Známé osobnosti jezdí autem z Áček. A co vy?

Mezi našimi zákazníky často potkáváte známé tváře. Jsou to výrazné osobnosti z různých odvětví showbyznysu a sportu, které spojuje jedna společná věc. Všechny jezdí ve voze z AAA AUTO.

V autě z Áček tak můžete vidět například herce Veroniku Žilkovou, Mahulenu Bočanovou, Václava Vydru nebo Laďku Něrgešovou, miss České republiky Lucii Váchovou Křížkovou i skvělého fotbalového útočníka Václava Kadlece.

Ať už hledali prostorné auto, kam se vejde rodina i s kočárkem, pes nebo minikůň, stylový módní doplněk, velký vůz, který poskytuje bezpečnost a přehled, všichni si vybrali auto přesně podle svých představ, protože AAA AUTO nabízí největší výběr na trhu.

A stejně dobře, jako si vybrali oni, si jistě vyberete i vy.

Podívejte se, co nám řekli do kamery při předávání vozů:

Václav Vydra Mahulena Bočanová Veronika Žilková 

Laďka Něrgešová také jezdí autem z Áček

Proč jste se rozhodla pro vůz z Áček?

Kupuji si vždy mírně zajetá auta. Nevidím důvod, proč dávat pálku za něco, co za rok ztratí půlku z ceny. Mám auta ráda. A u ojetých aut potřebujete jistotu. A to v několika směrech. Za všechno tohle AAA AUTO ručí. A já na objíždění soukromých inzerátů nemám čas a nervy. víceStaňte se celebritou i vy ...


Všechny vozy na našich pobočkách jsou i přes špatné počasí očištěny a kvalitně nasvíceny až do konce otevírací doby. Více informací.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací