Přesedněte do lepšího v AAA AUTO

Vlastníme všechny vozy v naší nabídce, to znamená, že kupujeme pouze prověřené vozy, které můžeme následně prodat za férovou a rozumnou cenu. Každý den na našich 22 pobočkách v ČR nabízíme až 10 000 vyzkoušených a prověřených vozů. Za posledních 28 let jsme koupili a prodali více než 2 400 000 ojetých aut.

Odmítáme více než 65 % vozů, které jsou nám nabízeny. Pokud my tato auta nechceme, je jasné, že byste je nechtěli ani vy. Podrobně kontrolujeme 107 mechanických parametrů, takže můžeme s důvěrou nabízet našim zákazníkům Carlife® garanci na mechanický stav vozu až na 36 měsíců. Všechny naše vozy jsou pojištěny proti elektrickým a mechanickým závadám u nezávislé pojišťovací společnosti Carlife

Naše průměrná marže na jednom vozidle je pouze 6 200 korun. Je to proto, že se nesnažíme vydělat maximum na každém jednotlivém autě, ale zaměřujeme se spíše na velký objem prodejů. Specializujeme se na auta s málo najetými kilometry, nebouraná, koupená nová v České republice a po jednom až dvou majitelích. Je mnohem jednodušší koupit či prodat auto u nás než to zkoušet na vlastní pěst. Pokud se rozhodnete obchodovat s námi, vyvarujete se tak řady bezpečnostních rizik, která jsou spojena s jednáním s prodejci na ulici či s individuálními dovozci. Je lepší mít záruky od AAA AUTO než riskovat mnoho problémů, které se běžně vyskytují při individuální koupi na inzerát.

Všechny naše vozy kontrolujeme v mnoha zahraničních i českých registrech, abychom zajistili jejich legální původ a ujistili se, že nejsou předmětem zástavy, exekuce, leasingu či úvěru apod. To nám umožňuje na vozy dávat doživotní záruku jejich legálního původu, která je dále přenosná. Tato garance zvyšuje hodnotu vašeho vozu.

K vozům nabízíme kontrolu najetých kilometrů. Jak jistě víte, AAA AUTO dlouhodobě bojuje proti přetáčení tachometrů. Věřím, že prověřování skutečně najetých kilometrů přispěje ke kultivaci celého trhu s ojetými vozy a vymýcení tohoto bohužel poměrně běžného podvodu. To je také důvod, proč v současné době společně se spotřebitelským sdružením SOVA podporujeme návrhy změn zákonů, které by jasně vymezily přetáčení tachometru jako trestný čin. Také podporujeme připravované změny, které se chystají v zákoně č. 56/2001 Sb. o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích, kde by nově měla být jasně zakázána manipulace s tachometry.

Jsme si natolik jisti naším výkupním a kontrolním procesem, že našim zákazníkům nabízíme sedmidenní možnost výměny již zakoupeného vozu za jiný bez nutnosti uvádět důvody.

 

Anthony James Denny

Neriskujte svoje peníze ve chvíli, kdy se rozhodujete pro jednu z největších investic ve svém životě. Jednejte pouze s největší a nejprofesionálnější firmou.

podpis

Anthony James Denny
zakladatel AAA AUTO


 

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 


800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800