Zrušit

800 110 800


Momentálně je online 59 odborníků Volejte denně 8:00 - 21:00 Zavolejte mi
Google hodnocení   4,4
Nejlépe hodnocený
prodejce ojetých vozů
v České republice.

S průměrným hodnocením
zákazníků všech našich
poboček 4,4 hvězdičky.
Tento vůz je zlevněn o 5 000 Kč

Audi A6, 2011

3.0 TDI, 4x4, Automat, navigace, Xenony, Automatická klimatizace, Tempomat, Vyhřívání sedaček, Park. senzory

Technické parametry

Rok uvedení do provozu2011
Tachometr366 220 km
Motor 3.0 TDI, 176kW, 4x4
PřevodovkaAutomat / 6 stupňů
Barvastříbrná-metalíza
STK06/2025
Elektronická dálniční známkaplatná do 30. 1. 2024
KaroserieCombi
Palivo Diesel
Míst k sezení5 míst
Emisní normaEURO5
Emise CO₂ 189 g/km Emisní kalkulačka
Historie Koupeno nové v ČR
Prověřit vůz přes
 • Mega slevy
 • Vánoční Cashback - peníze na ruku
 • Největší výběr finančních služeb
 • Cebia - prověřené vozy
 • Největší výběr vozů Škoda
 • 5G Dodávky kampaň
 • Výkup - hotovost za vaše auto v každé době

Výbava vozu

Spotřeba paliva dle TP
9.3l/100km Ve městě
5.8l/100km Mimo město
7.1l/100km Kombinovaná
Chci více informací o voze
 

Fyzická kontrola 260 technických parametrů

Za pomoci nejmodernějšího technického vybavení naši zkušení zaměstnanci při výkupu provádí kontrolu 260 parametrů vozu. Můžete si tak být jistí, že vůz je 100% bezpečný.

#
Dokumenty i kontrola VIN Doklady a prověrky VIN Prověřeno Prověřeno
Karoserie Karoserie Prověřeno Prověřeno
Motor Motor Prověřeno Prověřeno
Převodovka Převodovka Prověřeno Prověřeno
Brzdy a kola Brzdy a kola Prověřeno Prověřeno
Podvozek Podvozek Prověřeno Prověřeno
Asistenční systémy Asistenční systémy Prověřeno Prověřeno
Komfortní výbava Komfortní výbava Prověřeno Prověřeno
 

Extra vybavení a péče o váš vůz

K tomuto vozu si u nás můžete dokoupit extra vybavení, které by se vám mohlo na vašich cestách hodit.

Například: GPS lokátor, Palubní kamera, Autokosmetika Supagard 365, Povinná výbava, Sada na opravu pneu, Praktické autokoberce, Pojištění MiniGAP, Pojištění MiniGAP FLEX

Společnost AAA AUTO poskytuje na tento vůz doživotní záruku na legální původ. V systému Autogarance Carlife není dostatek záznamů pro jednoznačné posouzení stavu tachometru, dle skutečného stavu vozidla (míra opotřebení interiéru a technických částí vozu) je možné, že stav tachometru neodpovídá skutečnému nájezdu. Stav tachometru není garantován.

+ Prověrka vozu

Recenze

Audi A6 Allroad Quattro (2006–2011)

Celkové hodnocení

Proč koupit

Velký vnitřní prostor, Atraktivní vzhled, Propracovaný interiér, Skvělý pohon všech kol, Prostupnost lehkým terénem,

Úvodem

Audi A6 Allroad Quattro vyráběné v letech 2006–2011 je druhou generací velkého combi Audi určeného i do lehkého terénu. Auto se na trh dostalo dva roky po představení třetí generace modelu vyšší střední třídy A6 (typ C6). Stejně jako první model, i toto provedení kompletně vychází z combi verze A6 a přidává k ní vzduchový podvozek s možností regulace světlé výšky. Zatímco první generace nesla označení Audi Allroad Quattro, druhá už se hlásí svým jménem k řadě A6 a plné označení zní A6 Allroad Quattro.

To naznačuje určitý posun v nabídce automobilky. V době, kdy totiž na trh přicházela první generace, byl allroad rivalem pro klasická SUV, která v nabídce značky z Ingolstadtu chyběla. V době příchodu druhého provedení ovšem už SUV v nabídce automobilky zakotvila, a allroad tak mírně změnil zaměření. Kdo touží po autě s vysokým sezením, dobrým rozhledem a lepší průchodností terénem, má možnost zvolit velká SUV Q5 nebo Q7. Kdo preferuje komfort klasického cestovního vozu, rád jezdí rychle po dálnici a nechce, aby jej auto nechalo v úzkých třeba na horách, a naopak aby zvládlo poslední kilometr k jeho rekreačnímu objektu po rozbité cestě, zvolí A6 Allroad Quattro. Důkazem změny zaměření auta je fakt, že vzduchové odpružení v druhé generaci dovede zvýšit světlou výšku podvozku na maximálně 185 mm, v předchozím provedení tato hodnota dosahovala maxima 208 mm. Naopak minimem je teď nízkých 60 mm, což přináší skvělou stabilitu při rychlé dálniční jízdě.

A6 Allroad Quattro je tedy především velmi pohodlný cestovní koráb se spoustou prostoru a univerzálním podvozkem. Po klasické A6 podědilo agilní jízdní vlastnosti, parádní komfort se tu ještě podařilo vylepšit. V komfortním režimu vzduchového podvozku nabízí A6 až francouzsky plavnou jízdu. I přes možnost zvýšit podvozek je téměř jasné, že auto s téměř pětimetrovou délkou nebude v terénu přeborníkem, a to hlavně kvůli nájezdovým i přejezdovým úhlům. S polní cestou si ovšem poradí výtečně.

Druhý Allroad také může sloužit jako originálnější provedení klasického combi. Přece jenom se totiž od většiny poměrně unifikovaných Audi liší svými doplňky – jsou tu mohutné plastové nárazníky i oplastování blatníků, prahy dveří mají výrazné chromované lišty. Nejde o nic, co by vzhled A6 měnilo nějak zásadně, ovšem změny jsou to vítané, Allroad získává na originalitě. V interiéru se pak změn prakticky nedočkáme. U tohoto provedení A6 už neplatí, že prémiová auta mívají relativně chudou základní výbavu se spoustou příplatků a Allroad Quattro je na tom ještě lépe – typicky byl vybaven o něco zajímavějšími prvky než standardní combi řady A6.

Oproti standardnímu provedení se u A6 Allroad Quattro trochu zúžila nabídka pohonných jednotek. Je to dáno především standardní kombinací s pohonem všech kol, počítá se také s vyšším zatížením auta. Základní pohonnou jednotkou je tu tedy šestiválec 2,7 TDI s výkonem 140 kW, oblíbenou motorizací je provedení 3,0 TDI s výkonem 176 kW. Větší třílitrový šestiválec patří i dnes k atraktivním motorům s velmi kultivovaným a klidným chodem. A6 Allroad Quattro bylo možné získat také se zážehovými motory, tato provedení jsou ovšem vzácnější. Nejprve byl jako základní motor k dispozici šestiválec 3,2 FSI (188 kW), později byl nahrazen přeplňovanou jednotkou 3,0 TFSI s výkonem 213 kW. Špičku nabídky pak tvoří osmiválec 4,2 FSI s výkonem 246 a později 257 kW.

Výbava

Třetí generace Audi A6 dostala přímo z továrny v základním provedení mnohem bohatší výbavu než dosavadní modely. Provedení Allroad Quattro navíc bývá vybaveno jen vyššími motorizacemi, které s sebou opět nesou i o něco lepší výbavu. Navíc u tohoto modelu zákazníci častěji připláceli i za další atraktivní prvky, takže je opravdu z čeho vybírat.

Design

Audi A6 Allroad Quattro je druhé provedení svého druhu, vychází z combi třetí generace A6. Oblý design má dostatek dynamiky a mohutná čelní maska budí respekt. Součástí image Audi jsou i diodové světlomety pro denní svícení, které dodávají vozu na sportovním vzhledu. Auto působí velmi vyváženým dojmem, oproti standardnímu combi A6 je navíc originálnější. Za to vděčí oplastování blatníků i výrazným prahům dveří s chromováním.

Spotřeba

Stejně jako u běžného provedení A6, i u Allroadu platí, že zákazníci volili především turbodiesely, u kterých lze počítat s přiměřenou spotřebou. Ta bude mírně vyšší než u standardního provedení A6 a třeba u třílitrového šestiválce je potřeba počítat přece jenom s vyššími hodnotami než u konkurentů. Benzinová provedení jsou tu ještě vzácnější než u klasické A6. I u nich se ovšem může spotřeba díky hliníkové konstrukci vozu docela krotit, na druhou stranu tu najdeme jen opravdu výkonné jednotky.

Jízdní vlastnosti

Od klasického Audi A6 přebírá provedení A6 Allroad Quattro kombinaci komfortního naladění a sportovnějších jízdních vlastností. Oba extrémy tu jsou ještě zvýrazněny právě vzduchovým odpružením, které dovolí měnit světlou výšku v rozsahu 60–185 mm. Na dálnici tak může Allroad sedět jako přibitý, na špatné cestě může v komfortním režimu krajinou plout. Podvozek je opět velmi jistý a nezáludný.

Bezpečnost

U vozů vyšší střední třídy je vysoká bezpečnost očekávána a Audi A6 Allroad Quattro tato očekávání nezklame. Velký vůz ochrání posádku při střetu velmi dobře, důkazem je i pětihvězdičkové hodnocení v nárazových testech Euro NCAP. A6 třetí generace navíc může být vybaveno celou řadou špičkových bezpečnostních systémů, například včetně adaptivního tempomatu.

Praktičnost

Audi A6 Allroad Quattro nabízí ve všech směrech pro posádku dostatek místa, na druhou stranu se tu cestující necítí utopeni. Interiér Audi působí vcelku útulným dojmem. Dostatek místa poskytne i zavazadlový prostor, který v provedení Allroad kopíruje objem u klasického combi. Naložit sem lze solidních 565 litrů nákladu, po sklopení sedadel pak 1660 litrů.

Komfort

Velký, prostorný a dobře vybavený interiér patří k přednostem Audi A6, a tudíž i provedení Allroad Quattro. Posádka má dostatek místa. Největším trumfem Allroadu je ovšem standardní instalace vzduchového odpružení, které dovede měnit charakteristiku z tužší sportovní až k velmi komfortnímu provedení s plavnou jízdou.

Provozní náklady

Jakožto velký prémiový vůz je už samotné Audi A6 dražší ojetinou, u které je navíc potřeba počítat s vyššími náklady na servis. Ale ne proto, že by byla A6 nespolehlivá, chronické potíže se jí vcelku vyhýbají a u vozu většinou majitelé řeší jen běžné opotřebení. U Allroadu je ovšem vzhledem k povaze vozu potřeba věnovat větší pozornost stavu podvozkových skupin, které mohly být nadměrně namáhány.

+ Pokračovat ve čtení
 • Koupě vozu
 • Prodej vozu
 • Financování

Proč koupit vůz v AAA AUTO?

až 12 000 Prověřených vozůVybírejte z více jak 12 000 prověřených vozů
Poskytujeme doživotní záruku na legální původ vozu Poskytujeme doživotní záruku na legální původ vozu
Kontrola najetých kilometrů Kontrola najetých kilometrů
Prodloužená záruka Carlife na mechanický stav vozu až 36 měsíců Prodloužená záruka Carlife na mechanický stav vozu až 36 měsíců
Auto Vám přivezeme na Vaši nejbližší pobočku Auto Vám přivezeme na Vaši nejbližší pobočku

Proč prodat vůz v AAA AUTO?

Peníze ihned a v hotovosti Peníze ihned a v hotovosti
Výhodný komisní prodej Výhodný komisní prodej
Transparentní a férové ocenění Transparentní a férové ocenění
Dostanete nejvýhodnější cenu na trhu Dostanete nejvýhodnější cenu na trhu
Administrativu vyřídíme za vás Administrativu vyřídíme za vás
Přebíráme garance za váš vůz Přebíráme garance za váš vůz

Proč financovat vůz v AAA AUTO?

Snadno, rychle, výhodně Snadno, rychle, výhodně
Financujeme všechny vozy bez omezení roku výroby Financujeme všechny vozy bez omezení roku výroby
Akontace od 0% Akontace od 0%
Doba splácení až 96 měsíců Doba splácení až 96 měsíců
Splátky přizpůsobíme vašemu rozpočtu Splátky přizpůsobíme vašemu rozpočtu
Ihned se stáváte majitelem auta Ihned se stáváte majitelem auta


Nic Vás nezaujalo? Můžete si vybrat z nabídky až 12 000 prověřených vozů v ČR.

 • Nejoblíbenější
 • Škoda Škoda
  (2553)
 • Volkswagen Volkswagen
  (1124)
 • Hyundai Hyundai
  (725)
 • Kia Kia
  (515)
 • Suzuki Suzuki
  (207)
 • Tesla Tesla
  (10)

 • Všechny značky
 • Abarth Abarth
  (0)
 • Alfa Romeo Alfa Romeo
  (9)
 • Audi Audi
  (232)
 • BMW BMW
  (303)
 • Cadillac Cadillac
  (1)
 • Citroen Citroen
  (300)
 • Cupra Cupra
  (9)
 • Dacia Dacia
  (258)
 • Daewoo Daewoo
  (1)
 • Daihatsu Daihatsu
  (0)
 • Dodge Dodge
  (2)
 • DS DS
  (5)
 • Fiat Fiat
  (89)
 • Ford Ford
  (574)
 • Great Wall Great Wall
  (0)
 • Honda Honda
  (84)
 • Hummer Hummer
  (1)
 • Hyundai Hyundai
  (725)
 • Chevrolet Chevrolet
  (65)
 • Chrysler Chrysler
  (2)
 • Infiniti Infiniti
  (0)
 • Isuzu Isuzu
  (0)
 • Iveco Iveco
  (2)
 • Jaguar Jaguar
  (11)
 • Jeep Jeep
  (29)
 • Kia Kia
  (515)
 • Lada Lada
  (2)
 • Lancia Lancia
  (0)
 • Land Rover Land Rover
  (9)
 • Lexus Lexus
  (8)
 • Lincoln Lincoln
  (0)
 • Lynk & Co Lynk & Co
  (0)
 • MAN MAN
  (1)
 • Mazda Mazda
  (147)
 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  (266)
 • MG MG
  (9)
 • MINI MINI
  (14)
 • Mitsubishi Mitsubishi
  (74)
 • NIO NIO
  (0)
 • Nissan Nissan
  (163)
 • Opel Opel
  (420)
 • Peugeot Peugeot
  (472)
 • Polestar Polestar
  (0)
 • Porsche Porsche
  (3)
 • Renault Renault
  (366)
 • Saab Saab
  (1)
 • Seat Seat
  (110)
 • Smart Smart
  (1)
 • Ssang Yong Ssang Yong
  (22)
 • Subaru Subaru
  (11)
 • Suzuki Suzuki
  (207)
 • Škoda Škoda
  (2553)
 • Tatra Tatra
  (1)
 • Tesla Tesla
  (10)
 • Toyota Toyota
  (247)
 • Volkswagen Volkswagen
  (1124)
 • Volvo Volvo
  (76)
  Do 3 let Do 6 let Do 10 let

  Do 100 000 Kč Do 200 000 Kč Do 500 000 Kč

  Zavřít

  Audi A6 2011

  3.0 TDI, 4x4, Automat, navigace, Xenony, Automatická klimatizace, Tempomat, Vyhřívání sedaček, Park. senzory
  Cena: 140 000 Kč

  Našim vozům můžete věřit.

  Jako 1. český prodejce v historii proto nabízíme prověření od Cebia zdarma.

  Více informací

  Vážíme si vašeho
  soukromí

  Aby pro vás bylo prohlížení našich stránek co nejpohodlnější, využíváme soubory cookies.Cookies nám slouží pro zlepšování našich služeb a zároveň vám díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný.

  Spravovat cookies

  Zásady ochrany osobních údajů

  Tento web používá soubory cookie ke zlepšení vašeho zážitku při procházení webem. Z těchto souborů cookie jsou soubory cookie, které jsou kategorizovány podle potřeby, uloženy ve vašem prohlížeči, protože jsou nezbytné pro fungování základních funkcí webu.

  Používáme také soubory cookie třetích stran, které nám pomáhají analyzovat a porozumět tomu, jak tento web používáte, k ukládání uživatelských preferencí a poskytování obsahu a reklam, které jsou pro vás relevantní. Tyto soubory cookie budou ve vašem prohlížeči uloženy pouze s vaším souhlasem. Máte také možnost odhlásit se z těchto souborů cookie. Ale odhlášení některých z těchto souborů cookie může mít vliv na váš zážitek z prohlížení. Další informace naleznete v našich Zásadách používání souborů cookie.


  Nutné Vždy aktivní

  Nezbytné soubory cookie jsou klíčové pro základní funkce webu a web bez nich nebude fungovat zamýšleným způsobem. Tyto soubory cookie neukládají žádné osobní údaje.


  Funkční

  Funkční soubory cookie pomáhají vykonávat určité funkce, jako je sdílení obsahu webových stránek na platformách sociálních médií, shromažďování zpětných vazeb a další funkce třetích stran.


  Analytické

  Analytické soubory cookie se používají k pochopení toho, jak návštěvníci interagují s webem. Tyto soubory cookie pomáhají poskytovat informace o metrikách počtu návštěvníků, míře okamžitého opuštění, zdroji návštěvnosti atd.


  Marketingové

  Soubory cookie reklamy se používají k doručování návštěvníků přizpůsobenými reklamami na základě stránek, které navštívili dříve, a k analýze účinnosti reklamní kampaně.