Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Prodej vozu
Dobrý den, tímto bych chtěl velmi poděkovat pracovníkům AAA Auto na pobočce v Chomutově za skvělý servis během výkupu a prodeje. Zejména za vstřícný přístup, profesionální vystupování, kdy mi strávený čas na pobočce uběhl opravdu rychle. Je skvěle se vracet pro nové auto , když víte, že Vás obslouží takto skvěle sehraný tým profesionálů.
David Skácel, Chomutov
Koupě vozu
Vysněné auto pro syna? I to jde :) Paní Pavlíně jsme nastavili financování na leasing přesně podle potřeb, a ona tak mohla pořídit tuto Fabii RS, kterou osedlá syn Lukáš. ten tak odjížděl z naší liberecké pobočky s úsměvem na tváři :)
Koupě vozu
Náš spokojený zákazník z Teplic, autobusák, koupil hotově Mercedes CLS 500 a splnil si svůj sen :)
Prodej vozu
Právě jsem ve Vašem autobazaru v Praze 8 prodal svůj vůz. Po všem, co jsem o "Ačkách" slyšel jsem k Vám nepřicházel s lehkým srdcem. Měl jsem štěstí a byl jsem obsluhován panem Valentou. Dovolte mi, abych mu i tímto způsobem poděkoval za přijmené, ukázkově slušné a perfektně profesionální vystupování. Rychle získal moji důvěru a vše proběhlo hladce, přesně tak, jak jsme se dohodli a doufám, že k oboustranné spokojenosti. Děkuji AAA a zvláště pak Vám , pane Valento.
MUDr. Antonín Pechar, Praha
Koupě vozu
Zákaznice si na brněnské pobočce koupila auto na leasing - byla maximálně spokojená s přístupem a profesionalitou prodejců a manažerů pobočky.
Koupě vozu
Pan Bánovský, hokejový fanoušek z Litvínova, koupil na pobočce v Teplicích Ford Focus a zároveň prodal svůj VW Sharan.
Bánovský, Teplice
Koupě vozu
Pan Vaněk koupil v Teplicích Škodu Karoq, resp. ji vyměnil za svou Octavii. Jde již o třetí auto, které u nás koupil – a vždy je velmi spokojen.
Vaněk, Teplice
Koupě vozu
Paní Alena Stárková ze Skalné u Chebu si přišla splnit svůj americký sen do Sokolovských AAAček. Její radost z nákupu svého vysněného vozu z paní Aleny přímo srší J
Alena Stárková, Sokolov
Koupě vozu
Pan Rybár kupoval na pobočce v Ústí nad Labem Škodu Octavii na úvěr. Je to již třetí vůz od prodejce Martina Horváta, se kterým je velice spokojen.
Rybár, Ústí nad Labem
Prodej vozu
Dobrý den, velká spokojenost s prodejem a s nákupem nového vozu v brněnské pobočce bazaru AAA auto. Dostal jsem velmi slušnou cenu při výkupu (cca 20% více než jinde) a získal jsem skvělý úvěr na nové auto. Rozhodně doporučím i známým, protože mám pocit, že jsem prodal a koupil opravdu velmi dobře. Děkuji, S pozdravem
Michal J., Brno

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00