Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu

 Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat p. Tomáši Hadaščokovi a jeho obchodnímu týmu z ostravské pobočky Vaší firmy, který mi vycházel maximálně vstříc po celou dobu výběru a koupě nového vozu Audi A4 v září tohoto roku. Chtěl bych vyzdvihnout zejména profesionální a vstřícný přístup všech vašich kolegů, kteří se na prodeji podíleli, a že to nebyla jednoduchá záležitost na jedno odpoledne mají zajisté ještě v živé paměti. Velmi příjemně mě překvapila nabídka na opravu zjištěné závady na kupovaném vozidle, kdy vše bylo stvrzeno "pouze" podáním ruky a následně též provedeno k naprosté spokojenost obou stran. Ještě jednou děkuji a přeji Vám i p.Hadaščokovi mnoho úspěchů.

méně
David Hájek, Ostrava
Koupě vozu
Dobrý den, dne 2.11.2019 jsem koupila vozidlo na Vaší provozovně v Praze - Dolní Chabry. Chtěla bych tímto poděkovat za perfektní přístup a služby všech a hlavně velká pochvala pro prodejce p. Michala Liberdu, z mé strany absolutní spokojenost. Děkuji
Miroslava Plainerová, Praha
Prodej vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat za rychlý a bezproblémový výkup mého vozidla, jmenovitě Vašemu zaměstnanci panu Janu Dobešovi.
Jan Vondrouš
Koupě vozu
Děkuji panu Martínkoviči za příkladné věnování se nám při koupi vozu.
Jiří Kratochvíl, Liberec
Prodej vozu
Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu AAA Auto v Mladé Boleslavi, zejména panu Jaroslavu Zmeškalovi, za ochotné, vstřícné a rychlé jednání a nadstandardní služby v případě výkupu vozidla. Ještě jednou díky!
Ing. Jan Havelka, Mladá Boleslav
Koupě vozu
Touto cestou vám chci poděkovat a zároveň pozdvihnout profesní kvality vaší zaměstnankyně Kristýny Dofkové. Chtěla bych poděkovat za vřelý a profesionální přistup této operátorky. Tato mladá žena svou prací navrací vaší společnosti dobré jméno. Doufám, že touto formou přispěji k lepšímu ohodnocení její práce. Děkuji mockrát, že zaměstnáváte správné lidi.
Lenka Polcrová
Koupě vozu
Dobrý den, na Vaší pobočce v Chomutově jsem kupovala vůz Citroen Picaso a svůj automobil jsem nechávala protiúčtem. Na pobočce jsem se setkala se skutečnými odborníky, milými a ochotnými lidmi. Skutečně jim patří můj obrovský dík a doufám, že se k nim dostane - jmenovitě pan Tomáš Jarolím a pan Pavel Saudek.
Jana Kožíšková, Louny
Koupě vozu

 Dobrý den, 

chtěl bych tímto velmi poděkovat kolektivu na pobočce AAAAUTO Ostrava a především panu Antonínu Vývodovi, který v porovnání s dalšími dvěma kolegy byl opravdu velmi příjemný a ochotný cokoliv vysvětlit, ukázat, zařídit. Bohužel náš první pokus o koupi vozidla nevyšel nejlépe, ale bylo to díky naší blbosti nákupu bez mechanika, sedmý den po koupi nám zkontrolovali vozidlo v servise a zjistili jsme, že auto není ve stavu, v jakém sme si mysleli. Pobočka velmi ochotně přistoupila na výměnu vozu za jiný vůz, tentokrát jsme před provedením výměny zajeli do servisu a po kontrole, kdy bylo vše v pořádku, jsme ještě týž den odjížděli v jiném novém vozidle.
Opravdu za celou rodinu velmi děkujeme jak reklamačnímu technikovi, že výměnu okamžitě schválil bez zbytečných otázek, tak potom velmi příjemné paní, ktera nachystala a vyřídila rychle veškeré papírování a smlouvy, a především tedy panu Antonínu Vývodovi že se o nás od začátku az do konce skvělé a profesionálně postaral a nic pro nej nebyl problém.
méně
Daniel Tkačik, Ostrava
Prodej vozu
Vážení, rád bych poděkoval Vaši firmě za perfektní přístup ke školení a výběru zaměstnanců. Dne 10.8.2019 jsme prodávali auto na pobočce Kosmonosy. Profesionální přístup a vstřícné jednání Vašeho kolegy pana Martina Sekaniny musím jenom velmi kladně hodnotit. Opravdu jsem se dlouho nesetkal s takto perfektním přístupem, vystupováním a zároveň důslednou kontrolou všech náležitostí kupovaného auta. Mnohokrát děkuji, budu chválit všude. Děkuji a přeji krásný den všem.
Jan Kravciv, Mladá Boleslav
Koupě vozu
Velmi spokojen.Chování i přístup k zákazníkovi za 1
Jiří Šottl

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800