Firma AAA Auto International změní název na AURES Holdings, značka AAA AUTO zůstává

Mění se pouze jméno společnosti, právní forma, sídlo a další údaje zůstávají beze změn

Praha, 28. února 2018 – Společnost AAA Auto International, a.s., která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA AUTO, dne 1. března 2018 změní název na AURES Holdings, a.s. Přejmenováním chce firma vyjádřit širší záběr činnosti skupiny, která se kromě obchodu s ojetými vozy angažuje i v dalších oblastech souvisejících s kompletním řešením mobility.

„Společnost AAA Auto International, a.s. se dnes již profiluje mnohem komplexněji, než jen na prodej vozů pod značkou AAA AUTO, proto jsme se rozhodli přizpůsobit naší nové podobě náš název a systém našich značek, aby lépe vystihovaly současný stav. První část názvu „AURES“ vychází z anglických slov „Automotive Retail Systems“. To lépe odpovídá celému spektru aktivit, kterým se věnujeme v rámci kompletních řešení mobility zákazníků i firem. Obchod s automobily bude nadále probíhat pod původními značkami, které mají svou tradici a zákazníky. Ti se tak budou i nadále setkávat s ojetými vozy v autocentrech AAA AUTO, zánovními automobily prostřednictvím značek Mototechna a Mototechna Premium, stejně jako s levnými vozy nabízenými pod značkou 1. auto Diskont. Již koncem ledna byla představena inovační laboratoř s názvem AuresLab,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO.

„Pro naše zákazníky se nic nemění. Branding poboček, marketing, webové stránky a veškerá další komunikace i po 1. březnu nadále ponesou loga značek AAA AUTO, Mototechna a 1. auto Diskont. Změní se pouze název mateřské společnosti. Nadále si tedy zákazníci pojedou pro auto do „áček“, jak byli zvyklí,“říká Karolína Topolová. Změna názvu nemá žádný vliv ani na smluvní vztahy a závazky společnosti AAA Auto International, a.s. „Jde stále o ten samý subjekt, se stejným IČ a daňovým identifikačním číslem, na stejné adrese, ve stejné budově,“ vysvětlila Topolová.

 

Zlatá karta_logo AAA Síť autocenter ojetých vozů AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Zahrnuje více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Je součástí skupiny AAA AUTO International, (od 1. 3. 2018 ponese skupina název AURES Holdings), kterou vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Za dobu své existence společnost obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. V roce 2017 prodala 75 400 vozů a je tak z hlediska počtu zobchodovaných automobilů jedním z největších prodejců ojetých aut ve střední a východní Evropě. Nabízí také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

                  
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800