Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Prodej vozu
Dobrý den Rád bych se s Vámi podělil o jedinečnou zkušenost s nákupem a prodejem vozidel ve Vaší pobočce v Opavě. V průběhu posledních 2 měsícu jsem společně se synem u Vaší společnosti zakoupil 2 vozidla a taktéž na místě 2 vozidla prodal. Přístup Vašich zaměstnanců na pobočce mne velice příjemně překvapil, zvláště přístup p. Martinka a jeho týmu, profesionalita Vašich zaměstnanců a přístup k zákazníkovi je příkladná. Zvažuji, že si u vás koupím ještě jeden vůz do domácnosti a všem svým známým doporučím zakoupení vozidla u Vaší společnost na pobočce v Opavě. S pozdravem a přáním příjemného dne.
Petr Naivert , Opava
Koupě vozu
Dobrý den, dnes jsme byli na pobočce v Praze 8 kupovat vůz. Věnoval se nám pan Saibic a tak skvělý a profesionální přístup jsme ještě nezažili. Milý, ochotný, se vším skvělě poradil a veškeré naše požadavky k naší spokojenosti vyřešil. Přejeme Vám více takových zaměstnanců a ještě jednou mu touto cestou moc děkujeme.
Jaroslav a Ivana Svobodovi, Praha
Prodej vozu
Oceňuji profesionální přístup a příjemné vystupování pana Kohouta z AAA Kladno při prodeji mého vozu.
Miroslava Jarošová, Kladno
Koupě vozu
Dobrý Den. Jmenuji se p.Vladimír Jaroš a jsem z Teplic. V neděli 9.4.2018 jsem koupil na vaší Teplické pobočce vůz Audi A6. Jsem váš stálý klient, mám od vás již třetí auto. Vždy spokojen a ted ještě Více. Manažer Pobočky Pan Petr Janatka se mi maximálně věnoval a své Práci opravdu rozumí. Tímto vám chci moc poděkovat a budu vás doporučovat všem svým známým. Jste opravdu Profesionálové. Děkuji
p.Vladimír Jaroš, Teplice
Koupě vozu
Dnes jsem byl v Otrokovicích na nákupu auta. Nakonec jsem pořídil něco jiného než Škodu Fabii a to Seat Cordobu. Vzal jsem si s sebou automechanika, který si s sebou dovezl i vybavení, aby zjistil možné nedostatky na autě, a tato volba se vyplatila. Určitě bych to doporučil každému, kdo chce kupovat auto a ví, jestli ho čekají další investice nebo jen spokojené ježdění, ale ruku na srdce, pokud někdo kupuje použité auto, tak nemůže očekávat bezstarostnou jízdu ve srovnání s majitelem nového auta, který má klid protože je všechno nové. S přístupem personálu jsem byl velmi spokojený a hodnotím za jedna. Jsou šikovní a snaží se člověku vyjít vstříc. Vinit je z možné závady na autech nelze, protože auta jen přebírají a snaží se reálně posoudit stav vozidla. K tomu by se spíše vyjádřit skuteční majitelé vozidla, kteří s auty trávili mnohem více času než prodejce v bazaru či jinde, kterému nezbývá než posoudit, kolik toho má auto za sebou a jak se o něj majitel staral. Pokud bych příště sháněl auto, vydal bych se do AAA Auto Otrokovice znovu. Za mě je to jednička jako ve škole. Přeju Vám, at' se Vám daří a hodně spokojených zákazníků.
Jiří Strnka, Zlín
Koupě vozu
Vůz, který jsem si vyhlédl, mi byl předveden, svezl jsem se v něm a předváděcím technikem mi bylo vše vysvětleno. S přístupem jsem byl velmi spokojen. Ještě ten den, ač byl pátek, jsem si auto po vyřízení všech dokladů večer odvážel za pomocí technika, který mi auto vezl, a já jel svým druhým autem a po odvozu jsem technika odvezl zpátky do AAA. Veškeré dokumenty a přístup na profesionální úrovni. Velký TP i malý TP mi přišel během dvou pracovních dnů, auto jsem si přihlásil bez jediné komplikace. Musím podotknout, že jsem kupoval vozidlo v AAA auto poprvé a zatím jsem velmi spokojený.
Vágner Zd., Praha
Koupě vozu
Včera dne 04.04.t.r. jsem byl na vaší pobočce AAAAuto Ostrava, kde pracuje můj kamarád a váš zaměstnanec ve funkci manažera pan Jan Kovář, a zajímal jsem se o koupi auta. Musím ohodnotit profesionální přístup vašich zaměstnanců jak na recepci při koupi vozu, anebo na oddělení ohodnocení mého staršího vozu. Profesionálně se o mne zajímali a vše mi dopodrobna ohledně koupě ojetého vozu vysvětlili a taktéž co se týká ohodnocení mého staršího vozu Škoda Fabia. Byl jsem tam i se svou polovičkou a oba jsme přístup vašich zaměstnanců hodnotili kladně. Patří jim za to dík.
Jiří Hoza, Ostrava
Koupě vozu
Předem mého e-mailu:-) vás zdravím, minulý týden jsem koupil u společnosti AAAAUTO v Českých Budějovicích automobil VW Passat comfortline 103 kw, chtěl bych tímto poděkovat a jako stálý zákazník vaší společnosti, kde jsem od vás zakoupil již 6 vozů, vyzdvihnout práci manažera budějovické pobočky pana Němce a jeho týmu, ihned po příjezdu, na kterém jsme byli dohodnuti, se nás pan manažer Němec ujal, vše nám objasnil a ihned nám dal k ruce šikovného prodejce, který si též zaslouží pochvalu a který s námi vše probral a vůz nám ukázal, sice jsme nakonec vůz nekoupili, ale našli jsme s jeho pomocí další vůz, který byl v tu dobu na pobočce a opět začal kolotoč prověřování a zkušební jízdy.Vůz jsme nakonec koupili a vše proběhlo podle mých představ. Přál bych si, aby toto nezůstalo bez povšimnutí, a byl bych rád, aby se toto dostalo na vyšší místa. Moc děkuji za vstřícnost k mé osobě od pana manažera Němce a jeho podřízených, je to člověk na svém místě a své práci velice rozumí, jen tak dál a více takových lidí ve vaší společnosti. S přátelským pozdravem :-)
Holub František, České Budějovice
Prodej vozu
V neděli 25.03.2018 jsem prodával skrze AAA Auto svoje vozidlo Renault Trafic, a to v duchu předchozí dohody s operátorkou Vaší firmy. Sloužím již 22 let jako státní zaměstnanec a na úřadech a obdobných institucích jsem jednal vskutku mnohokrát a získal mnoho zkušeností jak pozitivních, tak negativních. Nicméně, jednání a vystupování Vašich zaměstnanců, konkrétně pana Matouška a paní Jirasové (doufám, že píši správně jejich jména) mne velmi, velmi překvapilo a potěšilo. Shrnu-li to, zažil jsem neskutečně příjemný a profesionální přístup těchto pracovníků pobočky Plzeň. Chtěl bych touto cestou poděkovat nejen jim, ale i celé Vaší společnosti.
Karel Zdeněk, Plzeň
Koupě vozu
Dobrý den, vážená paní Topolová. Chtěli bychom Vám touto cestou vyjádřit naši velkou spokojenost se službami zaměstnanců teplické pobočky AAA auto. Zejména bychom chtěli velice pochválit pana Romana Bartoše a také manažera jeho směny (jméno bohužel nevíme). Oba pánové jsou ochotní, zdvořilí, plní elánu. Vždy nám velmi rádi pomohou, poradí. Koupili jsme u Vaší firmy již celkem 7 aut, a stejný počet aut jsme u Vás prodali. Vždy jsme byli maximálně spokojení, nejvíce ale právě na pobočce v Teplicích. Vždy, když jednáme s panem Bartošem a jeho nadřízeným, máme příjemný pocit, jako bychom byli jedna rodina :-) Na pobočce v Teplicích je i čekání na vyřízení formalit příjemné, čas tady utíká v přátelském prostředí. Pokud budeme potřebovat koupit, nebo prodat auto, rádi se k Vám budeme vracet i nadále. Přejeme Vám mnoho úspěchů v podnikání a děkujeme tímto za milý a ochotný přístup Vašich zaměstnanců k nám. S pozdravem
Stanislav Chromý a Ludmila Chromá, Teplice

 Načíst další...


Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací