Proč pracovat v AAA AUTO?

Rosteme a máme úspěch. Přidejte se.

Chcete pracovat pro největší autocentrum ve střední Evropě? Nabízíme vám širokou možnost pracovního uplatnění a nadstandardní zaměstnanecké výhody.

 

Vážení potenciální kolegové,

těší mě, že uvažujete o zaměstnání v AAA AUTO, u největšího prodejce ojetých vozů ve střední Evropě.
Mezinárodní síť autocenter AAA AUTO úspěšně funguje na trhu už téměř 26 let. Od svého vzniku prodala bezmála 2 000 000 vozů. Naše webové stránky navštíví měsíčně okolo 3 000 000 návštěvníků. V současnosti zaměstnává ve 4 zemích více než
2 000 aktivních zaměstnanců.

Firemní kultura ve společnosti je převážně australská. Čekají vás tedy neformálnější vztahy mezi kolegy, absence vykání, vzájemné oslovováním křestním jménem, včetně mé osoby. Stavíme na pozitivním, přátelském, komunikativním a otevřeném přístupu. Úsměv a humor jsou vždy vítané.

Také díky uvolněnějšímu a přátelskému prostředí jsme nesmírně dynamická, flexibilní a pracovitá firma s mladým, energickým a pozitivním týmem. Jsme hrdí na svou vedoucí pozici na trhu v našem segmentu, které jsme dosáhli výlučně korektními obchodními postupy ve spojení se vstřícným pracovním prostředím. Proto je pro nás zabezpečení růstu a rozvoje našich zaměstnanců velmi důležité.

V rámci společnosti nabízíme na všech úrovních interní a externí školení, nadprůměrné příjmy, firemní vozidla, možnost cestovat, zaměstnanecké slevy na koupi vozidel, které platí i pro rodinné příslušníky, a mnohé další výhody.

Neváhejte a zašlete nám vaše CV a my uděláme vše pro to, abychom pro vás v naší společnosti našli místo.

S pozdravem

 

Anthony James Denny,
zakladatel mezinárodní sítě autocenter AAA AUTO

Úspěchy našich zaměstnanců

Martin Hrudnik
       

Nabídka pro absolventy a studenty

Deset let praxe? V AAA AUTO to není podmínkou. I absolventi a studenti mají u nás otevřené dveře. Více informací o nabídce pro absolventy a studenty.

Zaměstnanecké výhody

Služební auto, mobil, notebook... Tím výčet výhod, které nabízíme, rozhodně nekončí. Více informací o zaměstnaneckých výhodách.

Školení a výukové programy

V AAA se váš profesní vývoj nezastaví, ale nastartuje. Naše školení z vás udělají skutečného odborníka. Více o školicích programech.

 

Pro více informací kontaktujte naše personální oddělení.


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 


Vyhrajte tablet
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00