Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Děkuji panu Martínkoviči za příkladné věnování se nám při koupi vozu.
Jiří Kratochvíl, Liberec
Prodej vozu
Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu AAA Auto v Mladé Boleslavi, zejména panu Jaroslavu Zmeškalovi, za ochotné, vstřícné a rychlé jednání a nadstandardní služby v případě výkupu vozidla. Ještě jednou díky!
Ing. Jan Havelka, Mladá Boleslav
Koupě vozu
Touto cestou vám chci poděkovat a zároveň pozdvihnout profesní kvality vaší zaměstnankyně Kristýny Dofkové. Chtěla bych poděkovat za vřelý a profesionální přistup této operátorky. Tato mladá žena svou prací navrací vaší společnosti dobré jméno. Doufám, že touto formou přispěji k lepšímu ohodnocení její práce. Děkuji mockrát, že zaměstnáváte správné lidi.
Lenka Polcrová
Koupě vozu
Dobrý den, na Vaší pobočce v Chomutově jsem kupovala vůz Citroen Picaso a svůj automobil jsem nechávala protiúčtem. Na pobočce jsem se setkala se skutečnými odborníky, milými a ochotnými lidmi. Skutečně jim patří můj obrovský dík a doufám, že se k nim dostane - jmenovitě pan Tomáš Jarolím a pan Pavel Saudek.
Jana Kožíšková, Louny
Koupě vozu

 Dobrý den, 

chtěl bych tímto velmi poděkovat kolektivu na pobočce AAAAUTO Ostrava a především panu Antonínu Vývodovi, který v porovnání s dalšími dvěma kolegy byl opravdu velmi příjemný a ochotný cokoliv vysvětlit, ukázat, zařídit. Bohužel náš první pokus o koupi vozidla nevyšel nejlépe, ale bylo to díky naší blbosti nákupu bez mechanika, sedmý den po koupi nám zkontrolovali vozidlo v servise a zjistili jsme, že auto není ve stavu, v jakém sme si mysleli. Pobočka velmi ochotně přistoupila na výměnu vozu za jiný vůz, tentokrát jsme před provedením výměny zajeli do servisu a po kontrole, kdy bylo vše v pořádku, jsme ještě týž den odjížděli v jiném novém vozidle.
Opravdu za celou rodinu velmi děkujeme jak reklamačnímu technikovi, že výměnu okamžitě schválil bez zbytečných otázek, tak potom velmi příjemné paní, ktera nachystala a vyřídila rychle veškeré papírování a smlouvy, a především tedy panu Antonínu Vývodovi že se o nás od začátku az do konce skvělé a profesionálně postaral a nic pro nej nebyl problém.
méně
Daniel Tkačik, Ostrava
Prodej vozu
Vážení, rád bych poděkoval Vaši firmě za perfektní přístup ke školení a výběru zaměstnanců. Dne 10.8.2019 jsme prodávali auto na pobočce Kosmonosy. Profesionální přístup a vstřícné jednání Vašeho kolegy pana Martina Sekaniny musím jenom velmi kladně hodnotit. Opravdu jsem se dlouho nesetkal s takto perfektním přístupem, vystupováním a zároveň důslednou kontrolou všech náležitostí kupovaného auta. Mnohokrát děkuji, budu chválit všude. Děkuji a přeji krásný den všem.
Jan Kravciv, Mladá Boleslav
Koupě vozu
Velmi spokojen.Chování i přístup k zákazníkovi za 1
Jiří Šottl
"Po dlouhém hledání jsem konečně našla své vysněné auto v AAA!"
Růžena Procházková, Teplice
Paní Hana Skovajsová pracuje jako průvodčí a za měsíc jde do důchodu. Udělala si radost a koupila v Táboře nové auto :-) Bude jmenovat Cíťa (předchozí se jmenovalo Bohouš). Přejeme mnoho šťastně najetých kilometrů!
Hana Skovajsová, Tábor
Koupě vozu

 Dobrý den, rád bych vyzdvihl péči o zákazníka na pobočce v Hradci Králové. Přišel jsem na pobočku a v podstatě ihned se mě ujal zaměstnanec pobočky a nabídl mi své služby. Pro upřesnení: jsem klient, který prošel insolvencí, přesto se mě ochotný personál ujal a nabídl mi hledání řešení. Bohužel v mém případě nebylo možné najít možné řešení financování vozu vzhledem k předchozí insolvenci (ukončení v 12/2017). Přesto děkuji za projevenou snahu. Jen bych rád poznamenal, že ne všichni zákazníci, kteří prošli insolvencí, jsou nespolehliví. Prošli si pětiletým obdobím, kdy jim byla ze svých příjmů strhávána maximální možná srážka ze mzdy, a bohužel jsou poznamenáni na dalších 5 let po skončení insolvence cejchem nesolventní nebo nedůvěryhodný. Ne všichni se dostali do insolvence vlastní vinou, a věřte, že většina lidí, kteří prošli touto zkušeností, dostalo životní lekci a uvědomují si, jak dále nakládat se svými financemi. Je mi líto, že není možné pomoci lidem v podobné situaci, protože si myslím, že se jedná o velkou skupinu lidí, čímž přicházíte o spoustu zákazníků. Na závěr žádám o předání poděkování pracovníkům Královéhradecké pobočky (navštívené dne 4.7.2019 po 15:00) za příkladnou péči o zákazníka a přeji všem zaměstnancům mnoho zdaru.

méně
T.V., Hradec Králové

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800