Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit naprostou spokojenost se vstřícným, profesionálním přístupem a se slušným, seriózním jednáním zaměstnance Liberecké pobočky spol. AAA pana Vladimíra Urbánka. Vybíral jsem vozidlo pro dceru a jeho maximálně vstřícný a trpělivý přístup zaslouží minimálně toto kladné hodnocení. A neměl to úplně jednoduché - byli jsme spokojeni až se třetím předvedeným vozidlem.
Luboš Fryk, Liberec
Koupě vozu
Fantastický výběr aut a solidní jednání. Odjíždím v ideálním autě pro cestování s rodinou.
Karel Koubek, Kulířov
Koupě vozu
Dobrý den. V pondělí mi volal zástupce AAA v reakci na moji stížnost ohledně řešení problému s rezervou u zakoupeného auta Renault Fluence 5P7 0227 na pobočce AAA Kladno. Byl jsem vyzván, abych se dnes na pobočku dostavil s tím, že pan Kříž se mnou věc vyřeší. Dostavil jsem se ve 13:45h, dotyčný pán sice přítomen nebyl, ale další zaměstnanci se mne ujali a to co nebylo za dvě minulé návštěvy řešitelné, sprovodili ze světa během pár minut. Seriózní jednání na úrovni všech, kteří byli dnes přítomni. Nehodlám nikoho vyzdvihovat zvlášť, pochvalu zasloužíte všichni. Pokud by se takto chovali všichni a všude, bylo by u nás denně moc a moc důvodů k úsměvům. Děkuji všem za jejich ochotu a profesionalitu.
Ivan Bárta, Kladno
Koupě vozu
Je to sice už déle co jsme si pořizovali s přítelkyní nové a hlavně větší auto,ale dal jsem na doporučení kolegy z práce.Byl jsem ve všem maximálně spokojen a auto zakoupené v AAA Auto slouží bez větších problémů už přes 5 let!!!Mohu opravdu každému doporučit!!!
Tomáš Vejskrab
Koupě vozu
Potřeboval jsem okamžitě pořídit schopný vůz. A chtěl jsem pouze Renault Mégane II v kombi. Jediné rozumné nabídky byly pouze v AAA Auto. V neděli večer jsem si přes S-Auto vybral a poptal. V pondělí dopoledne mne kontaktovala vaše pracovnice a nabídla jednoho Mégana z mého výběru. Přivezli ho z Chomutova. Je 1.6 benzín, r.v. 10/2008 a je velmi zachovalý. Přiznávám, při zkušební jízdě mně "nesednul". Přes to jsem podepsal kupní smlouvu a zaplatil zálohu. Následující den jsme provedli ještě jednu zkušební jízdu a již to bylo lepší. Dále jsem hovořil s panem HLAVÁČKEM Radkem (tuším, že je vedoucí prodeje) o rozdílech mezi motory u starého a novějšího automobilu. Po celou dobu mně měl na starost pan KUTIL Ivan, vše mi ukázal a ve všem pomohl. Spolu s nimi musím pochválit i další vaše zaměstnance (ten, který sepsal kupní smlouvu a další písemnosti, i ta paní v pokladně byla velice příjemná). Po týdnu užívání jsem naprosto spokojený, auto je v pohodě a moc se mi líbí. A umí jezdit svižně. Prosím, poděkujte pánům Kutilovi a Hlaváčkovi za jejich osobitý přístup.
Jiří Polák, Neratovice
Koupě vozu
Dobrý den, chtěla bych strašně poděkovat pánovi, který se o nás dnes (10.7.) staral. Neměl to s námi vůbec jednoduché. Mě se líbilo jedno auto a přítelovi druhé. Řešil s námi i takové maličkosti, např. kolik které auto za sebou utáhne více. Ale nakonec jsme se shodli a odjeli krásným autem domu. Byly jsme v Praze, bohužel si nepamatuji jméno pána, myslím že Lukáš, ale jak dál nevím, ale měl na sobě černou kšiltovku a zlatý náramek a prsten. Pán byl milí, ochotný a trpěliví. Nechal nás v klidu si vše prohlédnout, netlačil na nás s koupí a se vším poradil. Strašně moc mu děkujeme :)
M.K, Praha
Koupě vozu
Při prodeji mého staršího auta a koupi nového jsem si vybral Áčko, kde mě zaujala jejich široká nabídka a info o původu vozidla atd. Mile mě překvapila vstřícnost, rychlost a profesionální přístup. Proto vřele doporučuji.
Jiří Klajbl, Olomouc
Koupě vozu
Po dobrých zkušenostech jsme chtěli opět Ford Mondeo, ale novější. A vůz, který nejlépe splňoval naše představy o kvalitě i ceně, nám nabídli v AAA AUTO.
Jitka a Zdenko Bušíkovi, Zábřeh
Koupě vozu
O nákupu vozu v AAA AUTO rozhodla největší nabídka společně s řadou záruk a garancí.
Libor Tomčák, Krnov

 Načíst další...8 346

kvalitních vozů
za nejlepší ceny v ČR

800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací