Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu

V poslední době jsme navštívili několik poboček (Praha, Plzeň, Sokolov) vaší firmy při výběru aut pro rodiče i pro naší potřebu. Tak jako každý jsme si samozřejmě nejprve hledali informace, recenze. A ty jsou zčásti pozitivní, ale i odrazující od výběru auta u vaší firmy. 
O to více jsme byli mile překvapení při výběru těchto aut vašimi kolegy z pobočky Sokolov pod vedením pana Mrňáka, tento tým nás velmi mile překvapil s vědomostmi, nasazením a chutí, se kterou svojí práci dokonale zvládal. Dokázal nám poradit při výběru a rozhodnutí o koupi auta. Věnovali se nám, i když jsme kupovali vůz střední třídy, s pozitivní energií po celou dobu našeho rozhodování. 
Zejména přístup pana manažera Mrňáka oceňujeme jako velice profesionální. Díky tomuto přístupu jsme přijeli zakoupit druhý vůz při jejich službě…

méně
Lenka Dytrychová, Sokolov
Koupě vozu

Rád bych veřejně pochválil a doporučil práci prodejce na Liberecké pobočce a to Jonáše Fejfara! 
Poskytl mi naprosto profesionální nadstandardní servis, zodpověděl všechny mé dotazy, připravil dokumentaci, tak aby mě co nejméně zdržoval. Správně odhadl mou potřebu auta, doporučil vhodný typ i motorizaci. 
Ke všem mým dotazům mi byl k dispozici i mimo jeho oficiální pracovní dobu. 
Velmi si takového přístupu vážím a rád ho budu dále doporučovat!

méně
Zdeněk Milfajt, Liberec
Koupě vozu
Touto cestou bych chtěl poděkovat manažerovi Olomoucké pobočky AAA auto p. Martínkovi, který zajistil okamžitý převoz auta z pobočky v Praze, a to v sobotu. Současně patří pochvala i p. Kutmonovi, který se nám profesionálně a naplno věnoval a poskytoval perfektní informace a vše s námi vyřídil a zařídil, co bylo třeba. Za nás naprostá spokojenost s Olomouckou pobočkou a velká pochvala !!!
Tomáš Kříž, Olomouc

Když jsme přijeli do "Áček" už opravdu silně pršelo a foukal studený vítr. Přesto se nás ujal prodejce, pan Klik, a v té sibérii se nám věnoval. První vozidlo nevyhovovalo, s druhým jsme už jeli na zkušební jízdu a zaplatili jsme rezervační poplatek, s tím, že druhý den (byl už večer) dokončíme načaté dílo. Včera se nám nejprve věnoval pan Veselovský, který byl opravdu vážně milý, vstřícný, ochotný - zajistil nám možnost ověření podpisu u paní Kollárové a ještě nám umožnil, abychom si z vozu vzali nějaké naše věci. Děkujeme! Na prodejně se nám opět věnoval pan Klik. Vozidlo jsme ještě jednou projeli, prohlédli na heveru ze spodu, a padlo rozhodnutí, že jej tedy "bereme".  Pak už to šlo rychle. Pan Klik a pan manažer Macháček byli též velmi milí, ochotní a profesionální. Slečna Staňková nám předvedla opravdu obdivuhodný výkon při zvládání administrativy s úsměvem a humorem (velmi milé setkání)  a ještě k tomu nám vybrala vhodné povinné ručení. Nakonec jsme odjeli  s dobrým pocitem a s novým vozidlem, které jsme dostali čerstvě umyté i vyčištěné zevnitř. Za takový servis taktéž děkujeme. Naše rodina má z "Áček" v pořadí již 4. vozidlo. Sice nákup jednoho se nepovedl, ale ostatní ano. Když bude do budoucna třeba, věřím, že opět bude naší volbou koupit auto u Vás. Přejeme Vám všem v "Áčkách" krásný den, hodně zdraví a mnoho spokojených zákazníků.

méně
Markovi, Praha
Prodej vozu

Dobrý den, po velice špatné zkušenosti s Ostravskou pobočkou, ze které jsem byl nucen odjet, jelikož personál se neumí ke klientovi chovat, chci převelice poděkovat týmu Opavské pobočky (Jakub Meixner a další ze směny), na které mi dne 11.6.2020 vykoupili mé vozidlo. Personál byl velice příjemný, ochotný a vstřícný, vše proběhlo v naprostém pořádku. Opavskou pobočku jsem navštívil podruhé a mohu jen doporučit.

méně
Robin Švantner, Opava
Prodej vozu
Velké poděkování zaměstanci, jehož jméno neznáme, který se nám velmi ochotně, vstřícně a trpělivě věnoval při výběru auta dne 31.5.20 a pak při jeho koupi 4.6. ve Vaší pobočce v Liberci.
Vladimír Kučera, Liberec
Prodej vozu
Dobrý den, dnes jsem byla s manželem na pobočce AAA v Ostravě prodat našeho Auriska. Staral se o nás velmi milý a příjemný pan Lukáš Nešťák. Dnes v Ostravě velmi prší, nebylo dobré počasí na prodej auta. Ale i tak pan Lukáš neztratil úsměv. Auto máme prodáno, s cenou a s jednáním pana Lukáše velká spokojenost, tímto všem děkuji. Pokud potřebujete prodat či koupit vůz...neváhejte AAA OSTRAVA.
Eva Březinová, Ostrava
Prodej vozu
Dobrý den, před 14 dny jsem se synem přivezl vozidlo Mazda CX-7 k výkupu na pobočku v Čestlicích a po celou dobu se mi věnoval pan Filip Solčány. Vše proběhlo tak, jak mělo, od kontroly dokumentů a prohlídky vozidla, zkušební jízdy, nabídnutí ceny až po vyřízení veškeré administrativy. S přístupem pana Solčányho jsme byli velice spokojeni. Zodpověděl nám všechny naše dotazy a choval se jako skutečný profesionál v oboru. Ještě jednou děkujeme.
Ladislav T., Praha - Čestlice
Dobrý večer, ač toto nedělám tak chci pochválit vaši zápůjčku vozidla pro Czech SAR Team. Díky zásahu jejich jednatele kterému se podařilo najít naši babičku s alzhaimerovou chorobou jsme jim hodně vděčni. Je to velice nedoceněná organizace která je potřebná při pátrání po pohřešovaných. Tak že máte palec na horu, nechte si dařit Alena.
Alena
Koupě vozu
Dobrý den, moc děkuji AAA týmu Jihlava za výběr auta, jsem moc spokojen a hlavně panuTomáši Kulhánkovi za profesionální přístup a ochotu moc děkuji.
Michal Očovský, Jihlava

 Načíst další...

800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800