Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Dobrý den, chtěl bych tímto vyjádřit spokojenost s Vaším personálem, který mi výrazně pomohl řešit situaci kolem výkupu a následující koupě vozu ve Vašem bazaru. Jedná se především - Lukáš Kánský, Pavel Škabraha, Robert Kleibl. Děkuji
A. K., Praha
Koupě vozu
Ráda bych moc poděkovala za nadstandardní péči a nevídanou ochotu při koupi Škoda Octavia dne 3.6.2017 v ul. Dopraváků v Praze. Velké díky za excelentní profesionalitu a trpělivost manažerů pana Jungera a Kánského a prodejce pana Koláře. Velké díky , ať se vám daří.
K. Patčová, Slaný
Koupě vozu
Dnes jsem zakoupil u Vás Škodu Octavii. Byl jsem velmi spokojen s vystupováním vašich zaměstnanců. Týká se to aaauto v Liberci Vratislavice. Když bude vše v pořádku, rád opět koupím další auto u Vás. Děkuji
Petr Bobek
Koupě vozu
Chtěl bych moc poděkovat panu Davidovi Procházkovi za profesionální a příkladný přístup při prodeji vozu Škoda Superb dne 30.6.2017. Byl jsem velice spokojen s jeho přístupem k zákazníkům.
Antonín Horáček
Koupě vozu
Dobrý den, minulý týden jsem zakoupila u Vás automobil Peugeot. Chtěla bych touto cestou vyzdvihnout nevšední ochotu Vašeho zaměstnance - prodejce pana Petra Boháče, který nám předvedl několik vozů, absolvoval zkušební jízdy a ochotně odpovídal na naše dotazy. Současně jsme jednali s Vaším dalším zaměstnancem - panem Bělohoubkem, na jehož ochotu a trpělivost také touto cestou poukazuji. Oba byli ochotni s námi zůstat v práci i dlouho přes konec pracovní doby a vše absolvovali s úsměvem. Díky jejich pozitivnímu přístupu jsme vůz zakoupili a jsme rozhodnuti, až nastane čas, další automobil pořizovat prostřednictvím AAAauto. Ještě jednou oběma pánům děkuji za jejich přístup a pochopení. S pozdravem za Furantex s. r. o.
Olga Načeradská
Koupě vozu
Dobrý den,ve Vaší pobočce Jihlava jsem prodal a hned zakoupil automobil.Se službami a s transakcí jsem byl spokojen,zvláště oceňuji profesionální a trpělivý přístup k zákazníkovi od pana Karase na zmíněné pobočce.
Ladislav, Jihlava
Koupě vozu
Dobrý den, chtěli bychom vyjádřit své poděkování všem pracovníkům AAA ul. Dopraváků. Byli jsme velmi překvapeni již na začátku naší "pouti" za prodejem stávajícího a koupí nového auta. Pracovnice, se kterou jsme řešili náš problém po telefonu dne 06.07.2017 byla milá, vše nám vysvětlila, sdělila, co je nutné při návštěvě a objednala nás na přesnou hodinu s tím, že na nás již bude očekávat manažer. To se také stalo. Vše a od všech bylo perfektní, rychlé, vstřícné a velice milé. A ta koordinace mezi jednotlivými úseky (výkup našeho vozu, nabídka nových vozů - projeli jsme jich několik, propracovanost nabídky financování...., pokladna, dokonce i odvoz na poštu k ověření podpisu....., nemluvě o občerstvení) prostě opravdu luxus. Bohužel nemáme jména všech, se kterými jsme se setkali, ale pouze některá: Tomáš Kamlár, Ondřej Kopecký, Šárka Vávrová, ale opravdu dík všem, od skvělé telefonistky, od těch, kteří nás oslovovali při prohlídce aut (a byli to opravdu všichni, kteří šli okolo nás), pán, který nám fyzicky představoval auta, ............. Jsme velice spokojeni se službami, které poskytujete a jistě se k vám budeme vracet. S pozdravem
Oleksandr Voytkiv, J. Svobodová, Novakostav, s.r.o.
Koupě vozu
Bude to téměř měsíc, kdy jsem u Vaší společnosti zakoupila osobní vůz. V rodině je to již čtvrté od AAA :-). Několik dní jsme licitovali o ceně při výkupu auta na protiúčet ,ale nakonec jsme domluvili a já si mohla pořídit autíčko, které jsem si u Vás vyhlídla. Chci touto cestou poděkovat konkrétně panu Wrobelovi a panu Jalůvkovi z AAA Ostrava za jejich vstřícný přístup a ochotu.
paní Šántová, Ostrava
Koupě vozu
U AAA AUTO mě velice potěšil přístup k zákazníkovi a profesionální personál. Také oceňuji velký výber vozů, garance a záruky. DO AAA AUTO se velice ráda opět vrátím.
Radka Sobotková, Mladá Boleslav

 Načíst další...Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací