Osvědčení kvality

V AAA AUTO sázíme na profesionalitu, která se nám a našim zákazníkům vyplácí. Po celou dobu našeho působení na evropském trhu prosazujeme vysoké standardy v obchodování s ojetými vozy. Proto je získání certifikátů kvality dalším logickým krokem v úsilí přinášet našim zákazníkům jen to nejlepší.

ISO 9001 Systém managementu kvality

Veškeré procesy provázející výkup a prodej ojetých vozů v AAA AUTO splňují přísná mezinárodní kritéria a probíhají na nejkvalitnější úrovni. Na jejich konci je špičková služba zákazníkům, kteří se tak setkávají ve všech pobočkách AAA AUTO se stejnou kvalitou našich produktů. Pravidelné kontrolní audity zajišťují neměnnou vysokou úroveň.

ISO 14001 Ekologický certifikát

I obchodování s ojetými auty se dá dělat tak, aby nedocházelo ke zbytečné zátěži životního prostředí. Považujeme za velmi důležité chovat se k životnímu prostředí odpovědně. Vylepšili jsme všechny naše procesy, aby odpovídaly přísným podmínkám certifikace. Dáváme naši zákazníkům jasný signál, že jsme firmou odpovědnou a ohleduplnou.

Bezpečný nákup

Osvědčení Bezpečný nákup udělený AAA AUTO znamená, že postup, jakým jsou auta kontrolována a přijímána do prodeje, prošel přísným auditem. Zákazník má díky tomu jistotu, že všechny vozy, ze kterých si vybírá, byly pečlivě prověřeny v souladu s tímto certifikovaným postupem.

Mohlo by vás zajímat:

Politika kvality a environmentu (doc, 24 kB)

800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800