AAA AUTO podpořilo Červený kříž zapůjčením dalšího automobilu. Díky tomu Červený kříž pomůže na více místech.

Praha 27. března 2020 – Pandemie koronaviru ochromila celý svět a jednotlivci i firmy se snaží vypořádat se s touto nelehkou situací i vzájemnou pomocí. Proto také největší prodejce ojetých automobilů u nás podpořil Červený kříž, aby se mohl dostat se svojí pomocí do více oblastí po celé České republice a zapůjčil jim další automobil, který bude pomáhat široké veřejnosti. AAA AUTO zároveň dlouhodobě podporuje Dětskou dopravní nadaci, která pomáhá sirotkům obětí dopravních nehod, a tento měsíc zapůjčilo další automobily i spolku ALSA, která pomáhá lidem s fatálním onemocněním Amyotrofická laterální skleróza.

„Aktuální situace je těžká pro všechny z nás, ale jsem hrdá na český národ, který se opět ukazuje jako velice solidární. Je vidět, že umí a chce pomáhat, když jde do tuhého. Proto jsem ráda, že můžeme alespoň trochu pomoci i my mobilnímu týmu Červeného kříže, aby mohl dojet ještě k více lidem, kteří jeho pomoc potřebují,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny AURES Holdings, provozovatele mezinárodní sítě AAA AUTO. Společnost tento měsíc podpořila i mobilní tým spolku ALSA třemi automobily, díky kterým se dobrovolníci dostanou k více lidem s fatálním onemocněním Amyotrofická laterální skleróza.

„Vážíme si každé pomoci, a to obzvláště v dnešní době. Soustředíme se především na pomoc seniorům. V současné době se šijí a distribuují látkové roušky, zajišťujeme dezinfekci, dobrovolníci pomáhají seniorům s nákupy.  Jelikož působíme na horách, tak bez vozidla je pomoc nemyslitelná. Spousta starších lidí bydlí na samotách či polosamotách a nebylo v našich silách zajistit bez auta jakoukoliv pomoc. Teď když bude  vozidlo, půjde vše rychleji a lépe.

Oslovili jsme více firem s poptávkou na vůz a jediná pomoc, která přišla, byla právě z AAA AUTO,“ uvedl Pavel Šmíd ze záchranného týmu ČČK Semily. Tento záchranný tým působí od loňského roku a vozidlo bude sloužit i po odeznění aktuální situace pro převoz záchranného týmu. Vůz bude vybaven zdravotnickým materiálem včetně Ambuvaku či Automatického externího defibrilátoru.

Skupina AURES Holdings působí na trhu již 28 let. Provozuje síť 57 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2,4 milionu zákazníků. Skupina prodá ročně na 86 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro roky 2017 a 2018 byla držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – Fortuna ligy. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings Karolína Topolová se letos umístila v anketě Top Ženy Česka na prvním místě v kategorii manažerek.

 
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat
Více

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800