Proč prodat ojetý vůz v AAA Auto?

 
 
 
 • Peníze vám dáme ihned

  Budete-li s naší cenovou nabídkou souhlasit, vyplatíme vám peníze ihned v plné výši, a to dle vašeho přání v hotovosti, nebo převodem na účet. Celý výkupní proces od příjezdu až do vyplacení peněz probíhá většinou do jedné hodiny a v příjemném prostředí, kde se vám bude věnovat profesionálně vyškolený personál.
 • Nejlepší a férová cena na trhu

  Nabízíme nejvyšší možné ceny na trhu: transparentní ocenění vašeho vozu. Kouzlo našeho úspěchu spočívá v nízkých maržích díky vysokému objemu realizovaných obchodů, a proto vám jako největší obchodník s ojetými vozy můžeme zaručit skutečně tu nejlepší cenu!
 • Přebíráme záruku za technický stav a původ vozu – 0 % reklamací

  Veškeré právní a technické problémy spojené s vozem přebíráme na sebe. Nebudete tak mít žádné problémy s reklamacemi. Při výkupu za vás zároveň zařídíme veškerou administrativu a právní a technické formality.
 • Administrativu vyřídíme za vás

  Veškeré možné komplikace s přihlášením a odhlášením vozu vyřídíme za vás dle platného ceníku. Nikam nemusíte chodit. Vše bez starostí vyřídíme do jedné hodiny.
 • Výhodný protiúčet

  Vyměňte svůj vůz za novější a kvalitnější! U nás můžete vybírat z 8 000 kvalitních a prověřených aut na jednom místě s možností cenového zvýhodnění až 60 000 Kč. Pokud budete kupovat levnější auto nebo auto na výhodný leasing, přeplatek vyplatíme ihned a v hotovosti. Vše zařídíme rychle a bez zbytečného čekání.
 • Doplácíme leasing či úvěr

  U nás můžete prodat i auto, které je zatíženo leasingem či úvěrem. Kompletní jednání s leasingovou společností a bankami nechte na nás. Celý proces jsme schopni vyřešit během jednoho dne.
 • Výhodný komisní prodej

  Máme 0% komisi, proto s námi ušetříte na poplatcích. Přes 90 % vozidel je prodáno během 1 měsíce za zákazníkem určenou cenu. Zařídíme vám bezplatnou inzerci v médiích a zdarma pojistíme váš vůz.
 • Přijedeme za vámi

  Kvůli prodeji svého auta nemusíte jezdit na naše pobočky. Stačí zavolat na naši bezplatnou 800 110 800 a my přijedeme za vámi. Na místě váš vůz oceníme, podepíšeme s vámi smlouvu a okamžitě vám vyplatíme hotovost. Vyřídíme za vás také všechny úřední formality.
 • Zprostředkovaný prodej

  Chcete si koupit vůz od kamaráda, rodičů nebo uvažujete o koupi přes inzerát? Nemáte však dostatek finančních prostředků? I tak vám dokáže AAA AUTO pomoci. Přijeďte s majitelem vozu k nám, my prověříme legální původ vozu i jeho technický stav. S autem můžete odjet už jako majitel naši finanční poradci vám pomohou sjednat úvěr nebo leasing za výhodnějších podmínek, než byste dostali přímo v bance jako soukromá osoba. Všechny formality za vás vyřídíme bezplatně!
  Pro více informací volejte 800 110 800 nebo navštivte kterékoliv autocentrum AAA AUTO.
 • Vykoupíme vůz i za miliony v hotovosti

  Vykupujeme auta všech značek a modelů ve všech cenových relacích. Od škodovek až po luxusní a sportovní vozy i za miliony.
 • Nechte si své auto ocenit na dálku

  Pokud chcete znát přibližnou výkupní cenu vašeho auta, můžete zavolat na naši bezplatnou 800 110 800 nebo si také vaše auto můžete nechat ocenit on-line.
 • Speciální péče pro firemní zákazníky

  Pro naše firemní zákazníky jsme vytvořili specializované oddělení s individuální péčí našich obchodních zástupců. Pokud nemáte čas, přijedeme za vámi na individuální konzultaci. Vykoupíme jeden vůz i celý vozový park. Nabídneme vám ty nejlepší ceny a služby na evropské úrovni. Možnost komisního prodeje včetně bezplatné inzerce v médiích.
 • Vykoupíme jakýkoliv užitkový vůz do 3,5 t

  Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně výkupu dodávek, zavolejte na naši bezplatnou AAA AUTO 800 110 800.

Chcete více informací? Volejte zdarma 800 110 800 nebo nám napište.

 Prodejte nám vůz
Mobilní výkup