Názory a zkušenosti našich zákazníků

Na této stránce naleznete zkušenosti zákazníků, kteří využili našich služeb, jako jsou např. výkup vozu v místě bydliště i na pobočkách, koupě vozu včetně komfortních služeb, doprava zákazníků na pobočku, koupě vozu na úvěr nebo leasing, nebo v AAA AUTO podali úspěšnou reklamaci.

Koupě vozu
Auto pro mne není jen stroj sloužící k dopravě. Už od dětství mám rád ne zrovna masové značky. Dlouhodobě sleduji trh s ojetými vozy u nás i blízkém zahraničí a trpělivě čekám. Už jsem se jednou spálil při koupi údajně lehce bouraného vozu v jednom malém bazaru nedaleko Prahy. Jak se až mnohem později ukázalo, vůz byl bouraný poměrně dost, jen byl naoko opravený. S reklamací jsem tehdy neuspěl. A draze zaplatil. Po této zkušenosti jsem s jistou obavou poprvé v životě vstoupil do AAA AUTO. Alfa Romeo v inzerátu totiž vypadala až neuvěřitelně zachovale. A jak se při detailním prohlídce vozu i s mým mechanikem ukázalo, inzerát nelhal. Vůz byl v perfektní, až unikátní kondici za přijatelnou cenu. Přístup prodejců a vůbec celého personálu byl profesionální a velmi přátelský. Poskytnuté záruky jasně definované a pro mne dostačující. Až jednou tahle Alfa Romeo doslouží, rád se sem s důvěrou znovu vrátím.
Petr Král, Praha
Koupě vozu
Dobrý den, V sobotu 10.3.2018 jsem zakoupil v AAA Praha svůj již třetí automobil. Chci poděkovat všem pracovníkům za jejich perfektně odvedenou práci a potom v první řadě sl. Tereze Vosejpkové za její bezva přístup a ochotu a také prodejci panu Petru Boháčovi, který je ochoten vše vysvětlit a udělat pro zákazníka při prodeji auta maximum. Jsem skutečně rád, že jsem narazil zrovna na něho. Pokud ještě budu kupovat auto, tak se rád k Vám vrátím. Děkuji
Jan Železný, Praha
Koupě vozu
Dobrý den, chci poděkovat za vstřícný přístup zaměstnancům pobočky AAA Auto České Budějovice. Při koupi vozu se sice objevily různé překážky, kvůli nimž proces probíhal pomaleji, nicméně díky vstřícnému postoji pracovníků, a obzvlášť p. Němce, se vše podařilo dotáhnout ke zdárnému konci. Karel Kindl, Prachatice
Karel Kindl, Prachatice
Koupě vozu
Dobrý večer, tímto bych velmi ráda pochválila paní Martinu Gasmi z pobočky v Jihlavě. Díky její velké ochotě a snaze jsem to po 5 hodinách nevzdala a splnila svůj sen koupí krásného Citroenu C 3. S pozdravem I.Bělovská
I.Bělovská, Jihlava
Koupě vozu
Vyplnil jsem formulář okolo třetí. V pět hodin pro mě přijeli z aaa CHomutova a prohlédl jsem si vybrané auto z webových stránek novou Daciji Dustr za399000 měla najeto 9km.Ještě večer se mnou sepsali smlouvu.Druhý den ráno jsem převedl peníze na vás.Ve tři odpoledne pro mě přijely z aaa.Převzal jsem si auto a jel domů.S rychlostí vyřízení a ochotou pracovníků aaa jsem byl moc spokojen.Jen mě mrzí že jsem nedostal zimní obutí protože je auto na letních pneumatikách. S pozdravem Havelka Emil.
Havelka Emil, Chomutov
Koupě vozu
Velmi bych chtěla pochválit pobočku AAA v Teplicích za profesionální a vstřícný přístup při výběru mého vozu. Jsem velmi spokojena a doporučuji.
Barbora Bílková Hlupá, Teplice
Koupě vozu
Dobrý den. Dne 4.2.2018 jsem na vaší pražské pobočce v ul. Dopraváků zakoupil Ford Mondeo. Chtěl bych touto cestou vyjádřit spokojenost s Vaším personálem, který mi výrazně pomohl s pořízením nového vozu. Chválím především o paní Veroniku Kapičkovou za profesionální přístup, za velmi hezké a vstřícné chováni a má velkou zásluhu na uskutečněné koupi vozidla. Dále chci pochválit pana technika Petra Rašku, který mi pomohl pří výběru vozu, při zkušební jízdě a ostatních věcích spojených s nákupem vozidla, které splňuje mé představy. Nadstandartní přístup Vašich pracovníků mne velice příjemně překvapil a přeji hodně spokojených zákazníků.
Tomáš Hejra, Praha
Koupě vozu
Opět po roce musím velmi pochválit tým AAA Praha v čele s panem Procházkou. Tentokrát odvedl naprosto FANTASTICKÝ přístup pan Kryl se svou partou. Maximální servis a ochota dotáhnout obchod do oboustranné spokojenosti a to opravdu nejsem jednoduchý zákazník.
Vlastimil Lenc, Praha
Koupě vozu
Dobrý den, rád bych poděkoval a pochválil Vašeho pracovníka pana Bělohoubka. Dnes jsem s ním jednal o koupi a prodeji vozu a jsem velmi spokojen s jeho jednáním a vystupováním. Budu-li obchod realizovat, tak jen díky panu Bělohoubkovi a panu Petru Raškovi.
Václav Bureš, KUBI, spol. s r.o., Brno
Koupě vozu
Dobrý den, jsem spokojená a ještě více a panem Milanem Klik, který byl velmi ochotný a pomohl mi vše vyřešit. Opravdu výborný přístup a ochota. Moc díky!
Věra Mannaertsová, Praha

 Načíst další...


Všechny vozy na našich pobočkách jsou i přes špatné počasí očištěny a kvalitně nasvíceny až do konce otevírací doby. Více informací.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací