Generální ředitelka Karolína Topolová informuje o novinkách pro zákazníky

 

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

ráda bych vás seznámila s některými pozitivními změnami na trhu ojetých automobilů a s novými produkty, které pro vás naše společnost zajistila.

Největší událostí je jistě formální dokončení dva roky trvajícího procesu prodeje majoritního podílu v AAA AUTO Group. Jsem ráda, že skupina má nyní silného mezinárodního finančního investora, kterým Abris Capital Partners je. Abris převzal přibližně 95% podíl ve společnosti. Hodnota transakce je 220 milionů Euro, tedy asi 6 miliard korun. Abris je předním nezávislým fondem soukromého kapitálu, zaměřeným na investice do středně velkých společností ze střední a východní Evropy. Neočekáváme žádné personální změny nebo změny obchodního modelu. Nový investor také požádal zakladatele společnosti Anthony Dennyho, aby působil v roli strategického poradce pro vrcholový management společnosti.

Trh ojetých automobilů v síti poboček AAA AUTO zažívá letos neobvyklý růst. Letos prodáme celkem přes 63 000 vozů. V „Áčkách“ jsme se rozhodli tento boom podpořit i nyní před Vánoci a před koncem roku. Proto nabízíme vánoční slevy při koupi vozu v hotovosti nebo na splátky. Slevy jsou odstupňované podle ceny vozu, ale platí, že čím je auto dražší, tím je i sleva vyšší. 

Tyto slevy ale nejsou jedinou speciální nabídkou, kterou jsme pro zákazníky připravili. Další je i bonus k nákupu na úvěr nebo v hotovosti v podobě chytrého telefonu Huawei Y330 se čtyřpalcovým displejem a procesorem Dual core 1.3 GHz Cortex A7 nebo výkonný 3G tablet Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo či Prestigio MultiPad 7.0 HD s webkamerou a Wi-fi .

Protože se blíží zima, myslíme i na zimní obutí námi nabízených automobilů a zákazníci si tak mohou odvézt i čtyři zimní pneumatiky jako bonus. I v zimě můžete samozřejmě využít naši akci 40 000 Kč na ruku při koupi auta na úvěr. Proto bych vás všechny ráda pozvala do našich autocenter, kde si budete moci přímo na místě vybrat ze sedmi tisíc aut.

Od Nového roku se chystá zpřísnění zákona o přeregistracích automobilů. Řada drobných prodejců ojetin si stěžuje, že jim přinese komplikace. Na změny totiž nejsou připraveni, očekávají prodloužení přeregistrace, časovou zátěž pro zákazníky a tvdí, že jich řada bude muset skončit. V AAA AUTO jsme přípravě na nový zákon věnovali hodně času a fungování našeho výkupu i prodeje jsme s předstihem upravili tak, abyste od 1. ledna 2015 žádné komplikace nepocítili. Administrativu podle nových pravidel vyřídíme za vás, máme na to dostatek kvalifikovaného personálu.

Možná jste již zaznamenali, že po řadě let dochází k zásadnímu obratu přístupu státu k největšímu nešvaru ojetin, kterým je stáčení tachometrů. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek oznámil, že ve spolupráci s ministerstvy dopravy a spravedlnosti připraví návrh zákona, který by tento podvod nebo nabízení takové služby postihoval jako přečin nebo trestný čin. Pokud vše půjde hladce, bude manipulace s tachometrem trestná již od příštího roku.

Naše společnost na problém přetáčení tachometrů upozorňuje již nejméně od roku 2007. Proto iniciativu ministra Mládka velmi vítáme a podporujeme ji. Věříme, že se díky ní podaří vymýtit i beztrestné nabízení stáčení tachometrů na internetu, kterému se věnuje několik desítek serverů. K úplnému zamezení manipulacím s tachometry bude ale ještě zapotřebí navázat spolupráci s dalšími evropskými zeměmi a využití všech zdrojů o stavech najetých kilometrů v jednotlivých členských státech EU. Problém manipulace s tachometry se totiž týká zejména vozů dovážených ze zahraničí, kterých každý měsíc na našich silnicích přibývá 12 000.

Společnost AAA AUTO prověřuje stavy tachometrů u vykupovaných vozů již řadu let. Na výkupu běžně odmítáme kolem 65 % vozů, které jsou nám nabízeny. Většinou je to právě kvůli stočeným tachometrům. Od začátku roku jsme tak museli na výkupu odmítnout již zhruba třicet tisíc vozů, abychom mohli v naší síti 21 autocenter nabízet jen ta nejlepší auta, kterých pro vás máme denně na výběr sedm tisíc

Jako první a prozatím jediný prodejce ojetých vozů v České republice jsme také obdrželi certifikace ISO 9001 A ISO 14001. Mohou je získat pouze společnosti, které podnikají v souladu s evropskými standardy a platnou českou legislativou. Pro zákazníka jsou obě certifikace jistotou, že je každé jednotlivé vozidlo 100% prověřené po legislativní a technické stránce. Navíc každý náš zákazník získává v ceně vozu pojištění mechanických a elektrických závad na dva roky.

Pracujeme pro vás také na neustálém zlepšování podmínek pro poskytování úvěrových produktů. Dobrou zprávou je, že v posledním půlroce dramaticky klesly poplatky, které jsou s poskytováním úvěrů účtovány splátkovými společnostmi. Díky tomu u nás můžete získat minimálně od tří poskytovatelů úvěr dokonce s nulovým poplatkem. Navíc se nám podařilo získat do našeho zprostředkovatelského portfolia i půjčku na auto s nulovým navýšením, takže vůz nepřeplatíte ani o korunu.

Na závěr vás prosím, abyste mě neváhali kdykoliv kontaktovat se svými připomínkami k webovým stránkám společnosti AAA AUTO, našim službám nebo naší nabídce na můj osobní e-mail. Osobně se budu vaším podnětem zabývat a odpovím na něj.

Přeji vám bezpečnou jízdu, hezké Vánoce a hodně štěstí do Nového roku!

Vaše

Karolína topolová_vánoce_zima_2014 Karolína_podpis

Karolína Topolová
generální ředitelka AAA AUTO
Prohlédněte si můj profil

Vaše názory a připomínky jsou pro mě důležité!

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, připomínku či stížnost, kontaktujte mne na adrese k.topolova@aaaauto.cz nebo na webu www.karolinatopolova.cz.

Vašemu e-mailu se budu ráda osobně věnovat.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.