Jak probíhá výkup vozů v AAA AUTO

 
 
 
  • Příjezd zákazníka do provozovny AAA AUTO

    Po příjezdu se vás ujme jeden z našich specialistů oddělení výkupu a seznámí vás s celým procesem.
  • Kontrola dokladů a identifikátorů

    Nejdříve proběhne kontrola údajů v technickém průkazu, zda nebyl vůz havarován a zda jste jeho skutečným majitelem. Nejste-li vlastníkem, stačí si opatřit notářsky ověřenou písemnou plnou moc od majitele, zapsaného ve velkém technickém průkazu (pouze u vozu do 200 000 Kč).
  • Testovací jízda: prověření jízdních vlastností

    Poté je možné přistoupit k testovací jízdě. Prověří se při ní základní jízdní vlastnosti, funkčnost všech systémů a veškeré příslušenství ve výbavě vozu. Testovací jízda trvá zpravidla 10 minut.
  • Kontrola legálního původu a najetých kilometrů

    Zatímco je vůz na testovací jízdě, prověříme ho z hlediska absolvovaných technických kontrol, vývoje stavu najetých kilometrů, zda není profinancován u některého z poskytovatelů finančních služeb či předmětem exekuce a zda VIN kód odpovídá údajům v technickém průkazu. Dále je vůz prověřován v databázi odcizených vozidel.
  • Prohlídka vozu v servisním zázemí / na rampě

    Po zkušební jízdě putuje vůz na rampu, kde se důkladně zkontrolují případné závady nebo opotřebení. Zjišťuje se, jaké servisní zásahy a náklady by bylo nutné realizovat, abychom mohli vůz nabízet svým zákazníkům a převzít za něj záruky.
  • Kontrola vozu na diagnostice a kontrola na havárii

    Na závěr jsou zpravidla ke kontrole vozu využita moderní diagnostická zařízení, a to buď přímo v prostoru výkupu, nebo na specializovaném pracovišti. Tato kontrola odhalí závady, nefunkčnost či rizika, která někdy nejsou zachytitelná ani okem profesionálů.
  • Stanovení ceny

    Do konečné ceny za váš vůz se promítají výsledky všech kontrol společně s dalšími údaji o voze (stáří, najeté kilometry, barva, výbava…). Cenu vozu ovlivňují také ceny a počet podobných vozů na daném trhu, poruchovost, likvidita, zájem zákazníků o daný model atd. Za váš vůz vám ale vždy nabídneme nejvyšší možnou cenu.
  • Dohoda se zákazníkem

    Nyní si můžete prohlédnout veškeré výstupy kontrol vozu včetně analýzy trhu s vysvětlením našeho specialisty výkupu. Z našich průzkumů vyplývá, že 90 % zákazníků je s nabídnutou cenou spokojeno!
  • Vyplacení hotovosti

    Pokud souhlasíte s nabídnutou cenou, dojde k podpisu kupní smlouvy a vyplacení kupní ceny v hotovosti nebo bezhotovostním převodem na účet. Celý proces trvá většinou zhruba hodinu. Veškeré formality vyřídíme za vás. Nemusíte vůz odhlašovat ani nikam chodit. Veškeré právní a technické problémy spojené s vozem přebíráme na sebe.

Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.Prodejte nám vůz
Mobilní výkup