Podmínky spotřebitelského úvěru u konkrétního vozu se mohou lišit. Výpočet splátky je orientační a závisí na konkrétních vstupních údajích a individuálních podmínkách financování poskytnutých zákazníkovi jim zvoleným obchodním partnerem. Vyšší hodnoty RPSN mohou být důsledkem využití marketingových akcí dle výběru zákazníka, jako např. sleva z ceny vozidla, výplata hotovosti a další akční benefity, které může zákazník čerpat dle vlastního výběru. U výpočtu financování je použit produkt s poslední navýšenou splátkou až 35 % z ceny vozu. V případě poskytnutí finanční služby je součástí každé smlouvy zákonný údaj o výši RPSN a kompletní předsmluvní informace k úvěru. AURES Holdings a.s. je samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru.

Pokud máte zájem o konkrétní kalkulaci, vyplňte prosím údaje ve formuláři a nechte naše finanční specialisty, aby pro vás na míru sestavili finanční plán.

AAA AUTO si vyhrazuje právo kdykoliv bez předchozího upozornění změnit nebo odstranit jakoukoliv část obsahu těchto internetových stránek či mobilní aplikace.

AAA AUTO neodpovídá za správnost, úplnost či aktuálnost obsahu internetových stránek, jakož i za aktuálnost nabídky vozidel na www.aaaauto.cz. Aktualizace databáze vozidel je prováděna minimálně jednou týdně. Informace o dostupnosti jednotlivých vozidel jsou k dispozici na zákaznické lince, prostřednictvím elektronického kontaktního formuláře na kartě vozu či přímo na pobočkách AAA AUTO. AAA AUTO si vyhrazuje právo uzavření všech smluvních vztahů písemně. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku.

Podmínky akcí a vysvětlení pojmů:

 

Slevy až 70 000 Kč 
„Slevy až 70 000 Kč“ se vztahují na zlevněná vozidla uvedená na webové stránce www.aaaauto.cz/sleva/ nebo ji mohou využít všichni zákazníci, kteří si zakoupí vozidlo v hodnotě vyšší než 50 000 Kč s rokem výroby od roku 2001 a současně využijí možnosti financování prostřednictvím vybraných produktů našich partnerů. Akci není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Maximální výše slevy činí 70 000 Kč. Další informace o zlevněných vozidlech a podmínkách poskytnutí slevy podá personál pobočky. Akce platí od 4. 9. 2017 až do odvolání.
Reprezentativní příklad: Cena: 149 999 Kč. Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 35 %, tj. 52 500 Kč. Doba trvání úvěru: 48 měsíců. Měsíční splátka: 1397 Kč (47 x 1397 Kč). Poslední navýšená splátka: 52 500 Kč. Celková výše spotřebitelského úvěru: 97 499 Kč (pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně). Celková částka splatná spotřebitelem: 118 159 Kč (splátka x počet splátek + poslední navýšená splátka). Úroková sazba: 6,55 %. RPSN: 7,02 %. Sjednání pojištění není podmínkou získání úvěru. 
AURES Holdings a.s. je samostatným zprostředkovatelem spotřebitelského úvěru. Dostupnost vozů je třeba ověřit na zákaznické lince. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku. Údaj „Měsíčně od“ označuje minimální měsíční splátku při financování na úvěr; u výpočtu financování může být použit produkt s poslední navýšenou splátkou až 35 % z ceny vozu. Vyšší hodnoty RPSN mohou být důsledkem využití marketingových akcí dle výběru zákazníka, jako např. sleva z ceny vozidla, výplata hotovosti a další akční benefity, které může zákazník čerpat dle vlastního výběru. Podmínky spotřebitelského úvěru se mohou u konkrétních vozů lišit. Jednotlivé akce nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami, ani je nárokovat zpětně.

Tablet jako bonus
Akce „tablet jako bonus“ platí pro vozy s cenou nad 200 tis. Kč při financování prostřednictvím úvěrových produktů našich partnerů. Akce platí pouze 30. 3. – 1. 4. 2018 nebo do vyčerpání zásob. Akci není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně.

