Jsme na ojeté auto esa!

Kupte si u nás auto – esa a trumfy zůstanou ve vaší peněžence.

Ojetý vůz dnes seženete rychle, nabídka je široká, avšak ne všude získáte kvalitu a spolehlivost. My vám ale zkusíme na konkrétních příkladech názorně demonstrovat, že pokud si kupujete ojeté auto, esa i všechny trumfy musí zůstat ve vaší peněžence. Jako byste hráli karty.
Snažíte se zvítězit a získat nejlepší dostupný vůz za nejvýhodnější možnou cenu. To jsou ty nejsilnější trumfy. A k tomu jako esa rádi získáte i skvělé služby, jako je třeba pojištění mechanických i elektronických závad nebo kontrolu stavu najetých kilometrů.

A zatímco v běžném autobazaru už nemůžete jednou zakoupený vůz vyměnit, u nás je to možné dokonce až do sedmi dnů. Tato obchodní esa automaticky přebíjejí naši konkurenci.

A pokud Vás zajímá, proč je naše skupina nejsilnější na tuzemském i středoevropském trhu, podívejte se na www.aaaauto.cz. Tam najdete kompletní přehled všech akcí a zvýhodnění, které vám aktuálně nabízíme. Třeba slevu 20 až 50 tisíc Kč na každý vůz nebo benzin na rok zdarma. A taky výhodné úvěry se splatností až sedm let, pojištění vozu přímo v autobazaru. A naším hlavním automobilovým esem je široká nabídka automobilů. Najdete u nás 8 000 těch nejžádanějších vozů, jako je Škoda Octavia a Škoda Fabia, Volkswagen Golf a Volkswagen Passat, Ford Focus i Ford Mondeo. A taky Opel Astra. Renault Mégane a širokou nabídku Peugeotů, Fiatů i vozů z Japonska a Koreje. Kupte si u nás auto a všechna esa zůstanou na vaší straně. Zaručeně budete spokojeni.

 

V AAA AUTO jsme na OJETÉ AUTO ESA

V kartách máte čtyři ESA? My vám v AAA AUTO můžeme nabídnout tato ESA:

  • 1. ESO – garance původu vozidla
  • 2. ESO – kontrola stavu najetých kilometrů
  • 3. ESO – sleva až 60 000 Kč
  • 4. ESO – 24 měsíců garance na mechanický stav vozu
  • 5. ESO – výměna vozu do 7 dnů bez udání důvodu
  • 6. ESO – 8 000 vozů ihned v nabídce
  • 7. ESO – 15% sleva na servis

 

Tato ESA a spoustu dalších najdete pouze v AAA AUTO

Za další ESA považujeme to, že vlastníme všechny vozy a vykupujeme jen kvalitní vozy v super stavu. Máme pro vás otevřeno v 21 pobočkách po celé ČR. Nejdůležitější ESO při koupi auta je profesionální přístup a férové jednání. I vy se můžete přesvědčit, že v AAA AUTO jsme na OJETÉ AUTO ESA.


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací