Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Bude to téměř měsíc, kdy jsem u Vaší společnosti zakoupila osobní vůz. V rodině je to již čtvrté od AAA :-). Několik dní jsme licitovali o ceně při výkupu auta na protiúčet ,ale nakonec jsme domluvili a já si mohla pořídit autíčko, které jsem si u Vás vyhlídla. Chci touto cestou poděkovat konkrétně panu Wrobelovi a panu Jalůvkovi z AAA Ostrava za jejich vstřícný přístup a ochotu.
paní Šántová, Ostrava
Koupě vozu
U AAA AUTO mě velice potěšil přístup k zákazníkovi a profesionální personál. Také oceňuji velký výber vozů, garance a záruky. DO AAA AUTO se velice ráda opět vrátím.
Radka Sobotková, Mladá Boleslav
Prodej vozu
Dobrý den Denny a Karolíno,

rozhodl jsem se Vám oběma napsat mail jednak jako bývalý zaměstnanec firmy AAA Auto Praha (2001 - 2005) tak i jako klient, který u vás dne 22.4.2017 prodával v Praze osobní dodávku Peugeot Partner Tepee ve výbavě Outdoor, rok 2011, 1,6 HDi, 82kW, najeto cca 34.200 kms. Auto bylo koupeno jako nové v ČR s 1. majitelem s kompletní servisní knížkou od autorizovaného dealera, s metalízou a litými koly.

Především bych rád vyzdvihl profesionální přístup p. Kuchyňky na oddělení výkupu vozů. Subjektivně jsem byl naprosto spokojen s jeho chováním a jednáním během prohlídky vozu a zkušební jízdy. Výkupní smluvní cena byla nejvyšší od Áček, dokonce vaše konkurence (Auto Esa) nabídla cenu o 10 tis. CZK nižší. A to ani nemluvím o protiúčtových nabídkách u 2 dealerů.

Tímto ještě jednou děkuji za vstřícnost Vašeho zaměstnance a přeji spoustu takto spokojených zákazníků.

Jsem s pozdravem a přeji příjemný den
Radek Vácha, Praha
Prodej vozu
Dobrý den, chtěl bych tímto poděkovat vašemu pracovníkovi Kamilu Janásovi z provozovny v Brně za vynikající a seriozní přístup k zákazníkovi při výkupu osobního vozidla dne 21. dubna 2017. V minulosti jsem s vaší společností neměl právě nejlepší zkušenosti, ale přístup vašeho pracovníka mne donutil změnit názor. Přeji vám více takových.
Josef Kalous, Brno
Koupě vozu
Dobrý den, rád bych poděkoval personálu pobočky Kladno za super přístup k zákazníkům. Po dlouhé době jsem si nepřipadal jak chudák, protože kupuji pro dceru ojeté auto. Doklady k vozu přišly v dohodnutém termínu, auto je super. Opravdu díky.
Jiří Šafránek, Kladno
Koupě vozu
Neotřele bez nátlaku se nás ujal prodejce p.Petr Boháč, fundovaně odpovídal na všechny naše dotazy. Věnoval se nám po celou dobu prodeje s úctou a přehledem. Zkušenost, profesionální úroveň prodejce p.Petra Boháče i p.Marie Řípové v nás zanechala ten nejlepší pocit, a to nejen z koupě zánovního vozu. Chtěla bych touto cestou oběma zaměstnancům poděkovat.
Mgr. Rysová, Praha
Koupě vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat zaměstnancům pobočky v Pardubicích a zejména panu Jánošíkovi za velice vstřícný a profesionální přistup při koupi vozu Peugeot Boxer. Rovněž paní na pokladně byla velmi vstřícná při uzavření pojistky a následném přihlášení vozu. AAA Auto je prodejce na vysoké úrovni a příští vůz bude opět od nich. Děkuji.
Jan Greň, Pardubice
Prodej vozu
Paní ředitelko, chci poděkovat za přístup Vaší pobočky v Sokolově. Vozidlo na protiúčet ix 20 bylo vykoupeno za nejvyšší možnou nabídku. Byl brán zřetel, že se vozidlo dává na protiúčet. Vozidlo od vaší pobočky jsem obdržel v pořádku. Nechal jsem ho prohlédnout v autorizovaném servisu Hyundai a tam mi bylo sděleno, že technický stav vozidla plně odpovídá vašemu sdělení o technickém stavu. Jednání na pobočce bylo velmi korektní a věcné. Nebyl na mě vyvíjen tlak na koupi vozidla. Měl jsem čas na rozmyšlenou. Navíc jsem obdržel 4 ks letních pneumatik jako bonus. Dalším bonusem je záruka po dobu dvou let na skryté závady. Tímto chci poděkovat Vašim zaměstnancům na pobočce v Sokolově a také operátorům. Přeji hodně spokojených zákazníků.
Ing. Jozef Kováč, Sokolov
Koupě vozu
Dne 4.3 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Brno kupovala vozidlo Opel Astra. Tímto bych chtěla poděkovat vašemu zaměstnanci Davidu Procházkovi za vstřícnost, kterou mi věnoval pří výběru vozidla. Přeji panu Procházkovi spoustu dalších spokojených zákazníků.
Zdena Slezáčková, Brno

 Načíst další...Nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Mladé Boleslavi. Více informací o pobočce zde.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací