Karlos „Terminátor“ Vémola se stal novou tváří značky Mototechna Drive

Český bojovník smíšených bojových umění (MMA) Karlos „Terminátor“ Vémola se dnešním podpisem smlouvy stal první z tváří značky Mototechna Drive, která se během pouhého roku stala jedním z lídrů v sektoru řešení mobility pro koncové zákazníky a malé a střední firmy. Vémola si zároveň převzal Mercedes-Benz GLS. Společnost AURES Holdings, provozovatel Mototechna Drive,  takto rozšiřuje svůj komunikační koncept, ve kterém sází na známé české tváře. Značku Mototechna reprezentují také tenisové sestry Karolína a Kristýna Plíškovy, dakarista Lukáš Kvapil nebo hráči nejvyšší fotbalové soutěže Fortuna ligy.

„Spolupráce se známými osobnostmi jako jeden z komunikačních nástrojů se nám z dlouhodobého hlediska skutečně osvědčily, proto jsme se rozhodli i při podpoře značky Mototechna Drive jít touto cestou. Karlos Vémola je symbolem velkého odhodlání a síly a věříme, že naše spolupráce je krok správným směrem,“ uvedl Petr Vaněček, provozní ředitel skupiny AURES Holdings, kam značka Mototechna Drive patří. „Značka doposud těžila z přirozeného zájmu veřejnosti o bezstarostné užívání vozů s veškerým komfortem a okamžitou dostupností. V této službě vidíme veliký potenciál, proto jsme hledali cestu, jak se přiblížit dalšímu segmentu zákazníků. Ke spolupráci s Karlosem Vémolou mohu zatím jen nastínit, že se objeví například v našich videích na sociálních sítích, a to i ve spojení s dalšími osobnostmi, se kterými spolupracujeme,“ dodal Vaněček.

„Jako asi většina mužů mám rád automobily, ale hodně jsem přehodnotil pohled na ně po narození syna a nyní i dcery. Komfort při cestování s rodinnou a bezstarostný provoz jsou pro mě zásadní. Díky spolupráci se značkou Mototechna Drive získám obojí a navíc si budu moci vyzkoušet různé typy automobilů, na což se těším snad úplně nejvíc. S Mototechnou mají zkušenosti i moji přátelé, kteří jsou spokojenými zákazníky, a i proto se na spolupráci opravdu těším,“ uvedl své pocity ze spolupráce Karlos „Terminátor“ Vémola, který si automobil Mercedes-Benz GLS přijel převzít z rukou provozního ředitele Petra Vaněčka přímo na pražskou pobočku.
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800