Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil spokojenost s prací Vašeho zaměstnance. Pan Ladislav Král z pobočky v Chomutově je skutečný profesionál, který své práci rozumí. Je to dobrý obchodník, se správným přístupem. Velice děkuji.
Karel Horčík, Chomutov
Výherci soutěží
Druhou cenu v projektu "Víkend otců" vyhrála slečna Svobodová z Hodonína. Na slečnu Svobodovou a rodinu čekalo jídlo v Kolkovně Celnice a limuzína je provezla po pražských památkách. Společnost STES věnovala podepsaný dres FC Slovácka, kterému fandí.
slečna Svobodová, Hodonín
Koupě vozu
Dobrý den. Chtěl bych poděkovat za opětně dobrou zkušenost s nákupem mého nového vozu, který jsem kupoval minuly týden ve vašem autobazaru, obzvláště panu Dušanu Procházkovi a panu Tomáši Vaskovi. Dekuji
Vlastimil Lenc, Praha
Koupě vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat za Vaše služby a za perfektní a profesionální přístup pana Milana Honzáka, který byl velmi ochotný a vyšel nám vstříc při výběru nového vozu, který jsme zakoupili na pobočce v Liberci. Je to již třetí vůz a již druhý na pobočce v Liberci. Velmi jsme uvítali jeho pomoc a vstřícné jednání. Proto jsem chtěl alespoň tímto způsobem ještě jednou poděkovat.
Luděk Smolík, Liberec
Koupě vozu
Dobrý den.Ve středu 2.11.2016 jsem společně ze svou rodinou navštívil Váš autobazar v Opavě.Moc rád bych chtěl touto cestou poděkovat panu Radimovi Baňkovi a paní Markétě Kurečkové za profesionální přistup za velmi hezké a vstřícné chováni. Přejí hezký den.
Radim Keller, Opava
Koupě vozu
Dobrý den, dnes jsem zakoupil na Pobočce AAA Plzeň Nepomucká na protiúčet VW Touran. Všichni pracovníci, kteří zabezpečovali prodej, měli vysoce profesionální přístup a znalosti. Strávený čas v AAA byl pro mě velmi příjemný a odjel jsem s radostí z nového vozu a s pocitem, že mi byla věnována maximální pomoc. Chci poděkovat zejména Karlovi Chanaszovi, který byl můj hlavní prodejce. Děkuji moc AAA a přeji hodně úspěchů.
Václav Teřl, Plzeň
Koupě vozu
Dobrý den, když pominu fakt, že jsme v AAA Auto koupili již druhý vůz a opět bez problémů, tak jistě dlouho nezapomeneme na prodejce pana Štoudka a manažera Ing. Němce z Brněnnské pobočky. Oba pánové se nám věnovali několik hodin a jejich přístup byl velmi profesionální a zároveň dostatečně osobní a mohli jsme tak dospět ke spokojenosti obou stran. Předpokládám, že po této zkušenosti se do "áček" zase někdy vrátíme :)
Radka Fojtíková, Brno
Koupě vozu
Musím říci, že jsem tu nakoupil už dvakrát a neměl jsem nikdy ani jeden problém, obsluha v pohodě a výběr dost velký. Vím, že bych sem klidně šel zas.
Zdeněk Malár, Praha
Koupě vozu
Děkuji touto cestou pracovníkům pobočky AAA auto Int. Chomutov za profesionální přístup a vstřícné jednání při prodeji a nákupu vozidla v měsíci srpnu.
Ing. Jiří Kadrnožka, Chomutov

 Načíst další...Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací