AAA AUTO pokračuje v expanzi a otevírá v Polsku a Maďarsku další pobočky

Autocentra v Lodži, Poznani a Györu zatím fungují jako výkupní podpora

Praha, 22. března 2018 – Mezinárodní síť autocenter AAA AUTO, kterou provozuje společnost AURES Holdings, dnes oficiálně otevřela novou výkupní pobočku v Poznani. Letos to je již třetí otevřená pobočka, nejprve se otevřela pobočka v polské Lodži, v návaznosti pak v maďarském Györu. Prodejce tak reaguje na zvyšující se poptávku po automobilech v Polsku a Maďarsku.

AAA Auto plánuje, že nové výkupní pobočky vykoupí okolo 200 aut měsíčně. „Poptávka po automobilech roste ve všech zemích kontinuálně. V rámci celé skupiny jsme letos prodali již 12% více aut než za stejné období v loňském roce. V Polsku a Maďarsku se chceme zaměřit více na segment zánovních automobilů, který jako v České republice roste. Proto jsme se rozhodli otevřít další pobočky, jež zahájily svou činnost výkupem, díky čemuž získáme dodatečné zdroje vozů pro ostatní pobočky s plným servisem,“ uvedla generální ředitelka mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO Karolína Topolová.

Otevřením poboček v Györu, Lodži a Poznani si AAA AUTO postupně plánuje zajistit přísun více než 200 automobilů měsíčně, které chybí v nabídce na již stávajících plnohodnotných pobočkách. „Otevřením těchto poboček chceme docílit lepší dostupnosti pro místní potenciální zákazníky a opět o něco zkrátit vzdálenost, kterou musí kvůli výkupu vozu urazit,“ doplnila Topolová. AAA AUTO nabízí v současnosti ojeté automobily ve čtyřech zemích na více než 40 pobočkách a měsíčně prodá v průměru přes 6 000 vozů, čímž se řadí mezi největší evropské prodejce nových i ojetých automobilů. V České republice je v ročním počtu prodaných vozů, ať už jde o nové, nebo ojeté, na druhém místě po Škodě Auto.

 

AAA Síť autocenter ojetých vozů AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Zahrnuje více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Je součástí skupiny AURES Holdings, kterou majoritně vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Za dobu své existence společnost obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. V roce 2017 prodala 75 400 vozů a je tak z hlediska počtu zobchodovaných automobilů jedním z největších prodejců ojetých aut ve střední a východní Evropě. Nabízí také zánovní vozy pod značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 a 2018 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.

 

 

 

 800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800