Generální ředitelka Karolína Topolová informuje o novinkách pro zákazníky

 

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

ráda bych Vás informovala o změnách, které proběhly v AAA AUTO v souvislosti s přechodem naší společnosti do vlastnictví mezinárodního investičního fondu Abris Capital Partners. Změna majitele byla spojena s hloubkovými prověrkami naší společnostmi předními světovými auditorskými firmami, ve kterých jsme velmi dobře obstáli. Spojení se silným finančním partnerem přináší významné zlepšení fungování řady oddělení AAA AUTO, a to zejména v oblasti péče o zákazníky. Díky novému vlastníkovi jsme byli schopni posílit mnoho činností, za které jste nás dříve oprávněně kritizovali. 

Investovali jsme nemalé finanční prostředky do modernizace našich počítačových programů a systémů, které výrazně urychlily a zjednodušily celkový proces výkupu a prodeje vozů a zprostředkování finančních služeb. Zdokonalili jsme systém školení a rozvoje všech zaměstnanců, kteří jednají se zákazníky. Klademe velký důraz na přístup a profesionalitu každého jednotlivce. Se zaměstnanci, kteří nedokázali vyhovět vyšším nárokům na zajištění potřeb a spokojenosti zákazníků, jsme se rozešli. Posílili jsme naše Kontaktní centrum na čísle 800 110 800 a zavedli systém rychlých reakcí na vaše dotazy, podněty nebo reklamace. Prodejci na našich jednadvaceti pobočkách jsou vedeni k naprosté transparentnosti při prezentaci technického stavu nabízených vozů. Jejich práci velmi detailně monitorujeme. Pokud v nastavených postupech i přes každodenní kontrolu najdeme chyby, nebo nás na ně Vy, naši zákazníci, upozorníte, tvrdě je trestáme.

Připravili jsme pro vás řadu novinek, které vám nákup vozu v AAA AUTO zpříjemní.

Neustále zvětšujeme nabídku našich vozů. Významně jsme rozšířili kapacitu zejména pražské pobočky, kde najdete až 2 000 automobilů. Pražskou pobočku nyní výrazně modernizujeme. Vybudovali jsme zde, ale také v Brně, nové specializované centrum pro prodej velmi oblíbených vozů kategorie SUV & Terénní vozy. Nainstalovali jsme na prodejní plochu interaktivní stanoviště, kde si můžete prohlédnout naší kompletní nabídku a přivolat prodejce. Zjednodušili jsme tím výrazně vaší orientaci v autocentru a zrychlili proces výběru i prodeje vozu.

Pokud nás navštívíte v jiných městech, můžete vybírat z celkové nabídky až 8 000 vozů, které vám můžeme převézt do kteréhokoliv z 21 autocenter v blízkosti vašeho bydliště. Celkem máme nyní 40 poboček, kromě České republiky a Slovenska již působíme i v Maďarsku a v Polsku.

Kromě dlouhodobě poskytované garance čistoty právního původu vozu jsme také jako jediní na trhu rozšířili pojištění technických a elektrických závad až na 24 měsíců.

Připravili jsme pro vás také bezpečný a snadný nákup vozu na splátky s financováním od největších a nejrenomovanějších bank v České republice. Našimi partnery jsou Česká spořitelna, Home Credit, Komerční banka a GE Money. Náš přístup k nabídkám úvěrů je zcela transparentní. Jednání o podmínkách splácení na všech pobočkách probíhá v moderních prostorách, s dostatkem soukromí. Neustále pracujeme na vzdělávání a odbornosti našich finančních poradců, abychom vám mohli nabídnout ty nejlepší podmínky šité „na míru“. Detailní parametry úvěrů zobrazujeme na širokoúhlých LCD obrazovkách, abyste měli úplný přehled o tom kolik a jak dlouho budete splácet. Neustále se pro vás snažíme podmínky úvěrů vylepšovat, a proto nyní můžete dostat odklad až šesti měsíčních splátek.

Spustili jsme novou službu, a to servisní plán péče o vaše vozy. Vaše auto bude mít v rámci předplaceného servisu pokrytou většinu servisních kontrol, které jsou nezbytné pro jeho bezproblémový provoz. Jde zejména o výměny olejových a brzdových kapalin, vzduchových/pylových a olejových filtrů a kontrolu celkového stavu vašeho vozu. Do programu jsou zahrnuté všechny automobily do 14ti let stáří a 250 000 najetých kilometrů. Pokud máte zájem, přijďte se k nám na podmínky nového servisního plánu zeptat!

Zákazníci si od nás odvezli již více vozů než v loňském roce. Naši zákazníci jsou pro nás nejdůležitější, protože na nich stojí i padají naše úspěchy. To, že si u nás vybírá svůj automobil i mnoho úspěšných lidí, je známkou, že naše nabídka je kvalitní a dostatečně široká pro všechny typy zákazníků. Autem z Áček jezdí např. herečky Mahulena Bočanová, Veronika Žilková nebo Sandra Nováková, herec Václav Vydra, moderátorky Ladislava Něrgešová a Kateřina Kristelová, Miss České republiky Lucie Váchová-Křížková, Fitness trenér a kouč pro osobní rozvoj známý z pořadů „Jste to, co jíte“ David Huf nebo akrobatická lyžařka Nikola Sudová.

Pro naše zákazníky máme stále připraveno několik zajímavých nabídek. S přicházející zimou jsou to zimní pneumatiky, které dáváme k vybraným vozům. Zákazníci nyní navíc mohou využít vánoční slevy 20 000 až 60 000 Kč a odjet tak s lepším vozem než původně zamýšleli. Dále jde např. o bonus k nákupu na úvěr nebo v hotovosti v podobě chytrého telefonu Huawei Y330 se čtyřpalcovým displejem a procesorem Dual core 1.3 GHz Cortex A7 nebo výkonného tabletu Alcatel One Touch Pop 7 s webkamerou a Wi-fi. Využít můžete také naši akci až 40 000 Kč v hotovosti na ruku při koupi auta na úvěr. 

Možná jste již zaznamenali, že po řadě let dochází k zásadnímu obratu přístupu státu k největšímu nešvaru ojetin, kterým je stáčení tachometrů. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek oznámil, že ve spolupráci s ministerstvy dopravy a spravedlnosti připraví návrh zákona, který by tento podvod nebo nabízení takové služby postihoval jako přečin nebo trestný čin. Naše společnost na problém přetáčení tachometrů upozorňuje již nejméně od roku 2007. Proto iniciativu ministra Mládka velmi vítáme a podporujeme ji. Věříme, že se díky ní podaří vymýtit i beztrestné nabízení stáčení tachometrů na internetu, kterému se věnuje několik desítek serverů. K úplnému zamezení manipulacím s tachometry bude ale ještě zapotřebí navázat spolupráci s dalšími evropskými zeměmi a využití všech zdrojů o stavech najetých kilometrů v jednotlivých členských státech EU. Problém manipulace s tachometry se totiž týká zejména vozů dovážených ze zahraničí, kterých každý měsíc na našich silnicích přibývá 12 000.

Společnost AAA AUTO prověřuje stavy tachometrů u vykupovaných vozů již řadu let. Na výkupu běžně odmítáme kolem 65 % vozů, které jsou nám nabízeny. Většinou je to právě kvůli stočeným tachometrům. Od začátku roku jsme tak museli na výkupu odmítnout již několik desítek tisíc vozů, abychom mohli v naší síti 21 autocenter nabízet jen ta nejlepší auta, kterých pro vás máme denně na výběr přes osm tisíc

Jako první a prozatím jediný prodejce ojetých vozů v České republice jsme také obdrželi certifikace ISO 9001 A ISO 14001. Mohou je získat pouze společnosti, které podnikají v souladu s evropskými standardy a platnou českou legislativou. Pro zákazníka jsou obě certifikace jistotou, že je každé jednotlivé vozidlo 100% prověřené po legislativní a technické stránce. Navíc každý náš zákazník získává v ceně vozu pojištění mechanických a elektrických závad na dva roky.

Naším cílem je nezklamat žádného z vás. Ve chvíli, kdy uvažujete o výměně vozu, chceme pro vás být vždy první volbou. Věříme, že celkovou změnu našeho přístupu, širší nabídku vozu a nové služby oceníte a budete se k nám opakovaně vracet pro další vozy. Budeme rádi, pokud se o změnách, které jsme u nás v posledních týdnech zavedli, přijde sami co nejdříve přesvědčit.

Na závěr vás prosím, abyste mě neváhali kdykoliv kontaktovat se svými připomínkami k webovým stránkám společnosti AAA AUTO, našim službám nebo naší nabídce na můj osobní e-mail. Osobně se budu vaším podnětem zabývat a odpovím na něj.

Přeji vám bezpečnou jízdu a úspěšný start do nového roku!

Vaše

Karolína topolová_vánoce_zima_2014 Karolína_podpis

Karolína Topolová
generální ředitelka AAA AUTO
Prohlédněte si můj profil

Vaše názory a připomínky jsou pro mě důležité!

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, připomínku či stížnost, kontaktujte mne na adrese k.topolova@aaaauto.cz nebo na webu www.karolinatopolova.cz.

Vašemu e-mailu se budu ráda osobně věnovat.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací