Generální ředitelka Karolína Topolová informuje o novinkách pro zákazníky

 

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

naše společnost slaví letos 25 let na českém trhu a jsem ráda, že nám již téměř dva miliony z vás dalo důvěru a využilo našich výkupních a prodejních služeb. Společnost AAA AUTO prošla v posledních letech výraznou proměnou, a to včetně přechodu společnosti do vlastnictví mezinárodního investičního fondu Abris Capital Partners. Díky novému vlastníkovi jsme byli schopni posílit mnoho činností, za které jste nás dříve oprávněně kritizovali a investovali jsme nemalé finanční prostředky do modernizace našich počítačových programů a systémů, které výrazně urychlily a zjednodušily celkový proces výkupu a prodeje vozů a zprostředkování finančních služeb. Jako vůbec první prodejce ojetých automobilů jsme se stali v září 2016 partnerem fotbalové ePojištění.cz ligy a připravili jsme pro vás řadu novinek, které vám nákup vozu v AAA AUTO zpříjemní.

Neustále zvětšujeme nabídku našich vozů, proto můžete vybírat z celkové nabídky více než 8 300 vozů, které vám můžeme převézt do kteréhokoliv z 21 autocenter v blízkosti vašeho bydliště. Významně jsme rozšířili kapacitu zejména pražské pobočky, kde najdete až 2 000 automobilů. Nainstalovali jsme na prodejní plochu interaktivní stanoviště, kde si můžete prohlédnout naší kompletní nabídku a přivolat prodejce. Zjednodušili jsme tím výrazně vaší orientaci v autocentru a zrychlili proces výběru i prodeje vozu. V Praze, Brně a Jihlavě jsme vybudovali specializovaná centra pro prodej velmi oblíbených vozů kategorie SUV & Terénní vozy. Jsme největší prodejce ojetých vozů Škoda s více než 2 500 vozy připravenými k prodeji. Celkem máme nyní 40 poboček, kromě České republiky a Slovenska již působíme i v Maďarsku a v Polsku.

Kromě dlouhodobě poskytované garance čistoty právního původu vozu jsme také jako jediní na trhu rozšířili pojištění technických a elektrických závad až na 24 měsíců.

Připravili jsme pro vás také bezpečný a snadný nákup vozu na splátky s financováním od největších a nejrenomovanějších bank v České republice. Našimi partnery jsou Česká spořitelna, Home Credit, Komerční banka a GE Money. Náš přístup k nabídkám úvěrů je zcela transparentní a neustále se pro vás snažíme podmínky úvěrů vylepšovat, a proto nyní můžete dostat odklad až šesti měsíčních splátek.

Největší novinkou je úvěr s garantovanou odkupní cenou Bumerang, na tuzemském trhu naprosto unikátní produkt, který umožňuje zákazníkovi nabídnout modernější a flexibilnější variantu úvěru s poslední navýšenou splátkou. Pod značkou Mototechna nabízíme financování zánovních vozů roku výroby 2016 na 2-3 roky s volitelnou akontací a s atraktivní měsíční splátkou na úrovni 1 % z prodejní ceny vozu měsíčně. Je pak jen na vás jakou variantu si v okamžiku splacení úvěru Bumerang zvolíte - zda jednorázovou úhradu poslední navýšené splátky, odkoupení vozu námi za garantovanou odkupní cenu s možností výměny za novější vůz, nebo profinancování poslední splátky dalším úvěrem. Taháky produktu jsou například VW Passat s měsíční splátkou 5300 Kč při akontaci 40 % a dobou splácení 24 měsíců nebo Škoda Rapid s měsíční splátkou 5800 při nulové akontaci a dobou splácení 36 měsíců.

Zákazníci si od nás ročně odvezou téměř 70 000 automobilů a vy nyní můžete získat v rámci sezónních výprodejů výhodnější cenu na více než polovinu vozů z nabídky a odjet tak s lepším vozem než původně zamýšleli. Využít můžete také naši akci až 40 000 Kč v hotovosti na ruku při koupi auta na úvěr.

Naši zákazníci jsou pro nás nejdůležitější, protože na nich stojí i padají naše úspěchy. To, že si u nás vybírá svůj automobil i mnoho úspěšných lidí, je známkou, že naše nabídka je kvalitní a dostatečně široká pro všechny typy zákazníků. Autem z Áček jezdí např. herečka Veronika Žilková, herec Václav Vydra, moderátorky Ladislava Něrgešová a Kateřina Kristelová nebo Miss České republiky Lucie Váchová-Křížková. 

Společnost AAA AUTO prověřuje stavy tachometrů u vykupovaných vozů již řadu let. Na výkupu běžně odmítáme kolem 65 % vozů, které jsou nám nabízeny. Většinou je to právě kvůli stočeným tachometrům. 

Jako první a prozatím jediný prodejce ojetých vozů v České republice jsme také obdrželi certifikace ISO 9001 A ISO 14001. Mohou je získat pouze společnosti, které podnikají v souladu s evropskými standardy a platnou českou legislativou. Pro zákazníka jsou obě certifikace jistotou, že je každé jednotlivé vozidlo 100% prověřené po legislativní a technické stránce. Navíc každý náš zákazník získává v ceně vozu pojištění mechanických a elektrických závad na dva roky.

Naším cílem je nezklamat žádného z vás. Ve chvíli, kdy uvažujete o výměně vozu, chceme pro vás být vždy první volbou. Věříme, že celkovou změnu našeho přístupu, širší nabídku vozu a nové služby oceníte a budete se k nám opakovaně vracet pro další vozy. Budeme rádi, pokud se o změnách, které jsme u nás v posledních týdnech zavedli, přijde sami co nejdříve přesvědčit.

Na závěr vás prosím, abyste mě neváhali kdykoliv kontaktovat se svými připomínkami k webovým stránkám společnosti AAA AUTO, našim službám nebo naší nabídce na můj osobní e-mail. Osobně se budu vaším podnětem zabývat a odpovím na něj.

Přeji vám bezpečnou jízdu!

Vaše

Karolína topolová_vánoce_zima_2014 Karolína_podpis

Karolína Topolová
generální ředitelka AAA AUTO
Prohlédněte si můj profil

Vaše názory a připomínky jsou pro mě důležité!

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, připomínku či stížnost, kontaktujte mne na adrese k.topolova@aaaauto.cz nebo na webu www.karolinatopolova.cz.

Vašemu e-mailu se budu ráda osobně věnovat.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Máme otevřeno i po setmění. Všechny naše pobočky jsou plně osvětleny. Vyberte si nejbližší pobočku.

×
Vyhrajte tablet
Vyhledávejte stisknutím klávesy Enter.
800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací