minulý týden. Prodej 1900 vozů ve skupině v jednom týdnu je navíc rekordně vysoký za celou dobu 27leté existence společnosti. Údaje o extrémně vysoké návštěvnosti webových stránek a počty vyplněných poptávkových formulářů navíc dávají tušit, že nárůst bude ještě dále pokračovat,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Nejprodávanějšími vozy v České republice v uplynulém týdnu byly tradičně Škoda Octavia a Fabia, následované VW Passat, a dalšími dvěma škodovkami, Rapidem a Superbem. Celkem se zde prodalo 1100 aut. Podobně se z hlediska pořadí značek prodeje vyvíjely na Slovensku, jen Octavia si prohodila místo s Fabií. V Maďarsku byl nejprodávanější Ford Focus, v Polsku Renault Megane.

Nejprodávanější vozy v síti AAA AUTO v týdnu 17. – 23. června 2019:

Pořadí
Česká republika
Maďarsko
Polsko
Slovensko
1
Škoda Octavia
Ford Focus
Renault Megane
Škoda Fabia
2
Škoda Fabia
Opel Astra
Opel Insignia
Škoda Octavia
3
VW Passat
Suzuki Swift
Škoda Octavia
VW Passat
4
Škoda Rapid
Škoda Octavia
Opel Astra
VW Golf
5
Škoda Superb
Opel Corsa
Ford Focus
Hyundai i30
6
Hyundai i30
BMW 3
VW Polo
Opel Astra
7
Ford Focus
VW Passat
Škoda Fabia
Renault Megane
8
VW Golf
Opel Meriva
Opel Corsa
KIA Ceed
9
Renault Megane
Ford Mondeo
VW Passat
Škoda Superb
10
Hyundai ix35
Suzuki SX4
Dacia Duster
Hyundai Tucson

Logo AURES Holdings Skupina AURES Holdings působí na trhu již 27 let. Provozuje síť 49 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,2 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 83 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy.

 

 

 800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800