Automatická klimatizace, Tempomat, Vyhřívání sedaček, Park. senzory
Park. senzory
Automatická klimatizace, Tempomat, Xenony, Park. senzory
Automat, 7 míst, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory, Vyhřívání sedaček, Webasto
R-Line, Automat, servisní knížka, Kůže, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
Highline, 7 míst, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
Highline, Automat, 7 míst, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
Automat, 7 míst, servisní knížka, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory, Vyhřívání sedaček
Automat, Kůže, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory, Panorama
4x4, Automat, 6 míst, servisní knížka, Kůže, navigace, Automatická klimatizace, Xenony, Tempomat, Park. senzory, Webasto, Panorama
Highline, 7 míst, KR, Automat DSG, Odpočet DPH, Nové v ČR, FullLED, Adapt. tempomat, Navigace, Kamera
7 míst, KR, Nové v ČR, FullLED, Automatická klimatizace, Vyhř. sedadla
Highline, 110 KW, 7 míst, KR, Automat DSG, Odpočet DPH, Nové v ČR, FullLED, Navigace, Tažné zařízení do 2 500 kg
Automat, servisní knížka, navigace, Automatická klimatizace, Xenony, Tempomat, Park. senzory, Webasto
Generation SIX, 7 míst, KR, Automat DSG, Odpočet DPH, 2x posuv. dveře, FullLED, 110 kW/150 k
Highline, 7 míst, KR, Automat DSG, Adapt. tempomat, FullLED, Kamera, Automatická klimatizace
4x4, Automat, 7 míst, Kůže, Automatická klimatizace, Xenony, Tempomat, Park. senzory
7 míst, KR, Navigace, Tempomat, Automatická klimatizace, Park. senzory
Kombi, 9 míst, LR, Automat DSG, Odpočet DPH, Klimatizace, Tažné zařízení do 2 500 kg
navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
Kombi, Maxi, 5 míst, Odpočet DPH, Nové v ČR, Klimatizace, Tempomat
Style, Automatická klimatizace, Nové v ČR, Tempomat, Park. senzory
Automatická klimatizace, Nové v ČR, Tempomat, Park. senzory
Tempomat, Park. senzory
4x4, servisní knížka, Xenony, Automatická klimatizace, Tempomat, Vyhřívání sedaček, Park. senzory
Comfortline, 4MOTION, 6 míst, KR, Odpočet DPH, Automat DSG, Tažné zařízení do 2 500 kg, Automatická klimatizace
Comfortline, 8 míst, KR, Odpočet DPH, Automaticka klimatizace, Tažné zařízení do 2 200 kg
Automat, 7 míst, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
4x4, Nové v ČR, servisní knížka, Automatická klimatizace, Tempomat, Vyhřívání sedaček, Park. senzory
Comfortline, Automat, navigace, Automatická klimatizace, Park. senzory, Park. kamera
Kombi, 9 míst, KR, Automat DSG, Odpočet DPH, Nové v ČR, Klimatizace, Tažné zařízení do 2 500 kg
Comfortline, 9 míst, LR, Automat DSG, Nové v ČR, FullLED, Navigace, Automatická klimatizace, Tažné zařízení do 2 500 kg
Comfortline, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
Comfortline, Automat, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory, Vyhřívání sedaček
Active, Automat, servisní knížka, navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Park. senzory
navigace, Automatická klimatizace, Tempomat, Vyhřívání sedaček, Park. senzory