Novoroční slevy
Novoroční slevy“ se vztahují na zlevněná vozidla uvedená na webové stránce www.aaaauto.cz/sleva/ nebo ji mohou využít všichni zákazníci, kteří si zakoupí vozidlo v hodnotě vyšší než 50 000 Kč s rokem výroby od roku 2001 a současně využijí možnosti financování prostřednictvím vybraných produktů našich partnerů. Akci není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Další informace o zlevněných vozidlech a podmínkách poskytnutí slevy podá personál pobočky. Akce platí od 27. 12. 2017 do 31. 1. 2018.

Black Friday 
Akce „Black Friday“ se vztahují na zlevněná vozidla uvedená na webové stránce www.aaaauto.cz/sleva/ nebo ji mohou využít všichni zákazníci, kteří si zakoupí vozidlo v hodnotě vyšší než 50 000 Kč s rokem výroby od roku 2001 a současně využijí možnosti financování prostřednictvím vybraných produktů našich partnerů. Akci není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Maximální výše slevy činí 70 000 Kč. Další informace o zlevněných vozidlech a podmínkách poskytnutí slevy podá personál pobočky. Akce platí od 24. 11. 2017 až do 28. 11. 2017.

Akce 100/80 
Akce platí pro vozy s cenou nad 150 tis. Kč a s rokem výroby od 2007 při financování na úvěr u vybraných produktů. Podmínkou je akontace od 0 do 40 %, min. financovaná částka 100 tis. Kč a doba splácení úvěru alespoň 36 měsíců. V rámci akce zákazník obdrží na ruku částku 20.000 Kč, kterou lze použít ke splacení úvěru. 

Reprezentativní příklad: Cena vozu 280.000 Kč; Akontace 56.000 Kč; Částka akontace hrazená zákazníkem 56.000 Kč; Částka vyplacená zákazníkovi zpět 20.000 Kč; Financovaná částka 224.000 Kč; Doba splácení 60 měsíců; Splátka 4.672 Kč; RPSN 9,71 %; Úrok 9,2 %. Celková částka splatná spotřebitelem 280.320 Kč.

Akci nelze kombinovat s jinými akcemi a slevami a nelze ji uplatňovat zpětně.


Akce „Až 6 měsíčních splátek hotově na ruku“
Akci „Až 6 měsíčních splátek hotově na ruku“ je možné využít v jakékoliv pobočce autosalonu AAA AUTO na území České republiky. Akci mohou využít všichni zákazníci, kteří zakoupí vůz s cenou nad 60 000 Kč, rokem výroby od roku 2001 a zároveň využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akci nelze kombinovat s jinými probíhajícími akcemi a slevami a nelze ji nárokovat zpětně. Akce platí od 1. 6.2016 až do odvolání.

„Sleva týdne“

Jedná se o rozdíl mezi původní cenou vozu a aktuálně platnou cenou vozu. Uváděná aktuálně platná cena v sobě již zahrnuje slevu. Informace o vozech v akci podá personál pobočky. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AURES Holdings a.s. od 17. 12. 2015 až do odvolání.

„Ušetříte“
Jedná se o rozdíl mezi původní cenou nového vozu a aktuálně platnou cenou vozu. Uváděná aktuálně platná cena v sobě již zahrnuje úsporu. Informace o vozech v akci podá personál pobočky. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AURES Holdings a.s. od 10. 12. 2015 až do odvolání.

„Zimní pneu“ 
Akce „Zimní pneu“ platí pro osobní vozidla v ceně od 100 000 Kč do 800 000 Kč a s velikostí disků do 16“ včetně. Akci nelze kombinovat s jinými akcemi nebo slevami ani využít při koupi SUV, offroad, užitkového nebo sportovního vozidla nebo vozidla s nájezdem nižším než 40 000 km nebo stářím do 24 měsíců od uvedení do provozu. Tyto pneu jsou použitým zbožím. Foto je ilustrativní. Akce platí od 1. 9. 2017 do odvolání nebo vyčerpání skladových zásob.

„Auto na splátky bez navýšení“ 
Akci koupě vozu na úvěr bez navýšení mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s našimi vybranými partnery s akontací od 50 % a fixní dobou splácení 12 měsíců. Akce se vztahuje na vozy s rokem výroby 2008 a mladším a prodejní cenou 50 000 -200 000 Kč. Akci není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AURES Holdings a.s. od 1.3.2017 až do odvolání. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku.

„Akční cena“
Koupi vozu za Akční cenu mohou využít všichni zákazníci, kteří pro koupi vozu využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akce se vztahuje na vozy, u nichž je uvedena Akční cena. V případě, že je u vozu zobrazena Akční sleva, uváděná Akční cena v sobě již Akční slevu zahrnuje. Měsíční splátky zobrazované u jednotlivých vozů s Akční cenou jsou minimálními měsíčními splátkami. Akční cenu není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není ji možné nárokovat zpětně. Akci je možné využít ve všech pobočkách autosalonu AURES Holdings a.s. od 29. 9. 2015 až do odvolání.

„Až 40 000 Kč v hotovosti“

Akci „Až 40 000 Kč v hotovosti“ je možné využít v jakékoliv pobočce autosalonu AAA AUTO na území České republiky. Akci mohou využít všichni zákazníci, kteří zakoupí vůz s cenou nad 60 000 Kč, rokem výroby od roku 2001 a zároveň využijí možnosti financování s vybranými produkty našich partnerů. Akci nelze kombinovat s jinými probíhajícími akcemi a slevami a nelze ji nárokovat zpětně. Akce platí od 1. 6.2016 až do odvolání.

„Vánoční stromek zdarma“
Akce platí při koupi auta za hotové či na splátky. Volba konkrétního stromečku náleží prodávajícímu po dohodě se zákazníkem a je závislá na výši kupní ceny vozidla a skladových zásobách dodavatele. Akci je možné využít pouze v pobočce autosalonu AAA AUTO ve Znojmě. Akci nelze kombinovat s jinými probíhajícími akcemi a slevami a nelze ji nárokovat zpětně. Akce platí do 23. 12. 2017 nebo do vyprodání zásob.

„Až 40 000 Kč na ruku“
Akci „Až 40 000 Kč na ruku“ mohou využít všichni zákazníci, kteří zakoupí vůz s cenou nad 60 000 Kč, rokem výroby od roku 2001 včetně, současně využijí možnosti financování prostřednictvím vybraných produktů našich partnerů. Akce platí od 1. 12. 2017–20. 12. 2017. Akční cena = cena platná při využití financování s vybranými produkty našich partnerů. Měsíčně od = minimální měsíční splátka při financování na úvěr; u výpočtu financování může být použit produkt s poslední navýšenou splátkou až 35 % z ceny vozu. Reprezentativní příklad: Cena: 250 000 Kč. Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 30 %, tj. 75 000 Kč. Doba trvání úvěru: 60 měsíců. Měsíční splátka: 3546 Kč. Celková výše spotřebitelského úvěru: 175 000 Kč (pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně). Celková částka splatná spotřebitelem: 212 760 Kč (splátka x počet splátek). Úroková sazba: 7,97 %. RPSN: 8,27 %. Podmínkou získání úvěru není sjednání pojištění. Dostupnost vozů je třeba ověřit na zákaznické lince. Nejedná se o závaznou nabídku ve smyslu § 1732 Občanského zákoníku. Podmínky akce „Zimní pneu“ na www.aaaauto.cz/zimni-pneu. Akce není možné kombinovat s jinými současně běžícími akcemi a slevami a není možné je nárokovat zpětně.


Reprezentativní příklady: 
Cena: 250 000,- Kč, Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 30 %, tj. 75 000,- Kč, Doba trvání úvěru: 60 měsíců, Měsíční splátka: 3 546,- Kč, Celková výše spotřebitelského úvěru: 175 000,- Kč ( pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně), Celková částka splatná spotřebitelem: 212 760,- Kč (splátka x počet splátek), Úroková sazba: 7,97 %, RPSN: 8,27 %. Podmínkou získání úvěru není sjednání pojištění.

Cena: 149 999,- Kč, Akontace (podíl zákazníka na pořizovací ceně): 35 %, tj. 52 500,- Kč, Doba trvání úvěru: 48 měsíců, Měsíční splátka: 1 397,- Kč (47 x 1 397,- Kč), Poslední navýšená splátka: 52 500,- Kč, Celková výše spotřebitelského úvěru: 97 499,- Kč (pořizovací cena mínus podíl zákazníka na pořizovací ceně), Celková částka splatná spotřebitelem: 118 159,- Kč (splátka x počet splátek + poslední navýšená splátka), Úroková sazba: 6,55 %, RPSN: 7,02 %, Sjednání pojištění není podmínkou získání úvěru.