Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Naprosto skvele, musim pochvalit Petra Kuchynku, Jiriho Sloupa a pak manazery Jiriho Plasila a Jana Zilinu za naprosto profesionalni pristup. Zatim jsem se pri vykupu luxusni limuziny s takovym pristupem nesetkal. Nakonec jsme se nedomluvili, ale verim, ze to priste vyjde.
Gumbalkan, Praha
Koupě vozu
Dobrý den :-) Touhle cestou bych jen chtěla poděkovat za pomoc při výběru auta hlavně dvoum vašim zaměstnancům. Jména si bohužel nepamatuji, ale veselý pán, který se mnou vyřizoval papíry, i pan prodejce, který byl velmi příjemný a ochotný, mi svým přístupem zlepšili cely den :-) takhle to má vypadat! Takže ještě jednou děkuji AAAautu - Praha. Hezky den!
Michala Čermáková, Praha
Koupě vozu
Dobrý večer, moc ráda bych poděkovala celému týmu Mototechny v provozovně Čestlice, zvláště panu Antalovi, který se mně osobně věnoval. Spolupráce byla velice rychlá, vstřícná a profesionální. Děkuji.
Markéta Procházková, Praha
Koupě vozu
Děkujeme za vstřícný a profesionální přístup prodejce Stanislava Píseckého. Poradil, odborně i lidsky a neváhal s námi v prudkém dešti procházet celý areál :-)
Kateřina Latová, Praha
Koupě vozu

 Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat p. Tomáši Hadaščokovi a jeho obchodnímu týmu z ostravské pobočky Vaší firmy, který mi vycházel maximálně vstříc po celou dobu výběru a koupě nového vozu Audi A4 v září tohoto roku. Chtěl bych vyzdvihnout zejména profesionální a vstřícný přístup všech vašich kolegů, kteří se na prodeji podíleli, a že to nebyla jednoduchá záležitost na jedno odpoledne mají zajisté ještě v živé paměti. Velmi příjemně mě překvapila nabídka na opravu zjištěné závady na kupovaném vozidle, kdy vše bylo stvrzeno "pouze" podáním ruky a následně též provedeno k naprosté spokojenost obou stran. Ještě jednou děkuji a přeji Vám i p.Hadaščokovi mnoho úspěchů.

méně
David Hájek, Ostrava
Koupě vozu
Dobrý den, dne 2.11.2019 jsem koupila vozidlo na Vaší provozovně v Praze - Dolní Chabry. Chtěla bych tímto poděkovat za perfektní přístup a služby všech a hlavně velká pochvala pro prodejce p. Michala Liberdu, z mé strany absolutní spokojenost. Děkuji
Miroslava Plainerová, Praha
Prodej vozu
Chtěl bych touto cestou poděkovat za rychlý a bezproblémový výkup mého vozidla, jmenovitě Vašemu zaměstnanci panu Janu Dobešovi.
Jan Vondrouš
Koupě vozu
Děkuji panu Martínkoviči za příkladné věnování se nám při koupi vozu.
Jiří Kratochvíl, Liberec
Prodej vozu
Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu AAA Auto v Mladé Boleslavi, zejména panu Jaroslavu Zmeškalovi, za ochotné, vstřícné a rychlé jednání a nadstandardní služby v případě výkupu vozidla. Ještě jednou díky!
Ing. Jan Havelka, Mladá Boleslav
Koupě vozu
Touto cestou vám chci poděkovat a zároveň pozdvihnout profesní kvality vaší zaměstnankyně Kristýny Dofkové. Chtěla bych poděkovat za vřelý a profesionální přistup této operátorky. Tato mladá žena svou prací navrací vaší společnosti dobré jméno. Doufám, že touto formou přispěji k lepšímu ohodnocení její práce. Děkuji mockrát, že zaměstnáváte správné lidi.
Lenka Polcrová

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800