Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Velmi bych chtěla pochválit pobočku AAA v Teplicích za profesionální a vstřícný přístup při výběru mého vozu. Jsem velmi spokojena a doporučuji.
Barbora Bílková Hlupá, Teplice
Koupě vozu
Dobrý den. Dne 4.2.2018 jsem na vaší pražské pobočce v ul. Dopraváků zakoupil Ford Mondeo. Chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost s Vaším personálem, který mi výrazně pomohl s pořízením nového vozu. Chválím především o paní Veroniku Kapičkovou za profesionální přístup, za velmi hezké a vstřícné chováni a má velkou zásluhu na uskutečněné koupi vozidla. Dále chci pochválit pana technika Petra Rašku, který mi pomohl pří výběru vozu, při zkušební jízdě a ostatních věcích spojených s nákupem vozidla, které splňuje mé představy. Nadstandartní přístup Vašich pracovníků mne velice příjemně překvapil a přeji hodně spokojených zákazníků.
Tomáš Hejra, Praha
Koupě vozu
Opět po roce musím velmi pochválit tým AAA Praha v čele s panem Procházkou. Tentokrát odvedl naprosto FANTASTICKÝ přístup pan Kryl se svou partou. Maximální servis a ochota dotáhnout obchod do oboustranné spokojenosti a to opravdu nejsem jednoduchý zákazník.
Vlastimil Lenc, Praha
Koupě vozu
Dobrý den, rád bych poděkoval a pochválil Vašeho pracovníka pana Bělohoubka. Dnes jsem s ním jednal o koupi a prodeji vozu a jsem velmi spokojen s jeho jednáním a vystupováním. Budu-li obchod realizovat, tak jen díky panu Bělohoubkovi a panu Petru Raškovi.
Václav Bureš, KUBI, spol. s r.o., Brno
Koupě vozu
Dobrý den, jsem spokojená a ještě více a panem Milanem Klik, který byl velmi ochotný a pomohl mi vše vyřešit. Opravdu výborný přístup a ochota. Moc díky!
Věra Mannaertsová, Praha
Koupě vozu
V sobotu 6.1.2018 jsem si na vaší pobočce Pardubice koupil vůz Ford Focus 2009. Chtěl bych takto poděkovat pracovníkům této pobočky (především prodejci, jehož jméno si bohužel nepamatuji) za velice vstřícný přístup. Věnoval se mi v pátek i v sobotu s ochotou a trpělivostí. Píši proto, že jsem k vám jel s obavami pod dojmem nešťastného pokusu o totéž před cca 5 lety a čerstvé zkušenosti z autobazaru ESA. Potvrdil jsem si, že vše je o přístupu jednotlivců a po této zkušenosti mám důvod doporučit minimálně pobočku Pardubice všem.
Miloš Novák, Česká Třebová
Koupě vozu
Dobrý den, dne 15. 12. 2017 ve večerních hodinách jsem si u Vás pořídila vozidlo, a touto cestou bych chtěla poděkovat a zároveň udělit pochvalu týmu z Ostravy za vstřícné jednání, profesionalitu a pomoc s výběrem auta. Byla jsem opravdu překvapená, s jakou profesionalitou a ochotou Vaši zaměstnanci ke mně přistupovali. Ještě jednou: ,,Ostraváci mooc Vám děkuji!" Prosím o předání nadřízeným týmu Ostravy!!
Alena Strzelcová, Ostrava
Koupě vozu
Dobrý den. Dne 14.12 2017 jsem na pobočce Hradec Králové zakoupil vozidlo Ford Focus. Děkuji všem zainteresovaným pracovníkům za jejich přístup. Zvláště děkuji paní Kateřině Dufkové za nadstandartní přístup k zákazníkovi. Zdraví a hezké svátky vanoční přeje Jiří Čížek Trutnov
Jiří Čížek, Hradec Králové
Koupě vozu
Vážení, ráda bych poděkovala všem zainteresovaným pracovníkům Vaší pobočky v Hradci Králové za profesionální přístup a celkovou pohodu při realizaci koupě vozu. V loňském roce si tam manžel koupil Mercedes A160 se kterým je velice spokojen a mně letos udělal radost předčasným vánočním dárkem: Fiatem Pandou. Rovněž perfektní. Administrativní úkony s přihlášením na odboru dopravy MM Hradce Králové nebyly, protože z Prahy všechny dokumenty přišly v naprostém pořádku a kompletní. Už mám Pandu přepsanou a hned se v ní usídlily dva pasažéři-viz 2.foto. Ještě jednou děkuji, všem v AAA AUTO, přeji další spokojené klienty, krásné vánoce a mnoho úspěchů i v roce 2018.
Jana Michálková, Hradec Králové
Koupě vozu
Dobrý den, před týdnem jsme u Vás koupili auto, konkrétně BMW X3 a nemůžeme být více spokojeni. Služby, jaké nám u Vás byly poskytnuty byla opravdu na vysoké úrovni a tímto bych také chtěla poděkovat a pochválit pana J. Skořepku a paní H. Ježkovou. Starali se o nás bezkonkurenčně, i přesto, že jsme je bohužel zdržovali i po pracovní době. Máte opravdu tým sestavený z profesionálů a tímto moc a moc děkujeme. Přeji krásný den.
C. Vlčkovová

 Načíst další...


Všechny vozy na našich pobočkách jsou i přes špatné počasí očištěny a kvalitně nasvíceny až do konce otevírací doby. Více informací.
U nás Vám zimní olympijské hry neutečou! Na obrazovkách v našich zákaznických centrech uvidíte během otevírací doby kompletní program her.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací