Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Chtěl bych tímto poděkovat Vaší společnosti AAA Auto a obzvlášť zaměstnancům pobočky v Teplicích, kteří po celou dobu co jsme u Vaší společností pořizovali vozidla, byli vždy vstřícní a ochotní. Je škoda, že při poslední návštěvě, kdy jsem chtěl udělat výměnu vozu za lepší, nedopadlo to z důvodu doplatku 40000.- dobře, jelikož v současné době nedisponuji touto částkou, ale i přes veškerou snahu vašich zaměstnanců na pobočce v Teplicích si velice vážím Vaší společnosti a i přes to že mám možnost vozidlo vyměnit u jiné společnosti z nulovým doplatkem ale s delší dobou splatnosti. Nadále budu Vaší společnost doporučovat, pokud někdo bude chtít prodat nebo koupit vozidlo. Děkuji za ochotu a velké poděkování manažerům a prodejcům na pobočce Teplice S pozdravem a přáním krásného dne
Michal Sklenička, Teplice
Koupě vozu
Dobrý den, ráda bych vyjádřila mou pozitivní referenci na www.aaaauto.cz. Včera - dne 2.7.2018 přibl. od 17.30 hod. jsem kupovala vůz dle dokladu 9000820349 - Xsara Picasso. Nevím přesně, kdo mne provázel prodejem, ale Váš zaměstnanec byl naprosto super. Nejen vrcholná profesionální úroveň a orientace na klienta, jako kupujícího, ale dávka empatie a bez tlaku na koupi + přidaná hodnota navíc. Přesně tak, jak bych si vždy představovala. Skutečně super. To vše proběhlo i na jiných odd, případně přepážkách. Rozhodně budu AAA - čka doporučovat dál. Jste skvělí.
Marie Kůlová
Koupě vozu
Dobrý den. Volat už prosím nemusíte jelikož jsme si už u vás koupili nový vůz a doufáme, že budeme spokojeni. Rád bych vyzdvihl starost o nás a chování p. FENCLA, který se o nás postaral jako správný profesionál a jeho chování bylo super. To se už často nevidí. I další služby proběhli na vysoké úrovni na které jsme u vás nebyli zvyklí. To že jsme dostali další služební vozidlo aby jsem se dostal zpět po odvezení nového vozu pro starý vůz byla další třešnička na dortu. I tento šofér jeho jméno bohužel neznám, byl plný profesionál a i jeho chování naprosto perfektní dnes už vzácná ukázka chování prodejce k zákazníkovi. Tito dva vaši zaměstnanci by si zasloužili minimálně nějakou pochvalu nebo odměnu za svůj přístup k zákazníkovi. Ještě jednou děkuji a doufám, že s vozem nenastanou nějaké komplikace a starosti. Přeji hezký den.
J.J.
Výherci soutěží
Výherce
Výherci soutěží
Výherce
Výherci soutěží
Výherce
Výherci soutěží
Výherce
Výherce
Výherci soutěží
Výherce
Výherce

 Načíst další...


Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací