Odeslat|Tisknout|Sdílet

TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATTAL FOGLALKOZÓ MUNKATÁRS MAGYAR - PRAHA

telephely Praha

Feladatok:

  • kommunikáció az ügyfelekkel, akik maguktól aktívan fordultak vállalatunkhoz - soha nem hívhat idegen embereknek
  • teljes mértékű felelősségvállalás az ügyfélszolgálatért
  • az ügyfeleink tájékoztatása az autóeladás és felvásárlás feltételeiről

Elvárások:

  • magyar nyelv kommunikációs szintű ismerete + cseh vagy angol nyelv kedvező tényező
  • pozitív hozzáállás
  • jó kereseti lehetőség, munkakedv
  • rugalmas munkaidő
  • felelősségtudat és megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • bércsomag: fix alapbér: 15.000 Kč fix fizetés + BÓNUS a havi eredmények alapján járó jutalék 15.000 - 30.000 Kč
  • teljes munkaidő határozatlan időre
  • szállást a munkáltató biztosít
  • lehetőség szakmai előmenetelre (2015 -ben 45 alkalmazott előléptetetése magasabb szakmai pozícióra )
  • magasfokú önmegvalósítás (lehetőség saját ötletek megvalósítására, egyes folyamatok javítására)
  • motivációs programok és versenyek
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállás
  • barátságos és dinamikus közösség
  • érdekes juttatások, kedvezmények: árengedmények szolgáltatásokra és árura, kedvezményes vállalati tarifák magántelefonálásra
  • munkahely egy modern újonnan átépített call centrumban, ami elnyeri tetszését

Nově jsme pro vás otevřeli pobočku v Mladé Boleslavi. Více informací o pobočce zde.

Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00