Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Musím říci, že jsem tu nakoupil už dvakrát a neměl jsem nikdy ani jeden problém, obsluha v pohodě a výběr dost velký. Vím, že bych sem klidně šel zas.
Zdeněk Malár, Praha
Koupě vozu
Děkuji touto cestou pracovníkům pobočky AAA auto Int. Chomutov za profesionální přístup a vstřícné jednání při prodeji a nákupu vozidla v měsíci srpnu.
Ing. Jiří Kadrnožka, Chomutov
Koupě vozu
Dobrý den, rád bych touto cestou poděkoval za profesionální přístup vašich zaměstnanců při prodeji automobilu, který jsem si koupil 20.8.2016. Jméno přímého prodejce si už bohužel nepamatuji, ale jeho profesionální přistup, včetně toho lidského, mne dost udivil. Netajil žádné závady, ani nic nepřikrášloval a já věděl jaký vůz hodlám koupit. Po všech negativech o Áčkách, které jsem slyšel, jsem byl mile překvapen, potěšen a přesvědčen, že tatáž zkušenost mého syna není náhodná. Plně chápu vaši strategii, že se snažíte prodat, vždyť je to vaše živobytí, ale obdivuji lidský přístup, kdy moji situaci řešil sám vedoucí celé pobočky, aby se podařilo najít nejlepší řešení k oboustranné spokojenosti - výkup mého auta za přijatelnou cenu a vytvoření podmínek pro mé financování kupovaného vozu. Vše bylo korunováno vstřícností, že jsem mohl s tímto autem 22.8. večer vycestovat do zahraničí. Ještě jednou bych chtěl vyslovit poděkování a požádat Vás o informování vedení vaší firmy, jaké má perfektní zaměstnance.
Jaromír Čandrla, Brno
Koupě vozu
Dobrý den, minulý měsíc jsme si u Vaší společnosti AAA Auto Praha 8, Dopraváků 874/15 koupili Škodu Rapid. Jelikož jsme dost váhali, jaký typ vozu si pořídit a jakou částku investovat. Proto teď musíme velice ocenit pana Lukáše Kánského, který se nám po celou dobu intenzivně věnoval, pomohl nám si vybrat to pravé auto do rodiny. Velice děkujeme a pana Kánského i AAA Auto Praha budeme dále doporučovat.
Libor Kralovič, Praha
Prodej vozu
Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil obrovskou spokojenost a hlavně přístup zaměstnanců v AAA Auto Chomutov. Na této pobočce jsem již během pár let jeden vůz kupoval a dva prodal. Pokaždé jsem, i když okolí nepělo zrovna ódy, byl maximálně spokojen a vždy vaší společnost s radostí doporučím. Zejména by jsem chtěl vyzdvihnout přístup pana Burgera z výkupu, který se mnou jednal opravdu férově a myslím i velice profesionálně. Ještě jednou tímto děkuji za úspěšnou spolupráci a budu se těšit na další.
O.M., Chomutov
Koupě vozu
Chci touto cestou poděkovat Vašemu vynikajícímu prodejci p. Ivanu Kutilovi. Nepotkat Vás, s autem bych neodjela.
Irena Vávrová, Praha
Koupě vozu
Dobrý den, chtěl bych touto cestou vyjádřit naprostou spokojenost se vstřícným, profesionálním přístupem a se slušným, seriózním jednáním zaměstnance Liberecké pobočky spol. AAA pana Vladimíra Urbánka. Vybíral jsem vozidlo pro dceru a jeho maximálně vstřícný a trpělivý přístup zaslouží minimálně toto kladné hodnocení. A neměl to úplně jednoduché - byli jsme spokojeni až se třetím předvedeným vozidlem.
Luboš Fryk, Liberec
Koupě vozu
Fantastický výběr aut a solidní jednání. Odjíždím v ideálním autě pro cestování s rodinou.
Karel Koubek, Kulířov
Koupě vozu
Dobrý den. V pondělí mi volal zástupce AAA v reakci na moji stížnost ohledně řešení problému s rezervou u zakoupeného auta Renault Fluence 5P7 0227 na pobočce AAA Kladno. Byl jsem vyzván, abych se dnes na pobočku dostavil s tím, že pan Kříž se mnou věc vyřeší. Dostavil jsem se ve 13:45h, dotyčný pán sice přítomen nebyl, ale další zaměstnanci se mne ujali a to co nebylo za dvě minulé návštěvy řešitelné, sprovodili ze světa během pár minut. Seriózní jednání na úrovni všech, kteří byli dnes přítomni. Nehodlám nikoho vyzdvihovat zvlášť, pochvalu zasloužíte všichni. Pokud by se takto chovali všichni a všude, bylo by u nás denně moc a moc důvodů k úsměvům. Děkuji všem za jejich ochotu a profesionalitu.
Ivan Bárta, Kladno

 Načíst další...Vážení zákazníci, dnes máme z důvodu státního svátku zavřeny všechny naše pobočky.
POZOR!!! Noční provoz v Praze, Plzni, Brně a Ostravě již dnes od půlnoci!
Bezplatná linka 800 110 800 je v provozu nonstop.

×
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800volejte NONSTOP
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací