Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Včera jsem koupila auto a nemůžu vůbec nic vytknout , jednala jsem s panem Martínkem , který mi naprosto úžasne pomohl s vyberem nového auta s kterým jsem nad míru spokojena! Vše proběhlo bez žádného problému a jednání bylo na špičkové úrovni! Ještě jednou obrovský dík všem, cele olomoucké pobočce a pan Kamil Martínek je TOP !
Lenka Turková, Olomouc
Koupě vozu
Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup při koupi auta prodejci Josefovi Škopkovi.Byl velmi ochotný což se už dnes málo vidí.Děkujeme
Luboš Kracík, Praha
Prodej vozu
Dobrý den, chtěl bych poděkovat pracovníkům pobočky v Sokolově za vysoce profesionální, rychlý a vstřícný přístup při výkupu mého osobního vozu. Jsem s jejich prací velice spokojen a v budoucnu určitě opět využiji Vašich služeb nejen při prodeji, ale i při nákupu nového vozu.
Ing. Bohumil Nečesánek, Sokolov
Koupě vozu
Naprosto skvele, musim pochvalit Petra Kuchynku, Jiriho Sloupa a pak manazery Jiriho Plasila a Jana Zilinu za naprosto profesionalni pristup. Zatim jsem se pri vykupu luxusni limuziny s takovym pristupem nesetkal. Nakonec jsme se nedomluvili, ale verim, ze to priste vyjde.
Gumbalkan, Praha
Koupě vozu
Dobrý den :-) Touhle cestou bych jen chtěla poděkovat za pomoc při výběru auta hlavně dvoum vašim zaměstnancům. Jména si bohužel nepamatuji, ale veselý pán, který se mnou vyřizoval papíry, i pan prodejce, který byl velmi příjemný a ochotný, mi svým přístupem zlepšili cely den :-) takhle to má vypadat! Takže ještě jednou děkuji AAAautu - Praha. Hezky den!
Michala Čermáková, Praha
Koupě vozu
Dobrý večer, moc ráda bych poděkovala celému týmu Mototechny v provozovně Čestlice, zvláště panu Antalovi, který se mně osobně věnoval. Spolupráce byla velice rychlá, vstřícná a profesionální. Děkuji.
Markéta Procházková, Praha
Koupě vozu
Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup prodejce Stanislava Píseckého. Poradil, odborně i lidsky a neváhal s námi v prudkém dešti procházet celý areál :-)
Kateřina Latová, Praha
Koupě vozu

 Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat p. Tomáši Hadaščokovi a jeho obchodnímu týmu z ostravské pobočky Vaší firmy, který mi vycházel maximálně vstříc po celou dobu výběru a koupě nového vozu Audi A4 v září tohoto roku. Chtěl bych vyzdvihnout zejména profesionální a vstřícný přístup všech vašich kolegů, kteří se na prodeji podíleli, a že to nebyla jednoduchá záležitost na jedno odpoledne mají zajisté ještě v živé paměti. Velmi příjemně mě překvapila nabídka na opravu zjištěné závady na kupovaném vozidle, kdy vše bylo stvrzeno "pouze" podáním ruky a následně též provedeno k naprosté spokojenost obou stran. Ještě jednou děkuji a přeji Vám i p.Hadaščokovi mnoho úspěchů.

méně
David Hájek, Ostrava
Koupě vozu
Dobrý den, dne 2.11.2019 jsem koupila vozidlo na Vaší provozovně v Praze - Dolní Chabry. Chtěla bych tímto poděkovat za perfektní přístup a služby všech a hlavně velká pochvala pro prodejce p. Michala Liberdu, z mé strany absolutní spokojenost. Děkuji
Miroslava Plainerová, Praha
Prodej vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat za rychlý a bezproblémový výkup mého vozidla, jmenovitě Vašemu zaměstnanci panu Janu Dobešovi.
Jan Vondrouš

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800