Jak probíhá výkup vozů v AAA AUTO

 
 
 
 • Příjezd zákazníka do provozovny AAA AUTO

  Po příjezdu se vás ujme jeden z našich specialistů oddělení výkupu a seznámí vás s celým procesem. Přineste sebou ověřenou plnou moc (formulář ke stažení). Všechno díky tomu vyřídíme za 30 minut.
 • Kontrola dokladů a identifikátorů

  Nejdříve proběhne kontrola údajů v technickém průkazu, zda nebyl vůz havarován a zda jste jeho skutečným majitelem. Nejste-li vlastníkem, stačí si opatřit notářsky ověřenou písemnou plnou moc od majitele, zapsaného ve velkém technickém průkazu (pouze u vozu do 200 000 Kč).
 • Testovací jízda: prověření jízdních vlastností

  Poté je možné přistoupit k testovací jízdě. Prověří se při ní základní jízdní vlastnosti, funkčnost všech systémů a veškeré příslušenství ve výbavě vozu. Testovací jízda trvá zpravidla 10 minut.
 • Prohlídka vozu v servisním zázemí / na rampě

  Po zkušební jízdě putuje vůz na rampu, kde se důkladně zkontrolují případné závady nebo opotřebení. Zjišťuje se, jaké servisní zásahy a náklady by bylo nutné realizovat, abychom mohli vůz nabízet svým zákazníkům a převzít za něj záruky.
 • Kontrola vozu na diagnostice a kontrola na havárii

  Na závěr jsou zpravidla ke kontrole vozu využita moderní diagnostická zařízení, a to buď přímo v prostoru výkupu, nebo na specializovaném pracovišti. Tato kontrola odhalí závady, nefunkčnost či rizika, která někdy nejsou zachytitelná ani okem profesionálů.
 • Stanovení ceny

  Do konečné ceny za váš vůz se promítají výsledky všech kontrol společně s dalšími údaji o voze (stáří, najeté kilometry, barva, výbava…). Cenu vozu ovlivňují také ceny a počet podobných vozů na daném trhu, poruchovost, likvidita, zájem zákazníků o daný model atd. Za váš vůz vám ale vždy nabídneme nejvyšší možnou cenu.
 • Dohoda se zákazníkem

  Nyní si můžete prohlédnout veškeré výstupy kontrol vozu včetně analýzy trhu s vysvětlením našeho specialisty výkupu. Z našich průzkumů vyplývá, že 90 % zákazníků je s nabídnutou cenou spokojeno!
 • Kontrola legálního původu a najetých kilometrů

  Vůz je poté nutno prověřit z hlediska absolvovaných technických kontrol, vývoje stavu najetých kilometrů, zda není profinancován u některého z poskytovatelů finančních služeb dotčen exekucí nebo insolvencí a zda VIN kód odpovídá údajům v technickém průkazu (fyzická kontrola). Dále je vůz prověřován v databázi odcizených vozidel. Pokud nedisponujete podklady nutnými pro účely provedení této kontroly (tj. aktuální výpisy z centrální evidence exekucí a insolvenčního rejstříku a dále zpráva renomované společnosti zabývající se prověřováním původu a historie vozidel), mohou být s tímto prověřením spojeny další platby za volitelný doplňkový zákaznický servis ve výši 2 390 Kč, který pro Vás rádi zajistíme. Pokud nemáte plnou moc, pomůžeme vám vyřídit její ověření. Během přípravy smlouvy vás odvezeme na nejbližší ověřovací místo.
 • Vyplacení hotovosti

  Pokud souhlasíte s nabídnutou cenou, dojde k podpisu kupní smlouvy a vyplacení kupní ceny v hotovosti nebo bezhotovostním převodem na účet. Celý proces trvá většinou zhruba hodinu. Vyřídíme za vás veškeré formality a povinnosti, které vyplývají z nového zákona pro původního majitele. Převedeme auto do 10 pracovních dnů a zajistíme provedení evidenční kontroly nutné pro registraci. Vy už na příslušný úřad chodit nemusíte. Veškeré právní a technické problémy spojené s vozem přebíráme na sebe.

Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Prodejte nám vůz
Mobilní výkup