Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Dne 4.3 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Brno kupovala vozidlo Opel Astra. Tímto bych chtěla poděkovat vašemu zaměstnanci Davidu Procházkovi za vstřícnost, kterou mi věnoval pří výběru vozidla. Přeji panu Procházkovi spoustu dalších spokojených zákazníků.
Zdena Slezáčková, Brno
Koupě vozu
Dne 19. 02. 2017 jsem v autobazaru AAA AUTO Praha kupoval vozidlo Ford Galaxy. Tímto bych chtěl poděkovat vašemu zaměstnanci Josefu Zdeňkovi za péči kterou nám věnovat pří výběru vozidla, při zkušební jízdě a ostatním věcem spojených s nákupem vozidla. Přeji Vám, aby jste takových zaměstnanců měli více a Vaše autobazary budou jenom vzkvétat. S pozdravem spokojený zákazník Kulka Jozef.
Jozef Kulka, Praha
Koupě vozu
V sobotu 18.2 2017 jsme na Vaší pobočce v Praze koupili Naše vysněné BMW X5.Touto cestou bych ráda poděkovala i za mého přítele Michala Zbyňka těmto úžasným lidičkám. p.Jan Kryl p.Kateřina Snížková p.Martin Janovský Skvělý tým lidí kteří jsou opravdu profesionálové a i po 14 hodinách v práci umí vykouzlit tak skvělý úsměv a pocit příjemného prostředí,že se to nedá popsat jen slovy.Ve všem Nám vyšli naprosto vstříc .Takový servis a služby jsou prostě jedinečné a ne všude se takto skvěle k zákazníkům chovají .Osobní zkušenost .PROSTĚ JEDNO VELKÉ DÍKY
Eva Ulverová, Praha
Koupě vozu
Kupovala jsem si fabii, mám ji už 4 roky a žádný problém jsem neměla :-)
Lucie Vrchova
Koupě vozu
V neděli 12.2 jsem kupoval v AAA Ostrava Kia Sportage, musím poděkovat za vynikajicí přistup, hlavně Patrika Labského i prodejce na ploše, který nám vše ukázal. Opravdu jsem byl s Vaším přístupem velmi spokojen. Díky a jen tak dál
Milan Šimiček, Ostrava
Koupě vozu
Dne 6.2.2017 jsme koupili v AAA v Pardubicích auto Škoda Fabia. Chtěli bychom poděkovat panu Janoškovi a celému kolektivu za vstřícný a profesionální přístup k nám jako k zákazníkům. S nákupem jsme byli spokojeni a rozhodně můžeme AAA Auto doporučit i ostatním zájemcům o koupi vozu.
Manželé Greňovi, Pardubice
Koupě vozu
Chtěla bych touto cestou moc poděkovat Pražské pobočce a pracovníkům panu prodejci, manažerovi a kolegyni z úvěrového oddělení, kteří byli velmi ochotný, vstřícný. Byla jsem moc spokojená a Vaši společnost doporučím všem svým známým. Tímto Vám za vše děkuji.
Lucie Prokopová, Praha
Koupě vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat za seriozní přístup při prodeji vozu Mazda CX 5, především panu Pavlovi Škabrahovi, který mě svým jednáním velice mile překvapil. V pátek 27.1.2017 jsem se byl nezávazně podívat na vůz, který jsem následně po seriózních jednání vašich pracovníků zakoupil.
Jaroslav Valenta
Prodej vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat pracovníkům pobočky Kolín, a zejména pak jejímu manažerovi, za velice vstřícný přístup při nákupu vozu z vaší firmy. Vzhledem k tomu, že jsem na dlouhodobé nemocenské, mi jejich velice lidský přístup velice pomohl. Ještě jednou velice děkuji
Metoděj Kučera, Kolín

 Načíst další...Máme otevřeno i po setmění. Všechny naše pobočky jsou plně osvětleny. Vyberte si nejbližší pobočku.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací