Záruka 7 dnů na výměnu vozu

Do sedmi dnů od nákupu máte možnost bez udání důvodu vyměnit zakoupený vůz za jiný

Záruka se vztahuje:

 
  • na všechna vozidla, jejichž cena činí více než 100 000 Kč a u nichž od okamžiku prodeje nedojde ke změně exteriéru a interiéru, jakož i právního a technického stavu
  • na vozidla, se kterými nebylo od okamžiku prodeje najeto více než 200 km

Při splnění obou výše uvedených podmínek lze požádat o výměnu v téže pobočce, ve které byl vůz zakoupen. Možná je 1 výměna. Při žádosti o výměnu je potřeba předložit kompletní dokumentaci, tzn. fakturu, kupní smlouvu, předávací protokol, leasingovou smlouvu (v případě koupě vozu na splátky), smlouvy povinného a havarijního pojištění, karty doplňkových služeb a pojištění (např. zlatá karta, asistenční karta atd.). V případě schválení výměny je u vozů koupených na splátky nutné koupit nový vůz rovněž na splátky. Po schválení výměny si můžete vybrat vůz z aktuální nabídky pobočky.

Služba se nevztahuje na podnikatele, který zakoupil původní automobil na základě původní kupní smlouvy v rámci své podnikatelské činnosti, ani právnickou osobu.
Společnost AURES Holdings a.s. si vyhrazuje u konkrétních vozů s ohledem na jejich technický stav tuto záruku neposkytnout.


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 


800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800