Kreditní karta Mototechna

4% sleva
na pohonné hmoty
u všech čerpacích stanic

Získejte okamžitou hotovost a extra výhody s kreditní kartou Mototechna MasterCard. Zvyšte si své cashflow a tankujte s výraznou slevou. Kreditní kartu Mototechna můžete získat při koupi vozu na kterékoliv pobočce AAA AUTO nebo Mototechna.

Výhody kreditní karty

 • SLEVA 4 % NA NÁKUP POHONNÝCH HMOT

  Za každou platbu kreditní kartou Mototechna MasterCard získáte slevu
  4 % na pohonné hmoty, a to na jakékoliv čerpací stanici v ČR.
 • AŽ 55 DNÍ BEZÚROČNÉ OBDOBÍ

  Využívejte Mototechna kreditní kartu v kamenných obchodech i k on-line nakupování a neplaťte ani korunu na úrocích díky bezúročnému období až 55 dní.
 • SLEVA AŽ 10 000 KČ PŘI NÁKUPU DALŠÍHO VOZU

  Při nákupu dalšího vozu u společnosti Mototechna Group a.s. nebo AAA Auto International a.s. získáte slevu ve výši až 10 000 Kč.
 • VYDÁNÍ A AKTIVACE KARTY ZDARMA

  Kreditní kartu může získat každý zákazník na jakékoliv pobočce AAA AUTO nebo Mototechna při koupi vozu, a to zcela zdarma.
 • ŠIROKÉ MOŽNOSTI VYUŽITÍ KARTY

  Mototechna kreditní kartu můžete využít pro všechny platby v ČR i v zahraničí, k výběru hotovosti ve všech bankomatech i k převodu peněžních prostředků na vlastní bankovní účet.
 • VYSOKÝ KREDITNÍ LIMIT A NÍZKÉ SPLÁTKY

  Kreditní karta Mototechna nabízí navýšení startovacího úvěrového rámce z 10 000 Kč až na 100 000 Kč. Výše měsíční splátky přitom začíná již na 500 Kč.
Kreditní kartu Mototechna MasterCard mohou získat všichni zákazníci

Získejte sledování vozu od TrueTrac v hodnotě
15 999 Kč za pouhých 8 000 Kč ke každé kartě!

Reprezentativní příklad

Příklad splácení: výše úvěru 100 000 Kč, roční úroková sazba 25,08 %, RPSN 29,97 %, celkem zaplatíte 114 928 Kč, výše splátky 9 577 Kč (dodatečné předpoklady pro výpočet: celková výše úvěru je vyčerpána ihned převodem na bankovní účet klienta, úvěr je poskytnut na 12 měsíců a je splácen 12 stejně vysokými měsíčními splátkami, bez dalšího čerpání v průběhu splácení), měsíční poplatek za správu a vedení úvěrového účtu 69 Kč.

Prodejce zprostředkovává úvěry pro společnost BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (CETELEM), je oprávněn je zprostředkovávat i pro jiné věřitele.

* Získání kreditní karty je podmíněno splněním kritérií pro poskytnutí revolvingového úvěru společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (CETELEM)

** Tato nabídka platí do odvolání.

*** Zvýšení úvěrového rámce závisí na posouzení společností BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod (CETELEM)


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací