AAA AUTO zapůjčilo dodávky Magistrátu hl. města Prahy, budou vozit ochranné pomůcky do distribučního centra v JÚŠ

Praha 20. dubna 2020 – Přestože vládní opatření v rámci pandemie koronaviru se začínají zmírňovat, stále přetrvává nutnost chránit sebe i okolí a pečovat o rizikové skupiny obyvatelstva. Proto také největší prodejce ojetých automobilů u nás podpořil dvěma dodávkami Magistrát hl. m. Prahy, pod jehož záštitou bude zavážet ochranné pomůcky Jedličkův ústav. Jde již o sedmou organizaci, kterou AAA AUTO za poslední měsíc podpořilo v rámci boje s COVID-19.

„Přestože se naše prodejny po pěti týdnech opět otevřeli zákazníkům, boj s COVID-19 není za námi. Stále je potřeba se chránit a pomáhat našemu okolí, ať už jde o zdravotníky, kteří přicházejí do kontaktu s nemocnými, nebo například o nejohroženější skupinu seniorů. Jsme rádi, že jsme mohli pomoci i Magistrátu hl. m. Prahy a půjčujeme dodávky Jedličkově ústavu, který pomáhá zavážet ochranné pomůcky,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO. Společnost podpořila jen za poslední měsíc i Červený kříž, tři moravské charity, Czech SAR a pravidelně zaváží na 130 pražských lékáren ochrannými pomůckami. Zároveň firma dlouhodobě podporuje i Dětskou dopravní nadaci a mobilní tým spolku ALSA, který pomáhá lidem s fatálním onemocněním Amyotrofická laterální skleróza.

„Za zapůjčení děkujeme, usnadní nám svozy pomůcek ze skladů, což činíme vždy po obdržení pověření od MHMP k vyzvednutí nových zásilek,“ uvedl Petr Hrubý, ředitel Jedličkova ústavu. Obě dodávky budou po dobu pandemie zavážet pomůcky z centrálního skladu či jiných míst do Jedličkova ústavu a škol, v němž je umístěno distribuční místo pro většinu organizací spadajících pod odbor SOV MHMP.

 

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 28 let. Provozuje síť 57 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se letos umístila v anketě Top Ženy Česka na prvním místě v kategorii manažerek.

 

 

 
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat
Více

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800