Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Vážení, ráda bych poděkovala všem zainteresovaným pracovníkům Vaší pobočky v Hradci Králové za profesionální přístup a celkovou pohodu při realizaci koupě vozu. V loňském roce si tam manžel koupil Mercedes A160 se kterým je velice spokojen a mně letos udělal radost předčasným vánočním dárkem: Fiatem Pandou. Rovněž perfektní. Administrativní úkony s přihlášením na odboru dopravy MM Hradce Králové nebyly, protože z Prahy všechny dokumenty přišly v naprostém pořádku a kompletní. Už mám Pandu přepsanou a hned se v ní usídlily dva pasažéři-viz 2.foto. Ještě jednou děkuji, všem v AAA AUTO, přeji další spokojené klienty, krásné vánoce a mnoho úspěchů i v roce 2018.
Jana Michálková, Hradec Králové
Koupě vozu
Dobrý den, před týdnem jsme u Vás koupili auto, konkrétně BMW X3 a nemůžeme být více spokojeni. Služby, jaké nám u Vás byly poskytnuty byla opravdu na vysoké úrovni a tímto bych také chtěla poděkovat a pochválit pana J. Skořepku a paní H. Ježkovou. Starali se o nás bezkonkurenčně, i přesto, že jsme je bohužel zdržovali i po pracovní době. Máte opravdu tým sestavený z profesionálů a tímto moc a moc děkujeme. Přeji krásný den.
C. Vlčkovová
Koupě vozu
Po patnácti letech jsem vyměnil Octavii I za Octavii III. V AAA České Budějovice. V neděli večer vybrán vůz, v pondělí večer po převozu z Chomutova (na podvalníku!) čistý zvenčí i zevnitř a v souladu se specifikací uvedenou na internetu předán a sepsána smlouva. Papíry k vozu vč. plné moci, technické a evidenční kontroly přišly velice brzo. Prodejce pan Daniel Blažek ochotný a znalý. Místo mnou vybraného vozu navrhl výhodnější ve stejné cenové hladině. Jsem spokojen. AAA doporučuji. Jsou profíci.
Jan Vazač, České Budějovice
Koupě vozu
Vážená paní generalní ředitelko, minulý víkend jsme ve vaší společnosti na pobočce v Praze zakoupili vůz Toyota Yaris na protiúčet a velmi rádi bychom Vám, za vedení společnosti, a hlavně vašemu zaměstnanci, Janu Krylovi, složili pochvalu za příkladnou péči o zákazníka. Vůz byl kupován pro mého 80-ti letého otce, a proto jsem velmi ocenil slušné jednání, jaké se nám dostalo. Vše totiž proběhlo bez stresu a přesně tak, jak bylo slíbeno. Velmi mě to zaskočilo, jelikož před čtyřmi lety, kdy jsem na pobočce v Plzni měnil vůz, bylo chování zaměstanců, slušně řečeno, velmi neprofesionální. To samé se opakovalo později ještě jednou v Praze při prodeji vozu Mercedes. Avšak od té doby se evidentně časy změnily a díky panu Krylovi, který nám vše zařídil a vysvětlil, jsme koupili vůz u vás. Velmi mě těší, že si společnost pod vaším vedením pozvedla úroveň a že ji teď mohu s klidným svědomím všem doporučit. Na závěr bych Vás rád požádal o udělení pochvaly panu Krylovi, jelikož dle mého názoru si to zaslouží za vynaložené úsilí a péči k zákazníkům.
P. Stulík, Praha
Koupě vozu
Dobrý den, dne 18.11.2017 jsme s manželem zakoupili na pobočce v Kladně osobní automobil, rádi bychom touto cestou poděkovali za profesionální jednání konkrétně slečně Kellnerové, která má velkou zásluhu na uskutečněné koupi vozidla. Ještě jednou děkujeme za vstřícné a milé jednání.
Věra Marcinková, Kladno
Koupě vozu
Dne 22.10.2017 jsem zakoupila Fiat 500 a k prodeji jsem nabídla stejnou značku. Chci moc poděkovat všem, kteří se věnovali mé osobě a dali mi šanci si krasné autíčko koupit. Všem moooc děkuji. Máte úžasný personál.
Pavlína H.
