Autoservis AAA AUTO

Nabízíme záruční i pozáruční servis vašeho vozu.
Provádíme běžné i rozsáhlé mechanické opravy karoserie.

Opravujeme

 

Pro stálé zákazníky nabízíme zajímavý věrnostní program. Součástí našich služeb je vlastní pneuservis s možností uskladnění zimních či letních kol. Zajistíme STK a měření emisí jak zážehových, tak i vznětových motorů. Zajišťujeme opravy a údržbu klimatizací zahrnující recyklaci chladicího prostředku a dezinfekci okruhu větrání vozu. Nabízíme rovněž montáž originálního příslušenství a také montáže tažných a zabezpečovacích zařízení (mechanické – zamykání řadicích táhel, elektronické – autoalarmy, systémy pro rádiové nebo satelitní vyhledávání vozu).

Myjeme vozy včetně interiérů

 

Tepujeme potahy sedadel. Po dobu opravy vašeho vozu můžete využít zapůjčení náhradního automobilu. V rámci pick-up servisu nabízíme možnost převzetí a předání vozidla do opravy na vámi určeném místě v Praze.

Zajišťujeme mobilitu zákazníka

 

Zdarma nabízíme odvoz zákazníků na metro C Kobylisy. Prodáváme a montujeme originální náhradní díly. Na vaše přání můžeme nabídnout i alternativní náhradní díly dodávané do prvovýroby.

Účtování servisních prací a dodaných náhradních dílů

 

Servisní práce účtujeme v časových intervalech, které stanovuje výrobce. Ty jsou plně akceptovány smluvními pojišťovnami (1 normohodina, tj. 60 minut = 100 časových jednotek). Veškeré servisní úkony rozepisujeme v rekapitulaci faktury – hodinová sazba se pohybuje od 464 Kč včetně DPH za 1 normohodinu. Každý servisní úkon má určený počet časových jednotek (pracovní pozice) stanovených výrobcem Škoda Auto a.s., Opel AG a ostatních značek. Náhradní díly účtujeme dle platného ceníku výrobce. Hodinové sazby jsou uvedeny v příjmu oprav.

Čím je náš servis vybaven?

 
  • Zkušebna brzd
  • Test tlumičů
  • Zařízení pro elektronické měření geometrie podvozku John Beam
  • Pneuservis
  • Nejmodernější diagnostika pro vyhledávání závad VAS 1551, TECH 1 + 2, Scan 100
  • Přístroj pro servis a údržbu klimatizací

Likvidace pojistných událostí

 

Pojišťovny, se kterými spolupracujeme – Česká pojišťovna, Allianz, Kooperativa, Generali a Uniqua.

Platební podmínky

 

Možnost platby platební kartou (Maestro, MasterCard a Visa). Na základě uzavřené servisní smlouvy je také možná platba převodem. Zákazníkům, kteří si koupí vůz v AAA AUTO, nabízíme 15% slevu.


Kontaktujte nás na 283 060 693. Provozní doba: pondělí - pátek 7:30 - 18:00, sobota 8:00 - 12:008 607

kvalitních vozů
za nejlepší ceny v ČR

800 110 800denně od 8:00 do 21:00
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací