Dětská dopravní nadace díky AAA AUTO spustila aukci na podporu sirotků obětí dopravních nehod

Dětská dopravní nadace (DDN), která pomáhá dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, ročně podpoří desítky dětí. Ve spolupráci s AAA AUTO a Aukro.cz spustila aukci o originální podepsané předměty českých sportovců. Zájemci mohou nejen pomoci, ale získat i originální podepsané předměty od sportovních hvězd, jako jsou fotbalisté Tomáš Rosický, David Lafata či Bořek Dočkal, nebo od hráčů svých oblíbených klubů. Výtěžek z akce, která skončí 12. srpna 2019, půjde na studium dětí, které nadace podporuje.

V aukci mohou zájemci získat originály jako hokejku Michaela Frolíka, se kterou odehrál poslední sezonu v NHL, podepsané dresy od fotbalistů Tomáše Rosického, Davida Lafaty, Bořka Dočkala a Milana Škody či od hráčů FK Dukla Praha nebo míče s podpisy hráčů všech čtyř prvoligových pražských klubů. Předměty do aukce věnovali samotní sportovci v rámci pořadu Michala Hrdličky AAA AUTO Česká ulička a skupina AURES Holdings, kam patří značky AAA AUTO a Mototechna, partneři nejvyšší fotbalové soutěže Fortuna Ligy. Dražba probíhá zde: https://aukro.cz/uzivatel/ddn/nabidky.

„Díky našim partnerům se nám podařilo nasbírat jedenáct opravdu zajímavých předmětů, které zaujmou nejednoho sportovního fanouška. Již v prvních hodinách registrujeme velký zájem a doufáme, že se nám podaří vybrat zajímavou částku na podporu dětí, které v důsledku dopravní nehody bohužel přišly o jednoho nebo oba rodiče,“ uvedla předsedkyně správní rady Dětské dopravní nadace a generální ředitelka skupiny AURES Holdings Karolína Topolová.

Cílem Dětské dopravní nadace je zejména finančně pomáhat dětem, jejichž rodiče zahynuli při dopravních nehodách, a také těm dětem, které mají v důsledku dopravní nehody trvalé zdravotní následky. Nadace od svého založení poskytla dětem již 11 milionů korun, a to zejména na studium, zdravotní rehabilitaci, pobyty v přírodě a k udržení životního standardu. Podrobnější informace o činnosti nadace a návod, jak zažádat o příspěvek, mohou zájemci nalézt na webu www.detskadopravninadace.cz.800 110 800 Volejte denně 8:00 - 21:00
  • Garáž
  • Upozornění 0
  • Hledat

Tým AAA AUTO Tým AAA AUTO

Dobrý den , potřebujete poradit s výběrem auta? Nechte nám na sebe kontakt a my vám zavoláme zpět.

nebo volejte rovnou 800 110 800