Generální ředitelka Karolína Topolová informuje o novinkách pro zákazníky

 

Vážení zákazníci a návštěvníci našich internetových stránek,

ráda bych vás seznámila s některými pozitivními změnami na trhu ojetých automobilů a s novými produkty, které pro vás naše společnost zajistila.

Největší událostí je jistě formální dokončení dva roky trvajícího procesu prodeje majoritního podílu v AAA AUTO Group. Jsem ráda, že skupina má nyní silného mezinárodního finančního investora, kterým Abris Capital Partners je. Po převzetí společnosti novým vlastníkem AAA AUTO pokračuje v expanzi a po několika letech se úspěšně vrátila na polský trh. Letos plánujeme rozšiřování a otevření dalších poboček ve všech 4 zemích, kde působíme. 

Trh ojetých automobilů v síti poboček AAA AUTO zažívá neobvyklý růst. Za rok 2014 jsme celkově prodali 63 613 vozů a letos pokračuje nárůst prodejů. Zákazníci si od nás odvezli několik desítek tisíc vozů jen za prvních 5 měsíců. Naši zákazníci jsou pro nás nejdůležitější, protože na nich stojí i padají naše úspěchy. To, že si u nás vybírá svůj automobil i mnoho úspěšných lidí, je známkou, že naše nabídka je kvalitní a dostatečně široká pro všechny typy zákazníků. Autem z Áček jezdí např. herečky Mahulena Bočanová, Veronika Žilková nebo Jitka Asterová, herec Václav Vydra, moderátorky Ladislava Něrgešová a Kateřina Kristelová, finalisté soutěže Česko hledá Superstar a úspěšní zpěváci Ben Cristovao a Michaela Nosková, Miss České republiky Lucie Váchová-Křížková, Fitness trenér a kouč pro osobní rozvoj známý z pořadů „Jste to, co jíte“ David Huf nebo profesionální jachtař David Křížek.

Od Nového roku se zpřísnil zákon o přeregistracích automobilům který striktně požaduje dohlášení vozů v tzv. "polopřevodu" na nové majitele nejpozději do konce června letošního roku, pak budou trvale vyřazen. Zákazník, který si nyní pořídí takovýto vůz , se každým dalším dnem vystavuje velkému riziku, že o svoje auto nenávratně přijde. Podle statistiky Ministerstva dopravy je na silnicích takových vozů na tři čtvrtě milionu. V AAA AUTO jsme přípravě na nový zákon věnovali hodně času a fungování našeho výkupu i prodeje jsme s předstihem upravili tak, že zákazníci od 1. ledna 2015 žádné komplikace nepocítili. V naší společnosti auta v polopřevodu nekoupíte.

Pro naše zákazníky máme stále připraveno několik zajímavých nabídek. Jde např. o bonus k nákupu na úvěr nebo v hotovosti v podobě chytrého telefonu Huawei Y330 se čtyřpalcovým displejem a procesorem Dual core 1.3 GHz Cortex A7 nebo výkonného 3G tabletu Prestigio MultiPad 8.0 Pro Duo či Prestigio MultiPad 7.0 HD s webkamerou a Wi-fi. Využít můžete také naši akci až 40 000 Kč v hotovosti na ruku při koupi auta na úvěr. Proto bych vás všechny ráda pozvala do našich autocenter, kde si budete moci přímo vybrat z osmi tisíc aut.

Možná jste již zaznamenali, že po řadě let dochází k zásadnímu obratu přístupu státu k největšímu nešvaru ojetin, kterým je stáčení tachometrů. Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek oznámil, že ve spolupráci s ministerstvy dopravy a spravedlnosti připraví návrh zákona, který by tento podvod nebo nabízení takové služby postihoval jako přečin nebo trestný čin. Pokud vše půjde hladce, bude manipulace s tachometrem snad již konečně trestná. Ministerstvo dopravy také zveřejnilo databázi najetých kilometrů z údajů STK.

Naše společnost na problém přetáčení tachometrů upozorňuje již nejméně od roku 2007. Proto iniciativu ministra Mládka velmi vítáme a podporujeme ji. Věříme, že se díky ní podaří vymýtit i beztrestné nabízení stáčení tachometrů na internetu, kterému se věnuje několik desítek serverů. K úplnému zamezení manipulacím s tachometry bude ale ještě zapotřebí navázat spolupráci s dalšími evropskými zeměmi a využití všech zdrojů o stavech najetých kilometrů v jednotlivých členských státech EU. Problém manipulace s tachometry se totiž týká zejména vozů dovážených ze zahraničí, kterých každý měsíc na našich silnicích přibývá 12 000.

Společnost AAA AUTO prověřuje stavy tachometrů u vykupovaných vozů již řadu let. Na výkupu běžně odmítáme kolem 65 % vozů, které jsou nám nabízeny. Většinou je to právě kvůli stočeným tachometrům. Od začátku roku jsme tak museli na výkupu odmítnout již několik desítek tisíc vozů, abychom mohli v naší síti 21 autocenter nabízet jen ta nejlepší auta, kterých pro vás máme denně na výběr přes osm tisíc

Jako první a prozatím jediný prodejce ojetých vozů v České republice jsme také obdrželi certifikace ISO 9001 A ISO 14001. Mohou je získat pouze společnosti, které podnikají v souladu s evropskými standardy a platnou českou legislativou. Pro zákazníka jsou obě certifikace jistotou, že je každé jednotlivé vozidlo 100% prověřené po legislativní a technické stránce. Navíc každý náš zákazník získává v ceně vozu pojištění mechanických a elektrických závad na dva roky.

Pracujeme pro vás také na neustálém zlepšování podmínek pro poskytování úvěrových produktů. Dobrou zprávou je, že v posledním roce dramaticky klesly poplatky, které jsou s poskytováním úvěrů účtovány splátkovými společnostmi. Díky tomu u nás můžete získat minimálně od tří poskytovatelů úvěr dokonce s nulovým poplatkem. Navíc se nám podařilo získat do našeho zprostředkovatelského portfolia i půjčku na auto s nulovým navýšením, takže vůz nepřeplatíte ani o korunu.

Na závěr vás prosím, abyste mě neváhali kdykoliv kontaktovat se svými připomínkami k webovým stránkám společnosti AAA AUTO, našim službám nebo naší nabídce na můj osobní e-mail. Osobně se budu vaším podnětem zabývat a odpovím na něj.

Přeji vám bezpečnou jízdu a úspěšný Nový rok!

Vaše

Karolína topolová_vánoce_zima_2014 Karolína_podpis

Karolína Topolová
generální ředitelka AAA AUTO
Prohlédněte si můj profil

Vaše názory a připomínky jsou pro mě důležité!

Máte-li jakýkoli dotaz, nápad, návrh, připomínku či stížnost, kontaktujte mne na adrese k.topolova@aaaauto.cz nebo na webu www.karolinatopolova.cz.

Vašemu e-mailu se budu ráda osobně věnovat.

 


Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.