Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Shanel jsem Skodu Fabii jako darek pro pritelkyni. Na vuz jsem mel konkretni pozadavky a hledanim na internetu mi nejvice nabidek vyslo u "acek". Moc se mi u nich kupovat nechtelo, nebot po internetu koluji hruzostrasne historky, ale zkusil jsem to. Byl jsem zcela prekvapen!!!! Auto jsem kupoval na pobocce Plzen. Nasli mi auto dle mych pozadavku na pobocce Sokolov a slibili ze behem nekolika hodin ho dovezou do Plzne. Ackoli zaclo v celem kraji huste snezit, auto dovezli. Zkusebni jizdu jsem absolvoval se svym mechanikem, ktereho nechali jet kolik chtel a nasledne auto zvedli ve sve dilne aby mohl zkontrolovat podvozek. Rovnez pani v pokladne byla velmi vstricna s vyhledanim a uzavrenim pojistky a naslednem prihlaseni vozu(ktere jsem si nechal zprostredkovat bazarem). AAA auto je navzdory nazorum na netu prodejce zcela seriozni a pristi vuz bude opet od nich. Dekuji a doporucuji
Petr Kožený, Sokolov
Koupě vozu
Chci touto cestou podekovat pracovnikum pobocky AAA Brno.Pani Michal Pliska a Vlastimil Kostal maji profesionalni pristup a ochotu vyhovet zakaznikovi cehoz si vazim a cenim.
Ludmila Rusnyakova, Brno
Koupě vozu
Dobrý den, dnes jsem byl se synovcem na pobočce v Pardubicích a jsem velice spokojený s přístupem zaměstnanců k zákazníkovi jsem velice potěšen protože mne přátelé zrazovali od áček domnívám se že se tito lidé mýlí PŘÍSTUP ZAMĚSTNANCŮ JE PŘÍKLADNÝ A PROFESIONÁLNÍ zejména s dobrou radou
Jaroslav Tahal, Pardubice
Prodej vozu
Dobrý den přeji, chci se připojit k pozitivním ohlasům zákazníků, kteří jsou s Vaší společností AAA AUTO velmi spokojeni. Dne 21.11.2016 jsem Vám prodal na pobočce v Praze 8 své vozidlo, přičemž mne překvapila rychlost celé transakce, okamžitá hotovostní platba i profesionální přístup Vašich zaměstnanců. Velmi bych rád vyzdvihl zaměstnance p. Petra Podsklana, který se mi věnoval při vyřízení dokladů potřebných k uzavření smlouvy, odvoz 45 km do místa bydliště i přes pokročilou večerní dobu, 22°° hod. Ještě jednou díky a do roku 2017 přeji mnoho spokojených zákazníků.
Vladimír Valenta, Praha
Koupě vozu
Na pobočce ve Znojmě jsem si koupil auto .Dal jsem proti hodnotou moje.Kupodivu jsme byli moc spokojeni s jednáním vše bylo řádně vysvětleno,předvedeno a my byli spokojeni za ocenění našeho auta protiúčtem.Jednali jsme s p.Veselý,p.Plašil a p.Smrčková.Všem zákazníkům vzkazuji,NEDÁVEJTE NA RECENZI ale na vlastní zkušenost.
Josef Valášek, Znojmo
Koupě vozu
Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s prací Vašeho zaměstnance. Pan Ladislav Král z pobočky v Chomutově je skutečný profesionál, který své práci rozumí. Je to dobrý obchodník, se správným přístupem. Velice děkuji.
Karel Horčík, Chomutov
Výherci soutěží
Druhou cenu v projektu "Víkend otců" vyhrála slečna Svobodová z Hodonína. Na slečnu Svobodovou a rodinu čekalo jídlo v Kolkovně Celnice a limuzína je provezla po pražských památkách. Společnost STES věnovala podepsaný dres FC Slovácka, kterému fandí.
slečna Svobodová, Hodonín
Koupě vozu
Dobrý den. Chtěl bych poděkovat za opětně dobrou zkušenost s nákupem mého nového vozu, který jsem kupoval minuly týden ve vašem autobazaru, obzvláště panu Dušanu Procházkovi a panu Tomáši Vaskovi. Dekuji
Vlastimil Lenc, Praha
Koupě vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat za Vaše služby a za perfektní a profesionální přístup pana Milana Honzáka, který byl velmi ochotný a vyšel nám vstříc při výběru nového vozu, který jsme zakoupili na pobočce v Liberci. Je to již třetí vůz a již druhý na pobočce v Liberci. Velmi jsme uvítali jeho pomoc a vstřícné jednání. Proto jsem chtěl alespoň tímto způsobem ještě jednou poděkovat.
Luděk Smolík, Liberec

 Načíst další...Na všech našich pobočkách je vždy odklizený sníh a jsou plně osvětleny. Vyberte si nejbližší pobočku.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací