Kreditní karta Mototechna

4% sleva
na pohonné hmoty
u všech čerpacích stanic

Získejte okamžitou hotovost a extra výhody s kreditní kartou Mototechna MasterCard. Zvyšte si své cashflow a tankujte s výraznou slevou. Kreditní kartu Mototechna můžete získat při koupi vozu na kterékoliv pobočce AAA AUTO nebo Mototechna.

Výhody kreditní karty

 • SLEVA 4 % NA NÁKUP POHONNÝCH HMOT

  Za každou platbu kreditní kartou Mototechna MasterCard získáte slevu
  4 % na pohonné hmoty, a to na jakékoliv čerpací stanici v ČR.
 • AŽ 55 DNÍ BEZÚROČNÉ OBDOBÍ

  Využívejte Mototechna kreditní kartu v kamenných obchodech i k on-line nakupování a neplaťte ani korunu na úrocích díky bezúročnému období až 55 dní.
 • SLEVA AŽ 10 000 KČ PŘI NÁKUPU DALŠÍHO VOZU

  Při nákupu dalšího vozu u společnosti Mototechna Group a.s. nebo AAA Auto International a.s. získáte slevu ve výši až 10 000 Kč.
 • VYDÁNÍ A AKTIVACE KARTY ZDARMA

  Kreditní kartu může získat každý zákazník na jakékoliv pobočce AAA AUTO nebo Mototechna při koupi vozu, a to zcela zdarma.
 • ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ KARTY

  Mototechna kreditní kartu můžete využít pro všechny platby v ČR i v zahraničí, k výběru hotovosti ve všech bankomatech i k převodu peněžních prostředků na vlastní bankovní účet.
 • VYSOKÝ KREDITNÍ LIMIT A NÍZKÉ SPLÁTKY

  Kreditní karta Mototechna nabízí navýšení startovacího úvěrového rámce z 10 000 Kč až na 100 000 Kč. Výše měsíční splátky přitom začíná již na 500 Kč.
Kreditní kartu Mototechna MasterCard mohou získat všichni zákazníci

Získejte sledování vozu od TrueTrac v hodnotě
15 999 Kč za pouhých 8 000 Kč ke každé kartě!

Reprezentativní příklad

Příklad splácení: výše úvěru 100 000 Kč, roční úroková sazba 25,08 %, RPSN 29,97 %, celkem zaplatíte 114 928 Kč, výše splátky 9 577 Kč (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na 12 měsíců a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami, bez dalšího čerpání v průběhu splácení), měsíční poplatek za správu a vedení úvěrového účtu 69 Kč.

Prodejce zprostředkovává úvěry pro společnost BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (CETELEM), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele.

* Získání kreditní karty je podmíněno splněním kritérií pro poskytnutí revolvingového úvěru společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (CETELEM)

** Tato nabídka platí do odvolání.

*** Zvýšení úvěrového rámce závisí na posouzení společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (CETELEM)


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Máme otevřeno i po setmění. Všechny naše pobočky jsou plně osvětleny. Vyberte si nejbližší pobočku.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací