Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Prodej vozu
Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat vašemu pracovníkovi Kamilu Janásovi z provozovny v Brně za vynikající a seriozní přístup k zákazníkovi při výkupu osobního vozidla dne 21. dubna 2017. V minulosti jsem s vaší společností neměl právě nejlepší zkušenosti, ale přístup vašeho pracovníka mne donutil změnit názor. Přeji vám více takových.
Josef Kalous, Brno
Koupě vozu
Dobrý den, rád bych poděkoval personálu pobočky Kladno za super přístup k zákazníkům. Po dlouhé době jsem si nepřipadal jak chudák, protože kupuji pro dceru ojeté auto. Doklady k vozu přišly v dohodnutém termínu, auto je super. Opravdu díky.
Jiří Šafránek, Kladno
Koupě vozu
Neotřele bez nátlaku se nás ujal prodejce p.Petr Boháč, fundovaně odpovídal na všechny naše dotazy. Věnoval se nám po celou dobu prodeje s úctou a přehledem. Zkušenost, profesionální úroveň prodejce p.Petra Boháče i p.Marie Řípové v nás zanechala ten nejlepší pocit, a to nejen z koupě zánovního vozu. Chtěla bych touto cestou oběma zaměstnancům poděkovat.
Mgr. Rysová, Praha
Koupě vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat zaměstnancům pobočky v Pardubicích a zejména panu Jánošíkovi za velice vstřícný a profesionální přistup při koupi vozu Peugeot Boxer. Rovněž paní na pokladně byla velmi vstřícná při uzavření pojistky a následném přihlášení vozu. AAA Auto je prodejce na vysoké úrovni a příští vůz bude opět od nich. Děkuji.
Jan Greň, Pardubice
Prodej vozu
Paní ředitelko, chci poděkovat za přístup Vaší pobočky v Sokolově. Vozidlo na protiúčet ix 20 bylo vykoupeno za nejvyšší možnou nabídku. Byl brán zřetel, že se vozidlo dává na protiúčet. Vozidlo od vaší pobočky jsem obdržel v pořádku. Nechal jsem ho prohlédnout v autorizovaném servisu Hyundai a tam mi bylo sděleno, že technický stav vozidla plně odpovídá vašemu sdělení o technickém stavu. Jednání na pobočce bylo velmi korektní a věcné. Nebyl na mě vyvíjen tlak na koupi vozidla. Měl jsem čas na rozmyšlenou. Navíc jsem obdržel 4 ks letních pneumatik jako bonus. Dalším bonusem je záruka po dobu dvou let na skryté závady. Tímto chci poděkovat Vašim zaměstnancům na pobočce v Sokolově a také operátorům. Přeji hodně spokojených zákazníků.
Ing. Jozef Kováč, Sokolov
Koupě vozu
Dne 4.3 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Brno kupovala vozidlo Opel Astra. Tímto bych chtěla poděkovat vašemu zaměstnanci Davidu Procházkovi za vstřícnost, kterou mi věnoval pří výběru vozidla. Přeji panu Procházkovi spoustu dalších spokojených zákazníků.
Zdena Slezáčková, Brno
Koupě vozu
Dne 19. 02. 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Praha kupoval vozidlo Ford Galaxy. Tímto bych chtěl poděkovat vašemu zaměstnanci Josefu Zdeňkovi za péči kterou nám věnovat pří výběru vozidla, při zkušební jízdě a ostatním věcem spojených s nákupem vozidla. Přeji Vám, aby jste takových zaměstnanců měli více a Vaše autobazary budou jenom vzkvétat. S pozdravem spokojený zákazník Kulka Jozef.
Jozef Kulka, Praha
Koupě vozu
V sobotu 18.2 2017 jsme na Vaší pobočce v Praze koupili Naše vysněné BMW X5.Touto cestou bych ráda poděkovala i za mého přítele Michala Zbyňka těmto úžasným lidičkám. p.Jan Kryl p.Kateřina Snížková p.Martin Janovský Skvělý tým lidí kteří jsou opravdu profesionálové a i po 14 hodinách v práci umí vykouzlit tak skvělý úsměv a pocit příjemného prostředí,že se to nedá popsat jen slovy.Ve všem Nám vyšli naprosto vstříc .Takový servis a služby jsou prostě jedinečné a ne všude se takto skvěle k zákazníkům chovají .Osobní zkušenost .PROSTĚ JEDNO VELKÉ DÍKY
Eva Ulverová, Praha
Koupě vozu
Kupovala jsem si fabii, mám ji už 4 roky a žádný problém jsem neměla :-)
Lucie Vrchova

 Načíst další...1. května jsou všechny naše pobočky otevřeny, call centrum je pro vás v provozu od 10 - 21 hod.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací