Karolína Topolová se opět umístila mezi TOP 25 ženami českého byznysu

Umístění v prestižní soutěži je pro generální ředitelku AAA AUTO zároveň i odměnou za 20 let úspěšného působení u největšího prodejce ojetých automobilů

Praha, 23. ledna 2018 – Již dvacet let stojí Karolína Topolová za úspěchy největšího prodejce ojetých a zánovních vozů ve střední a východní Evropě. Když na začátku své kariéry zakládala inovativní call-centrum v AAA AUTO, ještě netušila, že jednou bude stát na samotném vrcholu společnosti a povede 2 400 zaměstnanců na více než 40 pobočkách ve čtyřech zemích v tomto čistě mužském byznysu.

Karolína Topolová je jedinou ženou v čele velké společnosti obchodující s automobily ve střední Evropě. Ve vedení klade důraz na zákaznicky orientovaný přístup, což potvrzuje i založení Kontaktního centra s více než 200 operátory nebo vytvoření funkce zákaznického ombudsmana, kterou zastává bývalý novinář a dlouholetý mluvčí Škoda Auto Milan Smutný. Svoji pracovní kariéru zahájila v pražském hotelu Prague Hilton Atrium jako programová manažerka. V roce 1998 založila call centrum v AAA AUTO, které se stalo jedním z nejmodernějších a největších v oboru ve střední Evropě. V roce 2006 postoupila na funkci Group HR and Call Centre Director, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti a podílela se na vstupu firmy na českou a budapešťskou burzu cenných papírů. Pod jejím vedením se společnost v roce 2014 prodala za neuvěřitelných 6 milionů EUR.

„Díky tomu, že jsem vyrůstala mezi bratry, měla jsem k automobilům blízko od mala, a nikoho z mých nejbližších nepřekvapilo, když jsem přijala nabídku u již tehdy největšího prodejce ojetin u nás. Byla to příležitost, která se neodmítá, ale zároveň nesmírně náročný úkol pro tak mladou holku. Práce pro mě byla dlouhou dobu vším, ale díky skvělému kolektivu a motivujícímu nadřízenému jsem tu strávila šťastných dvacet let a věřím, že brzo oslavím třeba čtvrtstoletí jako společnost vloni,“ říká s úsměvem Karolína Topolová, která je již šestým rokem generální ředitelkou skupiny AAA AUTO, a dodává „V Áčkách se odjakživa cenila pracovitost a dobré nápady a mnoho mých kolegů z call-centra se postupně vypracovalo na vysoké manažerské pozice.“   

Karolína Topolová je za své úspěchy oceňována i odbornou veřejností, naposledy včera, kdy se opět umístila v prestižní anketě TOP 25 žen českého byznysu.  V posledních třech letech byla vybrána mezi nejvlivnější ženy českého byznysu podle časopisu Forbes a byla oceněna také titulem Lady Pro. Pravidelně se umisťuje mezi finalisty soutěže Manažer roku, kde navíc získala titul Mladý manažerský talent. Pod jejím vedením se společnost AAA AUTO posunula v žebříčku CZECH TOP 100 z 67. na 48. pozici a získala celoevropské prestiží ocenění European Business Awards 2016/2017, kde se stala druhou nejcennější firmou Evropy ze 33 zúčastněných zemí.

Karolína Topolová není jen generální ředitelkou nadnárodní společnosti, ale současně manželkou, maminkou čtyřleté dcery. Je rovněž předsedkyní správní rady Dětské dopravní nadace, která ročně finančně podpoří na 40 dětí, které v důsledku dopravní nehody přišly o jednoho nebo oba rodiče. Hovoří plynně anglicky a ve volném čase ráda hraje nohejbal nebo jezdí na snowboardu.

 

Zlatá karta_logo AAA Skupina AAA AUTO působí na trhu již 26 let. Provozuje síť více než 40 poboček v České republice, na Slovensku, v Polsku a v Maďarsku. Za dobu své existence obsloužila již přes 2 miliony zákazníků. Skupina prodá ročně více než 75 000 vozů a je tak největším prodejcem ojetých aut ve střední a východní Evropě. Prodává také zánovní vozy pod obnovenou značkou Mototechna. Společnost se pravidelně umisťuje v žebříčcích CZECH TOP 100 a Českých 100 nejlepších. Pro rok 2017 se stala i držitelem prestižního ocenění Superbrands a umístila se na 2. místě v celoevropské soutěži European Business Awards 2016/2017. Skupinu AAA AUTO vlastní britsko-polský investiční fond Abris Capital Partners. Značky AAA AUTO a Mototechna jsou oficiálním partnerem české nejvyšší fotbalové soutěže – HET ligy.

 

 800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800