Karolína Topolová se již po sedmé umístila mezi TOP 25 ženami českého byznysu

Praha, 22. ledna 2019– Již posedmé za sebou se umístila generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti AURES Holdings, kam patří mimo jiné i značka AAA AUTO a Mototechna, v žebříčku TOP 25 žen českého byznysu. Když před jedenadvaceti lety nastoupila do společnosti s cílem založit call-centrum, nemohla ani tušit, že díky své vytrvalosti a tvrdé práci bude stát v jejím čele a řídit 2 600 zaměstnanců na 46 pobočkách ve čtyřech zemích. Navíc s ročním prodejem 83000 aut.

Karolína Topolová je jedinou ženou, která stojí v čele velké společnosti obchodující s automobily ve střední Evropě. Její působení již sedmým rokem za sebou ocenila odborná porota soutěže TOP 25 žen českého byznysu, která hodnotila vliv dam, výkon, podnikatelský příběh a společenský přínos. Generální ředitelka a předsedkyně představenstva společnosti AURES Holdings se i letos v žebříčku umístila. Nominovaných úspěšných žen působících ve veřejném prostoru anebo ve světě byznysu byly téměř dvě stovky.

Karolína Topolová začínala svou kariéru jako programová manažerka v pražském hotelu Prague Hilton Atrium. V roce 1998 založila call centrum v AAA AUTO, které se stalo jedním z nejmodernějších a největších v oboru ve střední Evropě. V roce 2006 postoupila na funkci Group HR and Call Centre Director, o rok později se stala viceprezidentkou společnosti a podílela se na vstupu firmy na českou a budapešťskou burzu cenných papírů. Pod jejím vedením se společnost v roce 2014 prodala v rámci transakce o celkové hodnotě přes šest miliard korun. Aktuálně je již sedmým rokem generální ředitelkou a předsedkyní představenstva.

Karolína Topolová, foto Vojtěch Vlk
800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800