Prodej vozu
Dobrý den vážené vedení společnosti AAA auto, dovolte vyslovit zde kladný názor a pochvalu za jednání společnosti AAA auto při prodeji mého vozu, a to konkrétně s odkazem jmenovitě na určitého prodejce - nákupčího. Dne 6.11.2017 jsem měla zájem prodat mé vozidlo Renault Fluence. Již v minulém týdnu jsem konzultovala svůj záměr s pražskou centrálou na cool lince a i zde je třeba říci, že jednání bylo profesionální a především vždy splnili, na čem jsme se dohodly. Časy volání, postup... je patrná velmi dobrá koordinace poté s jednotlivými pobočkami. U mne se jednalo o pobočku v Ostravě, ulice Místecká. Byla jsem opravdu velmi mile překvapena, že centrála vyslala přímo ke mě k domu svého zaměstnance z Ostravy (já bydlím v Ostravě), a to s ohledem na můj zdravotní stav, který jsem avizovala. Bylo velkou úlevou, že jsem nemusela absolvovat cestu do pobočky. Prodejce přijel a jednalo se o Vašeho zaměstnance, pana DOBEŠE Jana. Musím říci, že jsem byla překvapena a hlavně uklidněna tím, že Váš zaměstnanec opravdu vystupoval ke mě, jako k zákaznici naprosto přirozeně a příjemně a co víc, necítila jsem žádný nátlak z jeho strany, což ocení jistě mnoho zákazníků, protože každý ví, jak je tento jev nepříjemný. V podstatě vystupování pana Dobeše mne přesvědčilo o tom, že auto dám do odkupu právě do AAA auto bez obav. A když přidám informaci, že jsem za vozidlo obdžela smlouvu na odprodej v částce, kterou jsem si asi tak přála, musím skutečně říci, že mi tento pán ušetřil hodně starostí. Na místě jsme sepsali smlouvu, prodejce mi věnoval dostatek času, který jsem potřebovala. Tímto bych mu ráda poděkovala a věřím, že ve Vaší firmě se nachází více takových vstřícných a kvalitních zaměstnanců a že práci jmenovaného zaměstnance oceníte.
Martina Böhmová, Ostrava
Prodej vozu
Vážená paní generální ředitelko! Dovolte, abych Vás pozdravil a hlavně poděkoval zaměstnancům pobočky AAA AUTO v Hradci Králové. Dne 13.5. 2017 jsem se zúčastnil moto-srazu ve Skaličce u Hradce Králové. Jedním ze sponzorů byla i Vaše firma. U vystaveného vozu prezentaci prováděl Váš zaměstnanec, řidič-brigádník /důchodce/, Mgr.Jaroslav Michálek. Možnosti výkupu i nákupu vozů mě natolik zaujaly, že jsem se rozhodl prodat svůj vůz a zakoupit jiný. Veškerá jednání na pobočce byla korektní, zaměstnanci vstřícní a požadovaný vůz mně byl dovezen na hradeckou pobočku. Administrativně vše vyřídili a nyní už vůz máme doma. Byl to dárek manželce k jejím narozeninám. Moc všem zainteresovaným děkuji a přeji jim spokojenost ve firmě a Vám především zdraví a managerské úspěchy v další činnosti i v osobním životě.
Tomáš Páv, Vrchlabí
Koupě vozu
Dobrý den, tímto bych ráda pochválila vaši pobočku v Pardubicích. Celý tým AAA auto Pardubice, pod vedením p. Jánošíka, je super. Ochota, rychlost, komunikace, pohoda. Cítila jsem se tam super a díky nim jsem si splnila svůj sen a koupila jsem si sportovní auto. P. Jánošík je superman prodeje :-) Poradil mi několik variant, zhodnotil všechno a doporučil. Díky němu mám doma auto Mitsubishi Colt. Dokonce mi i pomohli vybavit úvěr. Sice jsem na pobočce čekala asi 5 hodiny, ale byla sobota a P. Jánošík ihned zařídíl i dovoz auta z Prahy. Takže jsem večer mohla domů jet svým novým autem. Prostě super tým, pohoda a pomoc. Prosím tedy o pořádnou pochvalu a moc děkuji. Tento tým je fakt super. Přeji pěkný den. S pozdravem
Golisová, Pardubice

 Načíst další...


Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací