Generální ředitelka Karolína Topolová informuje o novinkách pro zákazníky

 

Vážení zákazníci,

srdečně vás vítám na webových stránkách naší společnosti. Těší mě, že jste si pro hledání svého automobilu vybrali právě AAA AUTO. Tak jako po celý rok i v dubnu pro vás máme opět řadu zajímavých akcí. 

Ráda bych vás pozvala zejména na úspěšné a oblíbené Víkendy plné odměn, které probíhají na všech našich pobočkách po celé republice.

Pokud zvažujete nákup vozu na splátky, máte šanci získat v hotovosti 40 000 Kč a poskytujeme také  slevy 20 000 – 50 000 Kč.

Po předání vozu Škoda Yeti výhercům naší soutěže jsme vyhlásili soutěž o luxusní SUV vůz Audi Q7, která nyní probíhá na všech pobočkách a v rámci všech informačních akcí AAA AUTO.

Dovolte mi informovat vás o dalším úspěchu naší společnosti, ze kterého mám velkou radost.  AAA AUTO, které po celou dobu svého působení klade velký důraz na kvalitní a profesionální prověření nabízených vozů, získalo CERTIFIKÁT BEZPEČNÝ NÁKUP od renomované německé expertní organizace DEKRA. 

Na závěr vás prosím, abyste mě neváhali kdykoliv kontaktovat se svými připomínkami k webovým stránkám společnosti AAA AUTO, našim službám nebo naší nabídce na můj osobní e-mail. Osobně se budu vaším podnětem zabývat a odpovím na něj.

Přeji vám bezpečnou jízdu a hodně štěstí.

Vaše

Karolína Topolová Karolína_podpis

Karolína Topolová
generální ředitelka AAA AUTO
Prohlédněte si můj profil

Vaše názory a připomínky jsou pro mě důležité!

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, připomínku či stížnost, kontaktujte mne na adrese k.topolova@aaaauto.cz nebo na webu www.karolinatopolova.cz.

Vašemu e-mailu se budu ráda osobně věnovat.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.Sleva jaro2013 skin
Volejte zdarma 800 110 800