Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Vašemu zaměstnanci p. Jiřímu Kratochvílovi za vstřícné a bleskové jednání v rámci ročního neřešeného problému. Prosím o předání tohoto sdělení jeho vedoucímu pracovníkovi. Děkuji, Francová, Plzeň
p. Francová, Plzeň
Zákazník pan Halický se rozhodl udělat si radost a po deseti letech vyměnit svého VW Golfa, který byl jeho prvním autem. Kontaktoval naši pobočku v Hradci Králové s tím, že se mu v naší nabídce líbí Ford Mustang. Golfa jsme odkoupili a p. Halický tak mohl rovnou ve svém novém Mustangu odjet domů.
p. Halický, Hradec Králové
Pan Sejkora u nás prodal svůj krásný Mercedes CLK z roku 2007 s nájezdem 70 tisíc km a koupil si další Mercedes, tentokrát E. Byl velmi spokojený s přístupem celé pobočky; auto jsme mu zdarma odvezli na prohlídku do servisu Mercedes, kde pracuje jeho syn. V servise auto chválili, nenašli nic špatného a koupi doporučili. Pan Sejkora si tak ještě dnes auto odvezl.
Josef Sejkora, Hradec Králové
"Koupil jsem Roomstra v Ústí n.L. a kromě zbytečně zdlouhavému vyřizování dokladů jsem celkem spokojený."
Jaroslav Špitálník, Ústí nad Labem
Maminka s dcerou jely kolem, chtěly se vlastně jen podívat. Najednou se však zamilovaly na první pohled do krásné Fiesty. Auto ihned koupily a s úsměvem odjížděly domů. Velmi je překvapil příjemný a vřelý přístup celé pobočky. Jako dárek dostaly naše modré deštníky, ze kterých mají velkou radost :-) Rády nás doporučí svým známým.
Dana Vlášková, Hradec Králové
Fanouškům Baníku a Vítkovic není třeba Frantu Chmiela představovat :-) Mladý gólman nás potěšil návštěvou na pobočce v Ostravě, kde pro sebe a svoji přítelkyni "vychytal" tuto bílou Octavii. Přejeme mnoho šťastných kilometrů na cestách a čistých kont v bráně!
František Chmiel, Ostrava
Paní Vobořilová u nás prodala své starší auto a koupila si úplně novou Dacii Logan. Původně si ji chtěla koupit u dealera, ale na úvěr jsme nabídli lepší podmínky. Velmi se jí líbil přístup celé pobočky - protože byla s přístupem maximálně spokojena, rozhodla se koupit vůz u nás.
p. Vobořilová, Hradec Králové
Stylový Seat, nebo sportovně-elegantní Audi? Z naší nabídky 25 značek a stovek modelů si každý vybere to své, tak jako pánové Josef a Petr. Oba sympaťáci odjížděli z teplické pobočky spokojeni a ve vozech, které přesně seděly jejich požadavkům. Zkuste to taky!
p. Josef, p. Petr, Teplice
Do třetice všeho dobrého? Když je zákazník spokojený, vrátí se i počtvrté. Důkazem je pan Adam, pro kterého je tento fešný Rapid Monte Carlo již čtvrtým autem od nás během 2 let! Naše financování na úvěr je totiž výhodné, výměna na protiúčet jednoduchá, a navíc také s dodatečnou slevou na nový vůz. Zkuste to! :-)
p. Adam, Hradec Králové

 Načíst další...

Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800