Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Výherci soutěží
Naše první výhra, to je super!
rodina pana Hracha
Koupě vozu

V dubnu jsme se rozhodli, že zakoupíme vůz, protože starý jsme prodali a jiný neměli. Tak jsme objížděli veškeré autobazary a setkali jsme se s neochotou. Tak jsme se rozhodli, že zajedeme do AAA AUTO Praha. Přijeli jsme tam, byli velice ochotní, předvedli vůz, projeli ho s námi, tak jsme se rozhodli, že vůz zakoupíme. Po týdnu jsme zjistili, že na voze je závada motoru. Proto jsme zajeli do AAA AUTO Praha. Když jsme přijeli na reklamační, tak jsme mluvili s panem Slezákem, vedoucím reklamačního oddělení, a byli jsme šokovaní, s jakou ochotou převzal vůz. Po potvrzení závady se s námi finančně vyrovnal. Tímto bych chtěl poděkovat AAA AUTO Praha za přístup a ochotu k zákazníkovi. Mohu říct, po zkušenostech z autobazarů, které jsme objížděli, že jsme se s takovou ochotou nesetkali.

méně
Josef Grunza, Kolaje
Koupě vozu

Také patřím k racionálně uvažujícím lidem, kteří chtějí dostat za své peníze co nejvíce. To platí také pro auta, protože za podstatně levnější peníze lze zakoupit zánovní ojetý automobil se skvělou výbavou. Počátkem dubna jsem se rozhodl, že své staré auto vyměním za lepší. Zaujala mne velmi rozsáhlá a přehledná nabídka na webu AAA AUTO. Tím, co u mne nakonec rozhodlo, byla garance, kterou AAA AUTO poskytují na původ vozidla a certifikát od Autogarance Carlife potvrzující skutečný stav najetých kilometrů. Mým novým vozem se stala Škoda Fabia, kterou jsem v reprezentativní pobočce AAA AUTO v Brně koupil za hotové. Kromě zmíněného využití prodeje staršího vozu protiúčetem jsem si hned v autocentru sjednal povinné ručení. Se svou fabií jsem velmi spokojen. Ocenil jsem profesionalitu a vstřícnost zaměstnanců AAA AUTO a úsporu času díky všem službám pod jednou střechou. Proto příště zase rád do áček přijedu a služby AAA AUTO doporučím známým, což už se opakovaně stalo.

méně
Miroslav Zugar, Brno
Koupě vozu
Byl jsem spokojený i ohledně pojištění, protože jako finanční poradce mám možnost porovnat finanční produkty.
David Nebeský, Jablonec nad Nisou
Koupě vozu

Když jsem nedávno zjistila, že staré auto mi dosluhuje a opravy už lezou moc do peněz, rozhodla jsem se, že si pořídím jiný automobil. Protože nejsem nijak náročná a také nemám tolik peněz, řekla jsem si, že mi stačí kvalitní ojetý vůz. K hledání vozu právě u AAA AUTO mne dovedl fakt, že áčka jsou největší a nejsolidnější obchodník s ojetými vozy u nás. Z jejich nabídky jsem si na velmi přehledném a kvalitním internetovém vyhledávači www.aaaauto.cz rychle našla auto přesně podle svých představ. Pak mne zákaznické oddělení AAA AUTO zavolalo a vše jsme domluvili. Mým novým vozem se stal Seat Ibiza, s nímž jsem už dříve měla dobré zkušenosti. Vyhovovala mi jak cena, tak výbava auta, které jsem koupila na úvěr sjednaný přímo na pobočce AAA AUTO v Olomouci nedaleko centra města. Auto mi přitom převezli z jiného autocentra, takže jsem neztratila čas. S autem jsem bezvýhradně spokojená. Byla jsem potěšená a spokojena profesionalitou a vstřícností jednání pracovníků olomoucké pobočky AAA AUTO. Takže při příštím nákupu vozu budu určitě zvažovat znovu nabídku autocentra AAA AUTO, což bych také doporučila svým známým a přátelům.

méně
Zuzana Francová, Olomouc
Koupě vozu

Pro autobazar AAA jsem se rozhodl, protože jsem zde už jeden vůz nakoupil. Byl jsem s ním velice spokojen a myslím si, že je tu obrovský výběr a dobré ceny. Co mám zkušenosti s prvním autem, co jsem zde koupil, tak kilometry seděly. V tomto směru Áčkám věřím, že ty kilometry jsou opravdu prověřené. Řekli mi vše o technickém stavu, zda to auto bylo bourané, či nebylo. Myslím si, že v tomto je to velice prověřeno, důkladně a věřím jim. Nejvíc si cením, že autobazar AAA mi dal garanci na původ vozu a také na počet najetých kilometrů. Během nákupu jsem ocenil opravdovou vstřícnost a ochotu lidí, jak na place, tak pak na showroomu v kanceláři, kde se mi maximálně věnovali, vyřídili za mě veškeré papíry i ve velké rychlosti. V tomto jsem byl opět spokojen. Původně jsem myslel, že budu platit hotově, ale jelikož mi autobazar AAA nabídl velice schůdné financování, výhodné, tak nakonec jsem se rozhodl pro financování tohoto vozu. Dozvěděl jsem se o akci letní slevy a jelikož každý Čech má rád slevy a nakupuje ve slevách, tak jsem zkusil štěstí v AAA auto bazaru. Áčka bych doporučil ze dvou důvodů, jelikož jsem zde už jeden vůz, shodou okolností Śkoda Octavia koupil a byl jsem velice spokojen. Opět jsem šel pro vůz Škoda Octavia, kterých je zde obrovský výběr.

méně
Radek Legner, Praha
Koupě vozu
Díky skvělé nabídce a profíkům v AAA AUTO mám svoje vysněné auto!“
Karel Houka , Zlín
Koupě vozu
Věděli jsme, že chceme vůz značky AUDI a nejlepší nabídku jsme našli na aaaauto.cz. A díky skvělému personálu pak koupě proběhla stejně rychle a příjemně.
Radek Lavička, Ostrava
Koupě vozu
Díky Áčkům máme konečně auto, jaké jsem dlouho chtěli, Chevrolet Cruze.“
Arnošt Hanke, Opava

 Načíst další...Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací