Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

"Po dlouhém hledání jsem konečně našla své vysněné auto v AAA!"
Růžena Procházková, Teplice
Paní Hana Skovajsová pracuje jako průvodčí a za měsíc jde do důchodu. Udělala si radost a koupila v Táboře nové auto :-) Bude jmenovat Cíťa (předchozí se jmenovalo Bohouš). Přejeme mnoho šťastně najetých kilometrů!
Hana Skovajsová, Tábor
Koupě vozu

 Dobrý den, rád bych vyzdvihl péči o zákazníka na pobočce v Hradci Králové. Přišel jsem na pobočku a v podstatě ihned se mě ujal zaměstnanec pobočky a nabídl mi své služby. Pro upřesnení: jsem klient, který prošel insolvencí, přesto se mě ochotný personál ujal a nabídl mi hledání řešení. Bohužel v mém případě nebylo možné najít možné řešení financování vozu vzhledem k předchozí insolvenci (ukončení v 12/2017). Přesto děkuji za projevenou snahu. Jen bych rád poznamenal, že ne všichni zákazníci, kteří prošli insolvencí, jsou nespolehliví. Prošli si pětiletým obdobím, kdy jim byla ze svých příjmů strhávána maximální možná srážka ze mzdy, a bohužel jsou poznamenáni na dalších 5 let po skončení insolvence cejchem nesolventní nebo nedůvěryhodný. Ne všichni se dostali do insolvence vlastní vinou, a věřte, že většina lidí, kteří prošli touto zkušeností, dostalo životní lekci a uvědomují si, jak dále nakládat se svými financemi. Je mi líto, že není možné pomoci lidem v podobné situaci, protože si myslím, že se jedná o velkou skupinu lidí, čímž přicházíte o spoustu zákazníků. Na závěr žádám o předání poděkování pracovníkům Královéhradecké pobočky (navštívené dne 4.7.2019 po 15:00) za příkladnou péči o zákazníka a přeji všem zaměstnancům mnoho zdaru.

méně
T.V., Hradec Králové
Koupě vozu
Dobrý den, dnes jsem na Vaší pobočce v Chomutově kupovala vůz Ford Fiesta a setkala jsem se skutečnými odborníky, milými lidmi, ochotnými pomoct v každé situaci. Skutečně jim patří můj obrovský dík a doufám, že se k nim dostane.
Jitka Navrátilová, Chomutov
Koupě vozu
Slečna Stratilová přišla s nabídkou nového vozu od Škoda auto (včetně financování), ale motor 1,0 mpi, ale také nabídka našich služeb, přístupu a následně i financování ji přesvědčila, aby koupila auto u nás. Fotka je důkazem, že od nás odjížděla šťastná :-)
Lucie Stratilová, Olomouc
Prodej vozu
Děkuji zaměstnancům na pobočce v Sokolově za příjemný přístup, férové jednání. Auto bylo vykoupeno rychle a za rozumnou cenu bez zbytečného zdržování. Díky
Milan Kaigl, Sokolov
Pan Christ u nás prodal svoje auto a hned si koupil jiné :-) byl velmi spokojen s rychlostí vyřízení všech potřebných formalit.
p. Christ, Brno
Děkuji Vaší pracovnici sl. Strnadelové za perfektní nabídku vozu. Zeták si Octaviii nakonec koupil.Tak si představuji službu zákazníkum.
Milan Hajný, Hranice na Moravě
Pan Schrötter je naším stálým zákazníkem, který ma svého osobního prodejce Radka Sedlaře. Pan Schrötter si každý rok pravidelně udělá radost zánovním vozem. Z naší brněnské pobočky si teď odváží nádhernou X6 a doporučuje naši pobočku pro přátelský a velmi férový přístup. Pane Schröttere, děkujene za obchod a na shledanou zase za rok!!! :-)
p. Schrötter, Brno
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Vašemu zaměstnanci p. Jiřímu Kratochvílovi za vstřícné a bleskové jednání v rámci ročního neřešeného problému. Prosím o předání tohoto sdělení jeho vedoucímu pracovníkovi. Děkuji, Francová, Plzeň
p. Francová, Plzeň

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800