Zelené automobily v AAA AUTO

Připravujeme se na elektromobily!

Chcete tišší města, čistší životní prostředí a nižší náklady na provoz vozidla? Podpořte s námi elektromobily. Společnost AAA AUTO se jako první prodejce ojetých vozů připojila k programu Elektromobilita společnosti ČEZ, a.s. Díky tomu si můžete dobít svůj elektromobil zcela pohodlně přímo před pražským autosalonem AAA AUTO. Zároveň připravujeme další dobíjecí stanici v Brně a do pěti let chceme umožnit dobíjení elektromobilů na každé naší pobočce. Zároveň jsme se rozhodli elektromobily podrobit důkladnému testování, abychom s nimi nasbírali zkušenosti a mohli vám v budoucnu nabídnout jak jejich prodej, tak i výkup. Vozy s nízkou spotřebou a minimální produkcí emisí CO2 však naleznete v AAA AUTO již nyní.

Podpořte s námi naši zelenou budoucnost.

Vyberte si vůz s nízkou spotřebou v AAA AUTO.

Dobíjecí stanice v Praze a v Brně

Přijeďte si svůj elektromobil zcela zdarma dobít do AAA AUTO. Přímo před autocentry v Praze a Brně si můžete zdarma dobít svůj elektromobil v dobíjecí stanici, která je pro vás dostupná 24 hodin denně.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací